Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Klubokawiarnia a jej wystrój

Recommended Posts

Myślicie, że aranżacja we wnętrzu takiej kawiarni będzie miała duży wpływ na to, czy goście będą tam się chętnie pojawiać?

Zastanawiam się nad tym w jaki styl najlepiej uderzyć i czy jest sens brać się za to samodzielnie.

Kasa jest ograniczona, a wiadomo, że przydałaby się profesjonalna pomoc projektanta.

Jeśli wystrój i ogólny klimat takiej kawiarni będzie przyjemny, na pewno przyciągnie więcej klientów.

Musisz jednak zgrać go z pomysłem na tematykę takiego miejsca.

Jeżeli nie czujesz się dobrze w tym temacie, lepiej od razu poproś o pomoc jakiegoś projektanta wnętrz.

Na przykład ta firma: http://dreamdesign.net.pl ma bardzo duże doświadczenie w projektowaniu właśnie wnętrz kawiarni, barów, klubów, czy jakichś przestrzeni handlowych.

Oczywiście projektują też mieszkania. Warto do nich napisać i porozmawiać o tym, jakie masz oczekiwania i dowiedzieć się czy będą w stanie ci pomóc.

zgadzam się z przedmówcą. wygląd kawiarni to już połowa sukcesu. to on tworzy jej niepowtarzalny klimat :) ale wiadomo, ze nie mozna poprzestać tylko na wyglądzie. warto zadbac o jakosc serwowanych dan i napojow. dobrze byloby tez wprowadzic dodatkowe udogodnienia, np. internetowy system rezerwacji stolikow przez booking-please. u mnie sie to sprawdza :)

Nie musisz zatrudniać projektanta, ale wtedy musisz poświęcić na urządzenie wnętrza trochę więcej czasu. Przede wszystkim zastanów się nad motywem i kolorystyką, zrób sobie planszę z kolorami i elementami, które najbardziej Tobie się podobają, podglądaj inne kawiarnie i szukaj fajnych rozwiązań. Myślę, że warto postawić na komfort klientów, czyli zadbać o wygodne meble, kolorystykę przyjazną dla oka, jakieś elementy przytulne i kojarzące się z miłą przestrzenią. Powodzenia!

Wygląd i klimat kawiarni to podstawa sukcesu. Jak miejsce będzie fajnie zaaranżowane to ludzie będa tam bardzo chętnie przychodzić. Podobnie bedzie z jedzeniem, jak będzie dobre to pójdzie fama, ze dobrze karmicie i macie dobrą kawę i sami bedą chcieli przychodzić. Pamiętaj tylko o dobrej archiwizacji wszytskich wydatów, dokumentów itd. to naprawdę podstawa w prowadzeniu włąsnego biznesu (wiem, sama dbam o to, kupując różne teczki, skoroszyty, segregatory, koszulki... od Konsorcjum Biuro Klub z Łomianek, dostawcy wszystkich materiałów biurowych do mojej firmy).

wystrój wnętrza to chyba 80% sukcesu lokalu! :) reszta to odpowiednie menu. tak mi się przynajmniej wydaje. wystrój jest megaważny. od niego zależy jakich klientów przyciągniesz i czy będą oni do Ciebie wracać :) a chyba o to chodzi by wracali i polecali Twój lokal innym.

zapraszam Was przy okazji na mój blog budowlany http://blogbudowlany.pl/mamy-juz-ustalona-...-projektu-domu/

Administracja nie współczuje ani nie rozumie, ilu nauczycieli w tym kraju walczy o zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb i wygląda na to, że tak naprawdę ich to nie obchodzi. Profesorowie i studenci mający własną firmę: czy to takie proste? Oczywiście że nie.

Zgadza się, obecny budżet oznacza, że rząd nie jest w stanie opiekować się ogromną liczbą migrantów. Pozwanie rządu nie zmieni liczb, ani dolarów, ani przylotów. Ostatnie kilka razy ten naród tworzył pokolenia obcych dzieci, które nienawidziły Stanów Zjednoczonych, były przynajmniej na tyle sprytne, by robić to w połowie świata.

My contributions to https://writemyessaytoday.net/write-my-essay-in-12-hours author - Bonnette.