jagielonka

Jak urządzić nowoczesne biuro?

Recommended Posts

Ukraina. Skrzynie, opakowania europalety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Witaj! Jeśli chodzi o takie udogodnienia i rzeczy które są przydatne w biurze to ja ze swojej strony polecam Ci tablice suchościeralne , sama urządzałam niedawno biuro i zainwestowałam w coś takiego , muszę przyznać że warto bo teraz bardzo mi się to przydaje. Możesz zamówić sobie taką tablicę w rozmiarze itd jaki Ci najbardziej odpowiada.  Zerknij sobie tutaj tableo.eu

Super gadżet,  bardzo przydatny :)

Ja osobiście nie wyobrażam sobie nowoczesnego biura bez dobrej jakości sprzętu takiego jak drukarki czy kserokopiarki. Tego typu urządzenia są jednak narażona na często eksploatację a przez to także ewentualne awarie i uszkodzenia. Warto więc skorzystać z oferty firmy http://biurosprzet.pl/?p=158 w zakresie serwisowania i naprawach tego typu sprzętu.

Ukraina. Kompleksowa obsluga prawna, adwokacka. Doradztwo gospodarcze, transakcyjne, audyt, consulting. Kijow. Kancelaria prawna Zimin,Chilinski,Woropai i wspolnicy. Kompleksowa obsluga duzych, srednich przedsiebiorstw na kazdym szczeblu ich rozwoju. Wprowadzanie na rynek krajowy inwestorow zagranicznych. Specjalistyczne doradztwo prawne, gospodarcze, uslugi adwokatow, postepowania sadowe. Prawo energetyczne, zagadnienia podatkowe, projekty inwestycyjne, obrot nieruchomosciami, tworzenie, przeksztalcanie itp. Oferujemy indywidualne podejscie do kazdego klienta, satysfakcjonujace i pragmatyczne rozwiazania. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Jasne, te wszystkie wskazówki są fajne i przydatne, ale przecież tak naprawdę nie rozchodzi się o kolor ścian, a o jakość wyposażenia i dostępność nowoczesnego sprzętu. Planowanie biura powinniscie zacząć od zajrzenia do http://avarus.pl/produkty/niszczarki-dokumentow/niszczarki-przemyslowe/ i zamówienia akcesoriów, w których posiadaniu jeszcze nie jesteście. To da Wam najwięcej korzyści. 

Witaj,

Coś wyjątkowego do biura?, coś na co każdy klient zwróci uwagę?, i mało tego będziesz się czuć tam zarazem dobrze to sprawdź tutaj nowoczesne płytki ścienne- Hexafilc.pl

Nie wiem czy wiecie, ale nie trzeba kupować kserokopiarek do biura, ponieważ można je wynająć. Tutaj http://fixandprint.pl/wynajem-kserokopiarek/  są dostępne tego typu rozwiązania. W ten sposób można naprawdę sporo zaoszczędzić. Poza tym nie trzeba się martwić o naprawy. Uważam, że jest to znacznie bardziej opłacalne niż zakup.

Dzień dobry, 

reprezentuję markę ADER Meble, która posiada 15-letnie doświadczenie w dystrybucji mebli do pomieszczeń biurowych. Jeśli zależy Państwu na ergonomicznym i funkcjonalnym, a przy tym nowoczesnym  wyposażeniu miejsca pracy, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.meble-ader.pl Wiedząc, że biuro jest najlepszą wizytówką firmy, oferujemy Klientom kompleksową obsługę - od projektu po montaż.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu tel. 71 357-13-19 lub mailowego: biuro@meble-ader.pl

Pozdrawiam

Anna Wojech,

Doradca Klienta ADER Meble

Nowoczesne biuro musi być wyposażone w nowoczesny sprzęt biurowy. Jeżeli jesteście z Olsztyna lub okolic to mogę wam polecić www.as-mar.com.pl Mają świetny sprzęt wielofunkcyjny w swojej ofercie, więc warto się jej przyjrzeć.

Na pewno warto zadbać o komfort pracy. To jest podstawa. Pamiętajcie o roletach, które są naprawdę przydatne. W Roletexie znajdziecie ciekawe rozwiązania  w tym zakresie.

W nowoczesnym biurze każdy element powinien być... nowoczesny :) Czyli kombinacja funkcjonalności, ergonomii i designu :) Na pewno meble - czyli biurka, fotele gabinetowe, szafy, regały - powinny być ergonomiczne, takie są teraz standardy, niezależnie od designu :)

My planujemy wynająć biuro imagine. Chcieliśmy, żeby przestrzeń w naszym biurze była w miarę nowoczesna i był łatwy dostęp do sal konferencyjnych dla spotkań. Ważne, żeby biuro było dobrze doświetlone i było komfortowe.

Każde biuro, które chce być przyjazne dla pracowników powinno być wyposażone w ekspres do kawy. Według mnie jest to element charakterystyczny każdego nowoczesnego biura. Polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Tam znajdziecie szeroki wybór ekspresów do biur, które dadzą waszym pracownikom pyszną kawę.

Każde biuro powinno być wyposażone w takie akcesoria jak czajniki, serwis powitalny dla gości, wieszak na ubrania a nawet mini lodówkę.  Takie  i inne akcesoria można zamówić w sklepie ALL4HOTELS  z Warszawy. Sklep znajduję się na Bysławskiej 82. Ja ostatnio zamawiałam u nich nowe kosze na śmieci dozowniki do mydła.

W Każdym biurze podstawą są urządzenia biurowe, które się tam znajdą. Najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie biura w urządzenia wielofunkcyjne. Sprzedażą tego typu urządzeń zajmuje się firma www.as-mar.com.pl Znajdziecie u nich też drukarki, niszczarki czy kserokopiarki. Dodatkowo zajmują się serwisowaniem urządzeń biurowych.

Niezbędnym elementem jest także stałe IP w biurze oraz abonamenty dla pracowników. Nowopowstała sieć OTVARTA, ma najtańszą ofertę na polskim rynku, więc jeśli szukacie oszczędności - to sprawdźcie naszą stronę internetową! ;)

Meble biurowe powinny być eleganckie i użytkowe.  Myślę, że najlepsze będą drewniane meble, to klasa sama w sobie. Sprawdź w salonie Agata tam można znaleźć dobre meble w fajnej cenie.

Nowoczesne biuro to przede wszystkim takie, które dba o bezpieczeństwo osób, które się w nim znajdują. bardzo duży odsetek wypadków, upadków w miejscu pracy pochodzi z potknięcia sie o wystajace kable. dlatego niezbędne jest zastosowanie rozwiązań, które tego typu incydentów pozwolą uniknąć. Polecam do tego wykorzystać oploty kablowe i najazdy kablowe od https://porzadekwkablach.pl/.