Zaloguj się, aby obserwować  
Emily

Oknoplast opinie okna

Recommended Posts

Jakie macie zdanie o tym producencie? Ja szukam okien do domu klasycznego, natomiast moja siostra do pasywnego. Zastanawiamy się nad winergetic premium passive dla niej i pixel u mnie. Macie jakieś zdanie na temat tych okien? Będziemy wdzięczne.

Mój sąsiad, który mieszka kilka domów ode mnie ma właśnie dom pasywny jako jedyny w mojej wsi. Bardzo fajna technologia dzisiaj też bym taki zbudował, duża oszczędność na lata. Jeśli chodzi o okna to on ma właśnie winergetic premium passive, wiem bo ja mam te same ale do klasycznego budownictwa jak to mówisz, po prostu winergetic premium. Zgadaliśmy się kiedyś przypadkiem na rowerach. Wizualnie nasze okna wyglądają praktycznie tak samo, ale u niego już jest technologia do domów pasywnych nieco inaczej wygląda w środku profil, co nie oznacza, że moje są złe. Ja swoje okna bardzo chwalę i polecam każdemu Oknoplast jako producenta. Mam okna szczelne i na prawdę urokliwe.  Sąsiad ze swoich też zadowolony. Jak masz jakieś pytania to śmiało czy tu czy na priv wiadomosci. 

O widzisz super, że masz doświadczenia już z tym producentem to mi odpowiesz na pytania. Ile czekałeś na montaż od zamówienia? Czy salon sprzedażowy, zapewne partner jak to u mnie w mieście jest pomocny jeśli chodzi o wybór odpowiednich rozwiązań, ilość szyb itd? Chodzi mi o to, że nie jestem mocna w temacie okien, okuć i innych elementów i potrzebuję kogoś kto mi rzetelnie doradzi. 

Ja mam okna w domu pasywnym właśnie winergetic premium passive. Mogę Ci polecić. Wyślę Ci Emily na priv zdjęcia jak się ładnie prezentują po niespełna 2 latach od montażu. Do tego ich parametry mają odzwierciedlenie w rzeczywistości 😉

Dnia 24.02.2021 o 21:59, Emily napisał:

O widzisz super, że masz doświadczenia już z tym producentem to mi odpowiesz na pytania. Ile czekałeś na montaż od zamówienia? Czy salon sprzedażowy, zapewne partner jak to u mnie w mieście jest pomocny jeśli chodzi o wybór odpowiednich rozwiązań, ilość szyb itd? Chodzi mi o to, że nie jestem mocna w temacie okien, okuć i innych elementów i potrzebuję kogoś kto mi rzetelnie doradzi. 

Tak salon partnera pomocny ja zamawiałem w salonie Kubus w Katowicach. Myślę, że mają takie odgórne standardy więc jakość obsługi powinna być wysoka również u Ciebie. Czy czekałem długo? Nie... coś około 2 miesięcy, ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę i powiadomiono nas z góry. Nie było generalnie żadnych opóźnień. 

Dnia 28.02.2021 o 21:12, Emily napisał:

Chyba warto się na nich zdecydować w takim razie. Ile macie szyb w oknach?

U mnie 3 szyby we wszystkich oknach. 

Ja chyba 4 szyby wezmę do sypialni, a w pozostałych oknach 3. Dziękuję Wam za rady i odpowiedzi. Zdecydowałam się na zakup. 

Dziękuję bardzo Kargul. Już zamówiliśmy okna 🙂 Załapałam się na cenę wyprzedażową więc super. 

Myślę, że będzie koleżanka zadowolona. Osobiście nie znam osoby, która by nie była zadowolona z okien tej firmy. Sam mam już dłuuugo nawet nie wiem ile lat, ale nie mogę doczepić się do jakości. Mimo upływu czasu jakościowo na prawdę w porządku. 

Cześć dziękuję Wam za porady. Montaż mamy planowany na początek lipca. Dam znać o i jak 🙂 

Jestem ciekawy, jakie będziesz mieć wrażenia po wymianie okien. Myślę, że będzie dobrze. Producent z dużym doświadczeniem. 

Koleżanka o nas zapomniała chyba 🙂 Daj znać jak z montażem, ja w maju miałem i jestem bardzo zadowolony z okien. To nie budowa tylko modernizacja starego domu. Wymiana stolarki, ogrzewania i ocieplenie domu. Z okien jestem bardzo zadowolony, wybrałem model Pixel z 3 szybami i ciepłą ramką. W mojej ocenie okna są szczelne, izolacyjność na najwyższym poziomie co mogłem stwierdzić przy tych wichurach, które nam towarzyszyły na przełomie czerwca/lipca (Poznań). Ja mogę polecić te okna Oknoplastu i obsługa też super, jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to mogę podesłać zdjęcia na priv. Tutaj się boję wrzucać, bo na jednym forum już mi ktoś je ukradł i używał na fb na grupie reklamując przy tym swoją małą firmę z oknami... na szczęście to zgłosiłem. Tak na przekór Wam też mówię, żebyście uważali.