Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Ulotki - kiedy to ma sens?

Recommended Posts

Ulotka musi być bardzo dobrze zaprojektowana i przyciągać uwagę inaczej zostanie pomięta i wyrzucona do kosza. My zamawiamy ulotki i inne plakaty z drukarni  Anex we Wrocławiu . Drukarnia zajmuje się drukowaniem  offsetowym czyli    - technologia w której obraz przenoszony jest na papier za pośrednictwem specjalnie wcześniej przygotowywanych matryc.  Offset jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych technik druku. 

Według mnie ulotki zawsze mają sens i zawsze przynoszą jakieś efekty. Wystarczy, że będą dobrze zaprojektowane i wydrukowane. To drugie zapewni Ci skorzystanie z usług drukarni A3Extra.  Sama często korzystam z tej drukarni, więc wiem, że można na niej polegać. 

Też jestem zdania, że dobry projekt to podstawa + zachęta dla klienta w postaci rabaciku/bonusu :) U mnie ulotki zadziałały na otwarciu, wtedy dużo klientów przyszło właśnie z ulotką z ktorą była zniżka na pierwsze zakupy. Fajny sposób na zdobycie pierwszych klientów.

Ja akurat swoje zamawiam w drukarni w Gnieźnie w Copypoint. Jak ktoś z okolic to warto tam zajrzeć, bo mają fajne materiały/gadżety reklamowe w dobrej cenie.

Ulotki tak - ale jeśli mamy konkretny pomysł do kogo one mają trafić i jaka treść zaciekawi potencjalnych klientów.

Jako zapychacze skrzynek pocztowych to nie ma sensu.

Według mnie ulotki to super sprawa, sama nieraz korzystam z usług firm które reklamują się w ten właśnie sposób. Dla swojej firmy drukuje w a3extra.pl ijestem bardzo zadowolona z odzewu jaki dają mi ulotki.

Lepszym sposobem reklamy moim zdaniem jest marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ dzięki niemu Twoją działalność pozna wiele osób, a sme ulotki będą roznoszone tylko w mieście, wiec nie będzie takich zysków jak przez reklamę w sieci 

A moim zdaniem jest to dobry sposób reklamowania własnej firmy. Oczywiście jeśli firma jest na rynku lokalnym:
bardziej pozostaje w pamieci
nie jest droga
i w razie czego taka ulotka będzie pod ręką ( dobrze sie to sprawdza jesli ktos prowadzi na przykład gastronomię, w tych przypadkach reklama przez ulotki jest najpopularniejszą)
Warto jest skorzystać z drukarni online.

Ze swojej strony polecam tę firmę:

https://www.fingerprint.pl

Ja korzystam z ulotek drukowanych w a3extra przy okazji sprzedaży - rozdaję klientom z zakupami - chętnie polecają sklep

W zeszłym roku znalazłam firmę na targach remadays w Nadarzynie która ogarnęła mi temat ulotek do firmy. Jeżeli mają fajną grafikę która przyciąga uwagę to będą miały jak najbardziej sens 😄 

Moim zdaniem ulotki sprawdzą się szczególnie dobrze podczas lokalnej reklamy małego biznesu. Ja posiadam niewielki sklep z narzędziami i reklamuję się za pomocą ulotek i plakatów. Niezbędne materiały zamawiam z drukarni online www.crdruk.pl. Oferują szybki i tani druk oraz profesjonalną obsługę klienta.

Dnia 9.05.2019 o 14:33, Drabik napisał:

Ulotki tak - ale jeśli mamy konkretny pomysł do kogo one mają trafić i jaka treść zaciekawi potencjalnych klientów.

Jako zapychacze skrzynek pocztowych to nie ma sensu.

Dokładnie, szkoda Polskich lasów 🙂