Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ernest

Zlecę zaaranżowanie biura w kancelarii adwokackiej

4 posty w tym temacie

Planujemy otworzyć kancelarię adwokacką w innym mieście. Mamy już lokal, trzeba go tylko wyremontować i zaprojektować wnętrza. Komu można by było to zlecić w Krakowie?

Planujemy otworzyć kancelarię adwokacką w innym mieście. Mamy już lokal, trzeba go tylko wyremontować i zaprojektować wnętrza. Komu można by było to zlecić w Krakowie?

Zerknij sobie na projekty tego biura:

http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/projektowanie-biur.php

W zakładce możesz sobie przejrzeć ich obecne realizacje. Sama swego czasu zleciłam im zaprojektowanie swojego biura, które jest totalnie nieustawne ( okna oraz drzwi na każdej ścianie a zależało mi na ustawieniu jak największej ilości półek na dokumenty). Zaproponowali mi zabudowę. Całe pomieszczenie jest bardzo nowoczesne,jasne . Jednocześnie praktyczne, bez ilości zbędnych dodatków. Takie jak chciałam. Myślę,ze samej bardzo ciężko byłoby mi to zaprojektować. Trzeba mieć do tego tę smykałkę.

Zależało mi jeszcze na wizerunku firmy . Odwiedzają mnie często klienci tak więc wygląd biura świadczy co nie co o mojej firmie...

Myślę, że takie biuro powinno być zaaranżowane prosto i klasycznie, ale może rzeczywiście warto skorzystać w tym względzie z pomocy fachowców.

Jeżeli szukasz profesjonalistów do zaaranżowania biura w kancelarii adwokackiej zajrzyj do Dream Desing-projektowanie wnętrz oni znają się dobrze na urządzaniu wnętrz więc na pewno zrobią coś w takim stylu jakim oczekujesz. Warto zajrzeć na ich stronę i przyjrzeć się ofercie. Lepiej wziąć kogoś sprawdzonego niż pierwszą lepszą firmę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0