jagielonka

Jak urządzić nowoczesne biuro?

Recommended Posts

Myślę, że łatwiej byłoby nam cokolwiek doradzić, jeżeli napisałbyś coś więcej o swojej firmie, jej profilu i pracownikach. Mimo wszystko podpowiem ci bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, które być może zastosujesz również u siebie. Mam na myśli automat ze zdrowymi przekąskami. Wbrew pozorom to całkiem sensowny pomysł – ja z pewnością byłem zaskoczony tym, jakie były efekty. Mam paru takich wiecznie zaspanych pracowników, którzy zawsze, ale to zawsze zapomną zrobić sobie śniadanie. Do najbliższego sklepu jest dość spora odległość, więc każdorazowy ich wypad po kanapki, trwa około 20-30 min. W końcu wstawiliśmy więc automat (który oczywiście trzeba wcześniej zapełnić – ja lubię zaopatrywać go głównie takimi produktami - https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html - bo można je  szybko zjeść  a są tak zrobione, że zaspokajają głód i dodają dużo energii. Być może spotkałeś się już z tego typu produktami, ponieważ coraz więcej firm czy siłowni, decyduje się na automaty ze zdrową żywnością. 

Pomocna na pewno będzie firma TotalSec z Warszawy. Chodzi bowiem o to, że biuro musi być dopasowane do konkretnych potrzeb danej firmy. Trzeba więc stworzyć projekt, który krok po kroku będzie realizowany. W takich przypadkach realizacje fit out , to super sprawa. Oszczędza się bowiem czas i pieniądze. Tutaj https://totalsec.pl znajdziecie szczegóły takiego rozwiązania. 

Ja zdecydowałem się na wymianę stelaży w meblach biurowych. Dzięki temu zyskałem nowoczesny wygląd i nie musiałem wydawać pieniędzy na zakup zupełnie nowych mebli. Sprzedażą takich stelaży zajmuje się firma http://www.miladesign.com.pl Polecam wam się z nimi skontaktować.

Nowoczesne biur to kwestia zarówno wyposażenia jak i wyboru odpowiednich, dobrej klasy i jakości mebli- w sumie właśnie od tego trzeba zacząć. Polecam szukać wśród sklepów internetowych gdzie bez problemu znajdziemy wszystko co niezbędne do naszego biura.

Warto zainwestować w dobry sprzęt komputerowy i nie tylko. Ja polecam sklepie WISP.PL , który oferuję wiele  produktów do budowy sieci internetowych, radiowych, przewodowych, światłowodowych, a także monitoringu.  W firmie WISP można kupić takie urządzenia jak : router MikroTik, urządzenie Ubiquiti Networks, antena WiFi, media konwerter światłowodowy, moduł SFP, patchcord UTP

Zdecydowanie doradzam również, aby do aranżacji biura zainwestować w profesjonalne biuro projektowe, które dokładnie zna się na zasadach projektowania przestrzeni w firmach. Będą wiedzieli jak rozłożyć biurka, aby pracownikom sie komfortowo pracowało. Ja kiedyś współpracowąlam z  https://interbiuro.pl/ i bardzo dobrze ich wspominam - mają dryg do tego i urządzili biuro, w którym pracowałam, bardzo nowocześnie.

Myślę, że warto też spytać swoich pracowników, co oni by chcieli, żeby znalazło się w biurze i dopiero z tymi pomysłami iść do biura architektonicznego. Możliwe, że okaże się, że pracownicy potrzebują większego pokoju socjalnego, albo miejsca, gdzie mogą w spokoju odebrać telefon i porozmawiać z klientem? Warto zrobić burzę mózgów 🙂

Najważniejszym elementem wyposażenia biura jest odpowiedni sprzęt biurowy, na którym można polegać. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z firmą http://www.cbs.gda.pl Od nich zakupicie nowoczesny, wielofunkcyjny sprzęt biurowy.

Warto podpatrzeć co nieco u konkurencji, sprawdzić co inni w branży mają na wyposażeniu, może mają np. fajny chill room?  W końcu walczycie o tych samych pracowników, a teraz wygląd biura też jest brany pod uwagę przy wyborze pracy. Podstawą są także odpowiednie stoły i krzesła biurowe, aby praca przez 8 godzin była jednak wygodna. 

Z pewnością, aby było to komfortowe miejsce do spotkań z klientem, zadbaj o właściwą wentylację biura. Nic tak nie wytrąca z równowagi i nie sprzyja biznesowym decyzjom, jak przykry zapach lub zaduch w biurze. W tym przypadku polecam skorzystać z firmy  [link usunięty]  Mają innowacyjne rozwiązania i wyspecjalizowaną kadrę, która zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie. Świadczą usługi na najwyższym poziomie i znają się na rzeczy.