Zaloguj się, aby obserwować  
PatrycjaS123

Zdrowie

Recommended Posts

Cześć,

jestem wegetarianką i od jakiegoś czasu mega źle się czuje, ciągle chce mi się spać choć uważam że bardzo dużo czasu przeznaczam na odpoczynek. Faktem jest, że często nie mam czasu robić takich posiłków jak powinnam czyli, żeby zawierały dużo białka którego nie dostarczam nie jedząc mięsa. Znalazłam jakieś informacje na stronie  [link usunięty] odnośnie tego dlaczego tak się dzieje, ale czy ktoś z was miał podobny problem? Myślicie że jak zacznę brać suplementy diety to wszystko wróci do normy? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

Polecam zapoznać się z ofertą 

[link usunięty]  gdzie znajdzie suplementy na skórę, włosy i paznokcie. Warto zadbać od wewnątrz i dostarczyć organizmowi odpowiednich składników i witamin.

Jeśli chodzi o zdrowie to u mnie ostatnio nie było najlepiej bo okazało się że mam endometriozę ale na szczęście trafiłam na świetnych specjalistów w szpitalu medicover i jestem już po zabiegu jej usuwania, myśle że jak będę o siebie dbała i przestrzegała zaleceń  to choróbsko nie nawróci

Od jakiegoś czasu przywiązuję większą wagę do badań, zwłaszcza do cytologi bo okazało się że miałam hpv, co prawda teraz już się go pozbyłam dzięki  żelowi papilocare ale gdybym zrobiła cytologię później pewnie musiałabym poddać się bardziej radykalnym zabiegom jeśli zmiany wywołane wirusem byłyby większe

a gdyby ktoś z Was szukał w Warszawie przychodni, gdzie można w błyskawicznym tempie a do tego w miłej atmosferze wykonać badania medycyny pracy to zdecydowanie polecam Medivitę na ulicy Rejtana 15 ( Mokotów). Konsultacja może się odbyć w placówce lub  online co jest według mnie mega wygodą dla pacjenta. Lekarz medycyny pracy jest też okulistą więc zwykle wystarczy wizyta tylko w jednym gabinecie. Psychotechnikę też można tu bez problemu zrobić.

Polecam na popraw stanu zdrowia świetny naturalny środek jakim jest Olejek matyksowy, to żywica z pistacji kleistej. Pomaga na obniżenie ciśnienia krwi, obniża cholesterol, zmniejsza ryzyko zawału serca, pomaga na problemy z układem oddechowym, znakomity jest. Wzmacnia organizm, dla mnie działa cuda

Jeżeli macie alergię i chcecie dbać o swoje zdrowie, to polecam odkurzacz bezprzewodowy irobot roomba, dobrze radzi sobie z kurzem czy sierścią zwierząt, na pewno pomoże wam utrzymać porządek w domu aby nie spowodować pogorszenia stanu waszego zdrowia.