Zaloguj się, aby obserwować  
moosiek

Opinie o AutoGo plus

Recommended Posts

Czy ktoś tutaj korzystał z firmy AutoGo Plus?

Poszukuję opinii na temat pośrednika - chcę sprzedać auto - czy warto zlecić im sprzedaż swojego samochodu?

Czy ktoś tutaj korzystał z firmy AutoGo Plus?

Poszukuję opinii na temat pośrednika - chcę sprzedać auto - czy warto zlecić im sprzedaż swojego samochodu?

No z tego co widzę to ofertę mają ciekawą.

Ciekawe jak też wyceniają samochody - masz już wycenę?

Jak sprawdzałem opinie o nich to w sumie sporo pozytywnych mają więc może wartko skorzystać :)

No z tego co widzę to ofertę mają ciekawą.

Ciekawe jak też wyceniają samochody - masz już wycenę?

Jak sprawdzałem opinie o nich to w sumie sporo pozytywnych mają więc może wartko skorzystać :)

Tak mam wycenę - porównywałem z tym co mi wycenili w komisie lokalnym u mnie i od nich miałem lepszą wycenę - zwrócili uwagę na części jakie wymieniałem i jakich producentów.

Policzyli to, że auto ma dokumenty z ASO i tam tez było serwisowane - także jak pójdzie za tą cenę to naprawdę będę mega zadowolony :)

Dajcie znać jak się sprawa rozstrzygnęła z autogplus - też potrzebuje sprzedać auto i chętnie skorzystam z firmy, która się tym zajmie.

A co do opinii to tutaj też znalazłem wątek na ten temat: [link usunięty]

Tak mam wycenę - porównywałem z tym co mi wycenili w komisie lokalnym u mnie i od nich miałem lepszą wycenę - zwrócili uwagę na części jakie wymieniałem i jakich producentów.

Policzyli to, że auto ma dokumenty z ASO i tam tez było serwisowane - także jak pójdzie za tą cenę to naprawdę będę mega zadowolony :)

Daj znać jak sprzedadzą.

A ty jako sprzedający w auto go plus nie ponosisz żądnych kosztów?

Auto sprzedane :)

Super sprawa to Autogoplus - polecam :)

Ok dzięki, ja także skontaktowałam się z przedstawicielem Auto Go plus i zlecam im sprzedaż mojego auta -jeśli te pozytywne opinii na forach o AutoGo Plus się sprawdza to będę zadowolona :)

Podobno faktycznie są dobrymi fachowcami i szybko sprzedają samochody :) Napisze swoja opinie jak tylko sprzedadzą moje Audi :)

Ja kupiłem auto z AUTO GO PLUS

Moja opinia o AutoGo Plus pozytywna - pomogli mi bardzo w znalezieniu auta - nie ściemniają i nie nabijają ludzie w butelkę jak w komisach samochodowych - duży PLUS.

Co prawda płaci się prowizje 1% ja zapłaciłem ale w US nie płaci się 2% także i tak zaoszczędziłem :)

POLECAM

Ja kupiłem auto z AUTO GO PLUS

Moja opinia o AutoGo Plus pozytywna - pomogli mi bardzo w znalezieniu auta - nie ściemniają i nie nabijają ludzie w butelkę jak w komisach samochodowych - duży PLUS.

Co prawda płaci się prowizje 1% ja zapłaciłem ale w US nie płaci się 2% także i tak zaoszczędziłem :)

POLECAM

No jak sprzedali moje auto to też kupujący zapłacił tylko 1% prowizji i był też zadowolony że ominie opłatę skarbową...

Zawsze to jakaś kasa w kieszeni :)

Mój znajomy z nimi auto kupował i był zadowolony.

Chwalił ich że nie wciskają szrotów.

No dokładnie.

W moim przypadku tez od razu powiedzieli co i jak z autem było, nie ściemniali że nie malowany itd... jak to w komisach na porządku dziennym jest ;/