Zaloguj się, aby obserwować  
maa_ciekk

Pomysł na e-biznes - pytanie o fundusze unijne

Recommended Posts

Witam.

Jestem tu nowy, ale dział biznesu kręcił mnie od dawna.

Mam pomysł na e-biznes i jestem przekonany, że odniósł by sukces. Myślę, że dobry PR i zabiegi marketingowe to podstawa, a kiedy ma się łeb do takich pomysłów może wyjść z tego super projekt :)

Mam jeden problem:

Zastanawiam się nad wzięciem funduszy unijnych na zlecenie projektu firmie, która zajęłaby się stworzeniem strony. Mam jednak wątpliwości, czy Unia dałaby mi kasę na portal internetowy ?

Czy to też podlega pod "własny biznes" ??

Proszę o pomoc i porady w tym temacie. Ile mógłbym dostać na tego typu działalność ? Czy muszę spełniać jakieś wymogi wiekowe, albo coś ? Czy ciężko jest dostać dotację z Unii na własny biznes ?

PS:

Mam 18 lat :)

Bardzo proszę o jakieś wskazówki jak się za to zabrać.

Pozdrawiam

Na dzien dobry polecam stronke omawiajaca i opisujaca dotacje na e biznes Poczytaj troche na temat biznesu online oraz programow 8.1 i 8.2

Tylko żeby dostać pieniądze akurat z programu 8.1 czy 8.2 to firma musi być już zarejestrowana.

Polecam skontaktować się Regionalną Instytucją Finansującą odpowiednią dla swojego województwa lub bezpośrednio z PARP-em i porozmawiać z żywym człowiekiem, bo czasem zasady przyznawania środków są bardzo niejasno napisane.

Tylko żeby dostać pieniądze akurat z programu 8.1 czy 8.2 to firma musi być już zarejestrowana.

Polecam skontaktować się Regionalną Instytucją Finansującą odpowiednią dla swojego województwa lub bezpośrednio z PARP-em i porozmawiać z żywym człowiekiem, bo czasem zasady przyznawania środków są bardzo niejasno napisane.

a sprawdzałeś na tej stronie? http://www.nowe-dotacje.pl/pierwszy-milion...cji-unijnej.php tam też możesz zadać pytanie online i otrzymać na nie odpowiedź.