Zaloguj się, aby obserwować  
Kreatywny

Telefony do ludzi

Recommended Posts

Pytanie odnośnie wielu zleceń pojawiających się w internecie. Chodzi mianowicie o zlecanie dzwonienia do ludzi w różnego rodzaju sprawach albo dzwonienia pod dany numer (bo ktoś zbiera różnego rodzaju głosy w całej Polsce, coś w tym stylu. Nieźle za to płacą, ale czy to nie jest żaden szwindel?

Nigdy się na takie coś nie pisałem, ale wiele czytałem opinii, że to czyste oszustwo. Na czym ono jednak polega nie wiem i w zasadzie nie pali mi się, aby wiedzieć ;)

Co innego dzwonienie jako przedstawicielstwo firmy - to nie musi być szwindlem a dobrze opłacaną fuchą, ale na temacie trzeba się dobrze znać.

Ale czy warto tracić cenny czas, który można spożytkować na coś duzo bardziej opłacalnego?

Stary, nie baw się to, zwyczajna bzdura. Mój kumpel chciał brać udział w takim eksperymencie, ale nie przebrnął :D

Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale wszędzie w sieci piszą, że to oszustwo i nie mamy się na to nabierać, w takim razie nie nabierajmy się ;)

Gość rgp

Panowie, są jakieś fakty oprocz znajomy znajomego coś mniej więcej na temat dzwonienia za pieniądze? :)

Pierwszy raz słysze o takim zleceniu? Często przeglądam ogłoszenia na różnych portalach ale z takim się nie spotkałam. Owszem są firmy, które zatrudniają ludzi aby dzwonili i przedstawiali oferty handlowe. Praca dosć trudna i trzeba mieć gadane.

Jeśli chodzi o ogłoszenia dotyczące telefonowania Ja przeważnie trafiam na oferty tele ankieter. Trzeba dzwonić do ludzi i prosić ich aby odpowiadali na kilka pytań lub zachęcać do zakupy reklamowanych produktów. Praca nieprzyjemna gdyż abonamenci mają dość takich telefonów i zdarza się że są nie mili.

Zgadza się Ja nie przepadam gdy taki telefon dostaje. Nie ma dnia aby nikt nie dzwonił z ofertą wspaniałej okazji kupna jakiegoś produktu lub zaproszenia na pokaz na którym się siedzi dobre 4 godziny i słucha o super produkcie. Pracując przy telefonie trzeba mieć dobrze gadane aby potencjalny klient za szybko Cię nie zbył.