Zaloguj się, aby obserwować  
abilidian

Czy numer telefonu komórkowego jest istotny?

Recommended Posts

Witam.

Chciałem się Was drodzy forumowicze zapytać, co sądzicie o numerze telefonu dla firmy? Czy jest on ważny, bardzo ważny czy mniej istotny? Jeżeli to ważna sprawa, to czy według Was numer telefonu: 678 04 04 78 byłby odpowiedni... a jeżeli nie to możecie "rzucić" jakąś propozycją z Allegro? Założyć biznes zamierzam za jakiś rok, jednak teraz kończy mi się umowa z operatorem i muszę podjąć jakąś decyzję(czy zmieniać nr telefonu, na ile umowa). Z góry dzięki za pomoc. (numer nie jest dokładnie taki jak mój, ale chodzi o bardzo podobną kombinację cyfr). Jeszcze zapomniałem dodać, że działalność będzie związana z edukacją u klienta w domu jak i w firmie). Pozdrawiam serdecznie!

numer telefonu dobry, juz zapamietalem.. a numer telefonu w sumie ważny, bo ja bedzie to zwiazane z edukacją a ktos nie bedzie mogl przyjść czy coś to bedzie mogł szybko zadzwonic przez pomocy spisu telefonow

Dobry a przedewszystkim zapamietywalny numer telefonu jest szalenie wazny. Mi osobiscie bardzo czesto zdarza sie "wybierac" numer telefonu do kontrahentow z glowy. Dobry numer to szybki kontakt :)

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

Warto zastanowić się również nad kombinacją typu 0-800-BIZ-NES, gdzie pod poszczególnymi literami są odpowiednie cyfry na klawiszach telefonu (0-800-249-637).

Numer telefonu nie jest specjalnie ważnym elementem działalności firmy ale dobrze wykorzystany może przynieść spore korzyści. Na pewno planujesz konkretne działania promocyjne jakie podejmiesz aby dotrzeć do klientów. Zastanów się czy jest w tym planie możliwość "zagrania" numerem telefonu.

Tzn. Czy jeśli wybierzesz numer x lub y to jak przełoży się to na konkretne działania promocyjne. Jeśli nie będziesz widział różnicy, lub też nie zamierzasz intensywnie wykorzystywać numeru telefonu w promocji Twojej firmy to nie ma dużego znaczenia jaki wybierzesz :)