Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Gdzie w Krakowie wstawiają licówki?

Recommended Posts

Pytanie gdzie w Krakowie wstawiają licówki dające efekt śnieżnobiałego uśmiechu? Czy to się zakłada na stałe? No i podstawowe pytanie - ile to będzie kosztowało?

Pytanie gdzie w Krakowie wstawiają licówki dające efekt śnieżnobiałego uśmiechu? Czy to się zakłada na stałe? No i podstawowe pytanie - ile to będzie kosztowało?

Tak. Zakłada się je na stałe. Koszt nie jest niski . Zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału licówkę zakładasz oraz na ile zebów.

Sama obecnie mam licówki na 6 górnych zębach. Na dolnych nie zakładałam ponieważ nie widać ich kiedy się uśmiecham i mówię.

Zakładałam je w Krakowie w Klinice Implantologii na ulicy Miłkowskiego. Na stronie: http://www.klinikaimplantologii.pl/zakres-leczenia/stomatologia-estetyczna/licowki-1,127.html możesz poczytać sobie na czym to polega oraz ile kosztuje. Obecnie jest to najlepsza klinika w mieście. Musiałbyś się skonsultować z lekarzem. Aby on ocenił czy rzeczywiście trzeba u Ciebie wstawiać te licówki. Może wystarczyłoby jedynie wybielić?

Najtrudniej jest odpowiedzieć na pytanie o koszt, bo nie jestem dentystą i nie wiem, co musisz mieć zrobione. Lepiej będzie jak się wybierzesz do dobrego gabinetu. A w Krakowie do tego najlepsza jest Galeria Uśmiechu, chodzę do nich od lat i mam pełne zaufanie.

Na pewno w gabinecie Dental4U wykonają Ci tego typu zabieg. Mieszczą się w Nowej Hucie. Podrzucam Ci namiar na ich stronę internetową: http://www.dental4you.pl/

Po prostu zadzwoń i zapytaj o wolne terminy.

Jeżeli chodzi o licówki to ja je robię w Rzeszowie [link usunięty] w LPU Stomatologia. Mają atrakcyjne ceny i duże doświadczenie. W dodatku lekarze mają umiejętności i wiedzę, którą wykorzystują w trakcie zabiegów. Ja jestem bardzo zadowolony. Może to nie Kraków, ale z Krakowa do Rzeszowa to tylko 2h więc niedaleko :D

O licówkach poczytaj na http://www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/protetyka/licowki-porcelanowe/ - To jedna z lepszych klinik w regionie. Myślę, że dostosują leczenie do Twoich możliwości finansowych, może implanty sie sprawdza lepiej? A może wystarczy stomatologia estetyczna w ich wykonaniu? Muszą sami ocenić, co da się zrobić, byś miał/a piękny uśmiech.

W Krakowie nie mam zielonego pojęcia, ale jakby ktoś szukał w Bydgoszczy to spokojnie mogę odesłać do nich - http://licowki-bydgoszcz.pl/ fajnie wszystko zrobione. Cóż czytam, że czasami z licówkami są problemu u żony siedzą dobrze i problemów nie ma żadnych, a to właśnie zależne jest od stomatologa.

Koniecznie sobie przedzwoń do http://www.studiose.med.pl/ Jeśli chodzi o licówki/implanty i takie rzeczy to studio stomatologi estetycznej moim zdaniem wygrywa

Zdecydowanie popieram, http://www.studiose.med.pl/ jest bardzo dobre, nie tylko jesli chodzi o licówki ale w ogóle bardzo profesjonalni lekarze i świetnie leczą zęby

Zabiegi tego typu wykonują na 200% w klinice Luxdentica, np. u dra Ganowskiego. Moja siostra u niego robiła jakieś zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, nie wiem dokładnie, jakie, ale uśmiech ma naprawdę piękny. Zęby śnieżnobiałe, prościutkie - a nie zawsze tak było. Teraz wystarczy tylko odrobina dobrej woli i można cieszyć się pięknym uśmiechem :)

macie rację, to Studio Stomatologii Estetycznej SE+ jest najlepsze, bardzo nowocześnie wyposażona klinika, najlepszy sprzęt i bardzo dobrzy stomatolodzy  [link usunięty]

Możecie też sprawdzić sobie informacje a tej stronie http://drwojcik.pl/oferta/stomatologia/stomatologia-estetyczna/korony-i-licowki-pelnoceramiczne . Moje zdanie jest takie, ładny uśmiech, to podstawa. Dzięki temu można pozbyć się kompleksów. Poczytajcie sobie na ich stronie jak to wygląda.

Niestety w kwestii Krakowa Ci nie pomogę, ale mogę powiedzieć, gdzie mi wstawiono licówki :-). Udałam się do gabinetu http://www.pcs-rybicka.pl/ w Strumieniu. Tam, opowiedziałam o swoich oczekiwaniach względem nowego uśmiechu i zapytałam, czy zostaną one spełnione. Opowiedziano mi o zabiegu, pobrano ode mnie wyciski, a na kolejnej wizycie, przystąpiono do nakładania licówek (z uwagi na to, że zęby miałam zdrowe, nie trzeba było poddawać ich żadnemu dodatkowemu leczeniu). Efekt końcowy? Przebił moje najśmielsze oczekiwania. W końcu nie wstydzę się uśmiechać.

Klinika Dental Park i doktor Sumara. Jest specjalistą, jeśli chodzi o licówki i każda jego praca jest wykonana idealnie. Gabinet znajduje się w Modlniczce, więc bardzo bliziutko. Polecam każdemu, kto się zastanawia, bo jest to opłacalne.

Moja Siostra - mieszkanka Krakowa - robiła ostatnio na swój ślub taki zabieg, nie pamiętam nazwiska lekarza, uleciało mi, ale na pewno robiła to na Ruczaju w klinice Luxdentica, niedaleko jej mieszkania. Klinika bardzo nowoczesna, byłam z Nią na jednej wizycie - super urządzona, bardzo komfortowa poczekalnia, z tego co siostra opowiadała to też wyposażenie bardzo nowoczesne, ale przede wszystkim chwaliła personel. Właśnie swojego pana doktora najbardziej. Faktycznie efekt zabiegu super, ząbki piękne,  uśmiech 100% naturalnie wygląda, ale dopieszczony jest w każdym calu :)

czesc

Ja zakładałam w sumie 24 licowki na zeby gorne I dolne u dr Osiewicz w myDentist

www.mydentistkrakow.pl

Pani Doktor to zloty czlowiek gdyz dobiera plan leczenia I kosztorys do mozliwosci pacjenta. bylam w klinikach, ktore tu reklamuja menegerowie I musialabym wziasc kredyt aby zrobic sobie tam zeby. u dr Osiewicz licowki sa snieznobiale I nie trzeba dodatkowo scierac zebow pod nie. naprawde polecam. Konsultacje mialam gratis :) bo zdedydowalam sie na leczenie 

Polecam  Panią Doktor Magdalenę Osiewicz. Przyjmuje w Krakowie w myDentist ( mydentistkrakow.pl ) Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i w przemiłej atmosferze w ciągu jednego dnia.  Trafiłam do dr z polecenia znajomych i jestem bardzo zadowolona, zęby wyglądają naturalnie a co najważniejsze są to licówki nieinwazyjne czyli bez szlifowania własnych zębów! :) Poczytajcie opinie - warto!

dr Osiewicz www.mydentistkrakow.pl ma najwieksze doswiadczenie I przystepne ceny dla zwykłego śmiertelnika.

Ja mialam okropne zęby z powodu bulimii I doktor wyprowadzila moje zęby za akceptowalną sumę I nie musiałam brac kredytu tak jak wyliczono mi w dwóch innych placowkach, w ktorych znalazłam się na podstawie tego forum (w tych placowkach wyliczono mi zrobienie 24licowek za okolo 36tys nie dajac żadnych alternatyw niestety).

do dr Osiewicz trafilam od kolezanki z polecenia :) 

Ja robiłam licówki u Pani Agaty w Villa Dentica i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nie zadowalał mnie ani kasztłt ani kolor moich zębów, a dzięki temu zabiegowi mój uśmiech stał się piękny. Spróbuj - na pewno będziesz tak samo zadowolony jak ja.

Witam. Ja bym polecała gabinet dr W Aesthetic i pracę wykonywaną przez dr Agnieszkę Wójcik. Zrobiła mi piękne zęby, mężowi również. Nie ma się do czego przyczepić, także bez zarzutu mogę polecić.