Zaloguj się, aby obserwować  
annnka

Wczasy odchudzające

Recommended Posts

Myslę, że takie wczasy to faktycznie może być ciekawa alternatywa dla tradycyjnej formy wypoczynku. Choć co nam z takich wczasów,  jeśli nie będziemy prowadzić zdrowego i aktywnego trybu czasu również w domu. 

hahaha pojechałabym kiedyś z ciekawości na coś takiego, chociaż aktualnie na https://michalwrzosek.pl/ znalazłam super dietetyka i to on mi dostosował jadłospis :) waga leci w dół i to na prawdę całkiem ładnie. Ja jestem mega zadowolona, zwłaszcza że dieta mi się źle kojarzyła a tutaj jem dużo smacznych rzeczy

Nie każdy ma czas na wyjazd, ja np. dużo pracuję i problemem było dla mnie przygotowywanie posiłków wg diety - ważenie ich itp. Na szczęście wpadłam po rozum do głowy i zamówiłam sobie catering dietetyczny. Testowałam kilka firm - można zamawiać próbne zestawy najczęściej. W efekcie uznałam, że [link usunięty] oferuje MaczFit. Jestem bardzo zadowolona, kilka kg już poleciało, a jaka wygoda! :)

Ja wolę zamiast wczasów odchudzających pojechać sobie do hotelu ze SPA :) Jeśli jeszcze ktoś szuka pomysłu to polecam podpatrzeć tutaj:  [link usunięty]

Wczasy odchudzające to najlepiej takie aby coś zwiedzić przy okazji. Ale ja w ostatnim czasie znalazłam lepsze rozwiązanie na odchudzenie i płaski brzuch na;   [link usunięty]  . Moim zdaniem skuteczny, może warto go spróbować, a na wczasy już jechać z płaskim brzuchem .

Świetnym miejscem na wyjazd na wczasy odchudzające jest ośrodek Zalesie Mazury w Zalesiu. Miałam okazję spędzić w nim tydzień. Bardzo podobało mi się to, że byliśmy pod czujnym okien dietetyka i trenera, dzieki czemu nauczyłam się zasad prawidłowego odżywiania i efektywnych ćwiczeń. Myślę, że dla osoby próbującej schudnąć to świetne miejsce na złapanie trochę motywacji :)

Dla mnie takie wczasy to troche naciągana kwestia. Dbac o siebie trzeba caly czas a nie tylko dwa czy trzy tygodnie. Sama chcac schudnac zmienilam sposob odżywiania, zaczelam jesc ekologicznie i bezglutenowo zarówno gotując w domu jak i zamawiajac lunch box do pracy z macro bios baru. Catering to wygodna sprawa   a oni mają jedzenie takie jakie ja jadam wiec dla mnie na plus :D No i ćwicze 3 razy w tygodniu bez wzgledu na to czy mi sie chce czy nie :D

Wczasy odchudzające okazały się dla mnie świetnym pomysłem. Zyskałem bodziec, dzięki któremu ćwiczę i zdrowo się odżywiam cały czas. Wybrałem się na wczasy wypoczynkowe do ośrodka Zalesie Mazury. Miałem tam specjalnie dostosowaną dietę oraz program ćwiczeń. Po zajęciach mogłem skorzystać z sauny czy basenów rekreacyjnych.

Na pewno każdy zdaje sobie sprawę z tego, ze nasze zdrowie jest bardzo ważne. Dlatego chciałbym Wam polecić suplement https://supple.pl/s/african-mango-900, który sam stosuje od dłuższego czasu. Doskonale wspiera nasz metabolizm i usuwa niepotrzebne toksyny z organizmu.

Ja również byłem na wczasach odchudzających organizowanych przez ośrodek Zalesie Mazury. Pobyt tam bardzo pozytywnie na mnie wpłynął. Teraz po powrocie stosuję się do rozpisanej dla mnie diety i regularnie ćwiczę.

Ciekawe pytanie... ja ostatnio na temat tego jak wrócic do formy (jedzenie i ćwiczenia) czytałam dobry artykuł na vossp.com - nie wiem czy jeszcze jest na stronie głównej, ale warto znaleźć. Ogólnie do wszystkiego trzeba podchodzic z głową