Pasek

Kredyt na samochód

Recommended Posts

Zanim rozpoczniesz intensywne poszukiwania samochodu, rozejrzyj się za możliwością uzyskania kredytu. W ten sposób cała transakcja będzie kosztowała Cię zdecydowanie mniej zdrowia i… pieniędzy ;) A jak Wy szukaliście swojego kredytu motoryzacyjnego? Który z banków oferuje najlepsze warunki jeśli chodzi o kredyt na auto? Jeśli jesteście zainteresowani dobrym kredytem motoryzacyjnym to zapraszam na stronę http://kredytpartner.pl/najpierw-kredyt-czy-auto-22.php. Profesjonalni doradcy pomogą Wam w wyborze i we wszystkich formalnościach.

Dzięki za przydatnego linka. Każdy zaczyna szukać kredytu w banku, niestety czasem bywa tak że ten odrzuca nasz wniosek o kredyt. Na szczęście jest wiele alternatywnych produktów bankowych w firmach pożyczkowych, które proponują, np. kredyt samochodowy ale z możliwością bez weryfikacji w BIK. Polecam poczytać na [link usunięty] co nieco na ten temat. Zawsze to jakieś rozwiązanie gdy pilnie potrzebuje się gotówki na samochód.

warto wziąć kredyt na samochód w banku, w którym mamy [link usunięty] , bo możemy dostać najbardziej korzystne warunki. i do tego jest mniej formalności, co też jest ważne. teraz każdy jest przecież taki zabiegany i ma mało czasu.

Szukacie opinii o bankach, bądź kredytach? Możecie zajrzeć na http://bankowe-konta.info/konto/smart/, gdzie z pewnością znajdziecie kilka ciekawych kwestii związanych z wyborem kredytów i kont bankowych, między innymi rzetelne opinie użytkowników.

Aktualnie potrzebujemy do firmy kupić auto jako platformę do dojazdowej myjni samochodowej. Oczywiście nie mamy tyle wolnej kasy. Oprócz leasingu rozważamy oczywiście kredyt. Ponieważ zależy nam na czasie, interesuje nas kredyt na uproszczonych zasadach - bez zbędnych zaświadczeń, tylko na oświadczenie.

Czy ktoś z was brał ostatnio taki kredyt ? Szukam w internecie ofert i kilka znalazłem, ale jak to wygląda w praktyce ? Nie mam pojęcia.

Czy może mieliście coś do czynienia z tą firmą oferującą [link usunięty] ?

Niby wszystko wygląda ciekawie, ale czy tam nie ma jakiś kruczków ? Nie chciałbym, żeby firma okazała się nierzetelna.

Kredyt to bardzo dobra opcja, jeśli nie masz, albo zwyczajnie nie chcesz wydawać tak dużej gotówki, kredyty samochodowe bywają naprawdę atrakcyjne, polecam porównać też ofertę na http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy :)

Również uważam, że kredyt samochodowy, to bardzo dobra opcja. Możecie sobie sprawdzić na stronie https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/ jakie dobry kredyt na zakup samochodu proponuje Bank Santander, taki kredyt można spłacać nawet do 96 miesięcy, a jeszcze lepsze jest to, że najpierw pokazujecie bankowi, jaki chcecie samochód, a oni w bardzo szybki sposób przygotowują dla nas ofertę. Moim zdaniem warto spróbować skorzystać z takiej opcji, jeżeli oczywiście nie mamy wystarczającej kwoty.

Myślałem o tym ale zniechęciła mnie jedna rzecz - biorąc kredyt na samochód (nie jako gotówkowy) bank staje się współwłaścicielem auta. I tu już masz problem jeśli chodzi o sprzedaż auta przed spłatą lub w razie stłuczki :/

Ja mam kredyt na samochód w mBanku i warunki są całkiem niezłe, także polecam. Podobno bardziej opłacalny jest leasing, więc w przyszłości może się skuszę. Co do samochodu to polecam Opla Astra Sedan - nieźle się prezentuje i jest wyjątkowo wygodny. Tutaj http://opel.autozoliborz.pl znalazłem go niedawno w promocji.

A porównywałeś wcześniej oferty różnych banków? Ja http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/. Wystarczyło, że wpisałam kwotę kredytu, ratę, wiek samochodu, cenę i dostałam poniżej listę banków, w których kredyt jest opłacalny.

Jeśli nie da się kupić samochodu bez kredytu to weź. Ja też mam kredyt na auto i nie żałuję. Zobacz sobie salon i http://www.autoremo.pl/salony/skoda-autoremo-nowy-sacz. Z tego co widziałam mają duży wybór aut w dobrych cenach. Jeśli chodzi o leasing to nie warto brać w nim auta.

Może ktoś z Was ma pojęcie jakie aktualnie są najtańsze kredyty samochodowe na oświadczenie ? Dla jednego z dobrych klientów poszukuję właśnie sposobów na realizację zakupu samochodu osobowego do firmy. Póki co znalazłem średnią ofertę [link usunięty] , ale to nie jest do końca to na czym mi zależy.

Podsumowując, to kredyt byłby na sumę około 25 000 zł na okres około 24 miesięcy na raty. Wszelkie oferty mile widziane. Także proszę o kontakt na PW.

Serio ktoś wierzy jeszcze w te chwilówki? Poczytajcie o tym w internecie, a potem przeanalizujcie umowę, szczególnie ten drobny druk. Jeśli potrzebujecie pieniędzy, to lepiej wziąć kredyt w normalnym banku. Nie doradzę Ci w którym, bo to zależy od Twoich potrzeb. Najlepiej sam porównaj w https://www.ekredytgotowkowy.pl/ i wybierz taki, który będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny.

A zapoznawaliście się z ofertą [link usunięty] ? Powiem szczerze, że przeglądając różne możliwości, to ta wydała nam się najbardziej korzystna, szczególnie że nie tak dawno znajomi też kupowali samochód i wspomogli się takim kredytem, są zadowoleni. A opinia zasłyszana z otoczenia, chyba jest najlepszą. Dajcie znać jaki kredyt ostatecznie wybraliście.

Według mnie w przypadku samochodów nie warto się zapożyczać. Jestem w stanie zrozumieć jeszcze kwestię kredytu hipotecznego, ale na samochód to według mnie przesada. Już lepiej jest się zdecydować na leasing samochodu.

Ja zamiast kredytu wolę polecić leasing. Obecnie nawet leasing konsumencki jest bardzo opłącalny bo firmy walczą o każdą złotówkę i obniżają ceny. W takim Raiffeisen Leasing można spokojnie już za 500 zł miesięcznie mieć naprawdę fajny samochodzik.

Widzieliście warunki kredytu w Inbank? Samochodowego? Zobaczcie - https://www.inbankpolska.pl/kredyty/kredyt-samochodowy/

Bardzo jestem ciekawy, jak na to wszystko zareaguje rynek. Nie słyszałem, żeby ktoś wcześniej oferował coś, na podobnych warunkach.

Bo gdzieś jeszcze są kredyty na samochód bez zabezpieczeń? Z tym, że tutaj dają do 50 tysięcy, czyli bardziej na auta używane, niż nowe.

Widziałam ten kredyt, moja siostra już o niego wnioskowała. Nieźle rozwalili system. Nie kojarzę, żeby ktoś dawał takie warunki. Banki dawały niskie RRSO, bo miały zabezpieczenie w postaci tego samochodu. A Inbank zrobił kredyt bez tego zabezpieczenia, auto jest właściciela. Wydaje się ryzykowne, ale co mnie to? Mnie jako klienta interesują po prostu jak najlepsze warunki. 

Uważam podobnie.  W tym roku będziemy chcieli kupić samochód na kredyt, nowy, ale ponad połowę będziemy mieli w gotówce. Tylko czy fakt, że mamy ten wkład własny działa na plus? Skoro samochód nie jest zabezpieczeniem, to dla Inbanku jego wartość ma jakiekolwiek znaczenie? Czy znaczenie ma wkład?  Faktycznie - zadziwiające, że coś takiego zaoferowali, zupełnie nierynkowa propozycja, dlatego tym bardziej ciekawi mnie, co tutaj zaoferują inne banki.

Skoro nie ma zabezpieczenia kredytu, to co ich obchodzi twój wkład własny w zakup auta?
Ogólnie to chyba nie jest do końca kredyt celowy. Nie widzę tutaj informacji, że np. trzeba dostarczyć dokumenty potwierdzające jakie auto chce się kupić, albo już się kupiło. 

Faktycznie troszkę to zawiłe. Generalnie cała tematyka związana z kredytami dla większości z nas stanowi spory problem. Zresztą musimy pamiętać o tym, iż kredyt samochodowy niejedno ma imię. Bądź co bądź, chcąc dowiedzieć się możliwie jak najwięcej na temat kredytów różnego rodzaju, warto odwiedzić blog http://www.finai.pl/ . Możemy tam bowiem znaleźć wiele cennych rad i informacji, przy czym jest on pisany jasnym i zrozumiałym językiem. 

3 godziny temu, Monika66 napisał:

Faktycznie troszkę to zawiłe. Generalnie cała tematyka związana z kredytami dla większości z nas stanowi spory problem. Zresztą musimy pamiętać o tym, iż kredyt samochodowy niejedno ma imię. Bądź co bądź, chcąc dowiedzieć się możliwie jak najwięcej na temat kredytów różnego rodzaju, warto odwiedzić blog  [link usunięty]  . Możemy tam bowiem znaleźć wiele cennych rad i informacji, przy czym jest on pisany jasnym i zrozumiałym językiem. 

Przydatna strona i serio przystępnie opisano zagadnienia, których do tej pory nie rozumiałem.

Ludzie, przecież nic się nie zmienia. Dalej Inbank ma najlepszy kredyt samochodowy. U kogo jeszcze macie kredyt bez zabezpieczenia? Kto wam da kredyt na auto, które będzie wasze? No własnie. Szukajcie, kombinujcie, ale wątpię, żebyście znaleźli lepszą ofertę. Powodzenia.

My z mężem niedawno skorzystaliśmy z oferty platformy finansowej i wzięliśmy auto w leasing bo mają jasne zasady nie tylko w kwestii leasingu, ale też kredytu i podejście do klienta po prostu rewelacja, wszystko załatwione szybko i sprawnie