Trenerka

Jakie gadżety reklamowe?

Recommended Posts

Najlepsze takie rzeczy które się przydają: kubki, długopisy, notesy, solidne parasole.
Pendrivy i tanie reklamowe powerbanki u niektórych już zalegają w ogromnych ilościach.  

Fajne gadżety są na  [link usunięty]  . Najciekawsze jest to, że mogą zaproponować coś niestandardowego. Oczywiście jest tam pełno towaru typu: długopisy, pendrive, kubki, smycze, kubki itp. Polecam Heh 

Jeżeli zależy wam na drobnych gadżetach reklamowych to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.wisplast.pl Od nich zakupicie breloki oraz magnesy reklamowe w całkiem niezłych cenach. Takie gadżety posiadające logo naszej firmy będą przypięte do kluczy lub przyczepione w widocznych miejscach.

Ja nie szaleję z gadżetami, ale ostatnio zamówiłam koszulki z nadrukiem z grafiką i logo firmy w a3extra z Poznania i jestem bardzo zadowolona z efektu. Prywatnie zamawiałam tam kiedyś koszulki na wieczór panieński kumpeli i wyszły genialnie!

Ze swojego doświadczenie mogę podpowiedzieć, że najlepiej sprawdzają się gadżety " użyteczne". Wszelkiego rodzaju kubki, długopisy, koszulki czy kalendarze. Nie ma się co oszukiwać - większość osób wyrzuca ulotki, a tego typu gadżety są doskonale znane i lubiane. Cena może być trochę wyższa niż w przypadku ulotek lecz ja potraktowałem to jako inwestycje. Bardzo dużo dobrych słów słyszałem o Drukarni Siedem https://www.studiosiedem.com.pl  . Ponoć w tej kwestii spisują się znakomicie.

Moim zdaniem lepszym sposobem jest marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/, dzięki niemu moja firma zyskała wielu klientów, a jak miałam gadżety reklamowe, mało kto do mnie się zgłaszał, nie warto w nie inwestować 

Najlepiej coś co klient będzie mógł zabrać w podróż. Jakaś minimapa z niezbędnymi wskazówkami dot. regionu.

Fotokalendarze.  Ale po pierwsze muszą one mieć ciekawy wygląd, a po drugie, muszą być dane w odpowiednim momencie. Czyli nie w  pierwszym tygodniu stycznia, tylko zdecydowanie wcześniej. A wykonanie jest proste - na Empik Foto w zasadzie wybiera się tylko zdjęcia, a reszta już leci sama. I później tylko czekasz na wydruk. Takie rzeczy naprawdę się sprawdzają, ale co do tego to akurat trudno mieć wątpliwości. 

Gadżety reklamowe zależą również od branży czasami dobrze, jak jedno z drugim do siebie pasuje.  ja zamówiłem w firmie Mugline.pl kubki z logo w którym klientom podaję kawę na spotkaniach:)

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe, to z mojej obserwacji najlepiej działają te drobne, które klient w może zabrać ze sobą. Na przykład długopisy z danymi firmy, balony, koszulki czy torby. Takie rzeczy zrobicie tanio i solidnie na Mają szeroką ofertę produktów, więc każdy biznes znajdzie tu coś dla siebie.  Warto je rozdawać przy biznesowych spotkaniach, czy na lokalnych wydarzeniach.

Moim zdaniem najlepszą formą reklamy są ulotki, ponieważ koszt ich produkcji jest stosunkowo mały, a zawsze jest to jakieś źródło informacji na temat firmy. Jeżeli ulotka będzie zarazem bonem rabatowym, chociaż kilka % to z pewnością stanie się bardziej interesująca i wartościowa dla potencjalnych klientów. A jako uzupełnienie reklamy użyłbym jakiś przydatnych, niedrogich gadżetów m.in. długopisy, torebki, smycze itp.

----------

http://zielonogorskiebachusiki.pl/

Ciekawym rozwiązaniem dla biura turystycznego mogą być elementy odblaskowe z logiem czy danymi firmy. Zajrzyj na   [link usunięty] Mają szeroki wybór gadżetów, które są nie tylko funkcjonalne ale i praktyczne i wytrzymałe. Kamizelkę czy opaskę odblaskową dobrze jest mieć zawsze przy sobie, by być dobrze widocznym na szlakach górskich czy na rowerze.

Dla biura turystycznego świetnie sprawdzą się breloki lub magnesy. Zajrzyj na  [link usunięty]  ja zamawiałem tam właśnie breloki. Sam wybierasz projekt zdjęcia lub dane, jakie ma znaleźć się na  breloku czy magnesie. Są to przede wszystkim praktyczne gadżety. Będą zadowoleni, że dostali coś praktycznego, co mogą realnie wykorzystać. Moje zlecenie zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo. A do tego breloki są wytrzymałe i praktycznie w ogóle się nie rysują. A takie klienci lubią najbardziej. Widzę to po swojej firmie.

Teraz to jest taki wybór, że bez problemu każda firma znaleźć gadżety reklamowe dopasowane do swojej branży i konkretnych potrzeb. Tutaj https://gadzetydlafirm.com.pl warto się między innymi rozejrzeć. Strona jest bardzo czytelna i złożenie zamówienia nie powinno sprawić problemów. Wszystko można łatwo znaleźć. 

Ja ostatnio postanowiłam zainwestować w eleganckie torby reklamowe i wam też polecam to rozwiązanie, jeżeli chcecie podnieść prestiż swoich firm. Skontaktujcie się z firmą http://merplus.pl/pl/ Oni zajmują się produkcją i sprzedażą toreb reklamowych.

Najlepsze to napoje energetyczne. Ja dla swojej firmy zamawiam z ST Drink. Szybka realizacja, ceny, estetyka. Dobra inwestycja 

może lokalne media jak lokalna gazeta lub TV.  Zawsze można skorzystać z kampanii AdWords i marketingu szeptanego - oba przynoszą korzyści i efekty. Ponadto warto pomyśleć o opiniach na temat sklepu, produktów i usług w Google. Wielu potencjalnych klientów szuka i czyta opinie w sieci którymi się sugeruje dokonując wyboru. Natknąłem się na firmę zajmującą się sprzedażą opinii w Google Maps. Więcej tutaj:  [link usunięty]  Można postarać sie o kilka pozytywnych opinii.