Zaloguj się, aby obserwować  
elacara

Kosmetyki

Recommended Posts

Jakie marki kosmetyków opierają się waszym zdaniem na sprawdzonych, realnie działających recepturach? Nie interesuje mnie stricte reklama, tylko bardziej realny przykład pielęgnacji. Dziękuję z góry.

Uderzyłabym w kosmetyki naturalne - na przykład weleda, tołpa , manufaktura albo też mniejsze marki np. ojców Bonifratów

Jak kosmetyki to polskiej marki Bielenda.Fajna jest ta nowa linia przeciwzmarszczkowa z produktami pochodzacymi od pszczół Royal Bee Elixir, polecam

Korzystam przeważnie z kosmetyków naturalnych. Czasem udaje się upolować jakieś promocje, mam parę stron, które śledzę, i przeważnie monitoruję różne akcje rabatowe. Nie raz udało mi się trafić na super promki 🙂 Często kupuję retinol lub kosmetyki z retinolem, sporo się o nich naczytałam i w sumie jestem zadowolona. Zobacz tutaj   a może się przekonasz.

Popieram przedmówczynie, kosmetyki naturalne to jest to. Działają równie skutecznie, a są o wiele zdrowsze dla naszego organizmu od tych kosmetyków z dodaną chemią. Co do marki to nie mam jednej ulubionej, zależy jaki produkt i do czego: szampony, odżywki i żele pod prysznic to fajne ma Ziaja (tylko trzeba sprawdzić skład), Siberica, kosmetyki kolorowe i balsamy do ust np. Burt's Bees. Trzeba trochę popróbować i znaleźć swoje ulubione.

Dnia 4.10.2021 o 20:33, Muchacha napisał:

Popieram przedmówczynie, kosmetyki naturalne to jest to. Działają równie skutecznie, a są o wiele zdrowsze dla naszego organizmu od tych kosmetyków z dodaną chemią. Co do marki to nie mam jednej ulubionej, zależy jaki produkt i do czego: szampony, odżywki i żele pod prysznic to fajne ma Ziaja (tylko trzeba sprawdzić skład), Siberica, kosmetyki kolorowe i balsamy do ust np. Burt's Bees. Trzeba trochę popróbować i znaleźć swoje ulubione.

O tych kosmetykach kolorowych Burt's Bees kiedyś słyszalam i przyznam, że ten temat mnie zaciekawił (w końcu makijaż nosi się na twarzy przez ileś godzin dziennie), ale nigdy nie udało mi się ich dostać

Dnia 6.10.2021 o 11:26, pudelkowa napisał:

O tych kosmetykach kolorowych Burt's Bees kiedyś słyszalam i przyznam, że ten temat mnie zaciekawił (w końcu makijaż nosi się na twarzy przez ileś godzin dziennie), ale nigdy nie udało mi się ich dostać

Można je przecież kupić w Internecie, na Notino są chociażby dostępne

Dnia 7.10.2021 o 12:58, Muchacha napisał:

Można je przecież kupić w Internecie, na Notino są chociażby dostępne

Serio, są na Notino? 😮 to ale ze mnie ciamajda, że nie obczaiłam wcześniej... aż sobie zaraz "pogooglam"...

najbardziej skuteczne a przy tym bezpieczne są kosmetyki naturalne i wegańskie i  takich tez używam 🙂 jeśli chodzi o konkretną markę to bardzo lubię Muldream, można je dostać albo w ich e-sklepie albo w drogeriach Douglas 🙂 tu znajdziecie wszystko co niezbędne do pielęgnacji twarzy - krem, serum, mgiełki czy ampułki, znajdzie się coś do każdego typu skóry.

Dnia 18.10.2021 o 10:57, annameri napisał:

najbardziej skuteczne a przy tym bezpieczne są kosmetyki naturalne i wegańskie i  takich tez używam 🙂 jeśli chodzi o konkretną markę to bardzo lubię Muldream, można je dostać albo w ich e-sklepie albo w drogeriach Douglas 🙂 tu znajdziecie wszystko co niezbędne do pielęgnacji twarzy - krem, serum, mgiełki czy ampułki, znajdzie się coś do każdego typu skóry.

też je polecam 🙂 ja mam przykładowo skórę problematyczną i kupuję kosmetyki z linii zielonej. są rewelacyjne, działają szybko i skutecznie. mam krem, serum i maski w płachcie. przy codziennym użytkowaniu szybko widać różnicę. 

bbadka a gdzie ją kupujesz? ja mam problem bo zwykle w jednej drogerii mam jeden czy dwa kremy a nie ma innych i nie ma miejsca gdzie kupie wszystkie w jednym miejscu