handlara

Jaki pomysł na biznes dla kobiety?

Recommended Posts

Wszystko zależy od tego jakie kobieta ma upodobania i co lubi robić, by w biznesie się spełniała i by sprawiało jej to radość. Jeśli jest fanką motoryzacji to będzie mogła mieć sklep z częsciami do auta. Myślę, że trzeba się głównie kierować tym co się lubi. Ja kocham torebki dlatego nawiązałam współpracę z http://leonardo.info.pl i mam mały butik z galanterią skórzaną w pasażu handlowym. 

Tu biznes nie tylko dla kobiety - Umiesz polecać biznes ? To tu masz okazję zarobić już w pierwszym miesiącu kilka tys $. Firma realna z planem działania na wiele lat. Pokarzę konkretnie od środka - skype janubers1. Wykorzystaj okazję a zbudujesz tu sobie źródło stałego wieloletniego dochodu.

Kochana, w dzisiejszych czasach kobiety sprawdzają się w każdej branży ;) Ja sama uważam się za naprawdę przedsiębiorczą kobietę. Prowadzę zakład z poprawkami krawieckimi, mam mnóstwo klientów, którzy wracają do mnie od lat. Pomyślałam, że czemu by tego nie wykorzytsać. Mąz namówił mnie żebyśmy zainwestowali w odkurzacz parowy, bo słyszał od znajomego, który rozkrecil swoj biznes na produktach green steam, że to jest naprawde rentowne i faktycznie, postawilismy przed zakładem jeden taki odkurzacz i naprawde nie ma dnia żeby ktoś z niego skorzystał. Dla nas to dodatkowy pieniądz, a i klienci zadowoleni, bo dla nich to pewne urozmaicenie i załatwiajac jedną sprawę, moga jednocześnie np. wysprzątać samochód. :)

Czego byś nie chciała otworzyć pamiętaj o odpowiedniej promocji. Ogłoszenia w gazecie, na murze itd są ok, ale żyjemy w erze internetu i stronę internetową mieć trzeba. A do tego polecam  [link usunięty]  - stworzyli nam fajną stronę za nieduże pieniądze. 

zgadzam sie z @izaela ;p Kobieta może robic tak naprawde wszystko :) ja po porodzie niestety straciłam prace i przyznam że chyba wyszo mi to na dobre, bo dzięki temu dostałam kopniaka do działania na własną rękę. Zgłosiłam sie do agencji doradztwa personalnego hre.pl żeby wreszcie dookreślić swoje umiejętności i mozliwości zawodowe. Przyznam że to była chyba jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Aktualnie mam własny sklepik osiedlowy i wreszcie się spełniam. Mam czas na rodzinę i dla siebie 

Zgadzam się z przedmówczynią. Kobieta może robić naprawdę, praktycznie wszystko. Ważne, żeby było to co lubisz i się w tym spełniasz. Praca musi być przyjemnością. Inaczej się wypalisz a biznes nie przyniesie Ci korzyści.

Myślę, że dobry http://franczyzawpolsce.pl/pomysl-na-biznes, bez względu na płeć, to franczyza. Baza sieci franczyzowych jest naprawdę duża, można to sprawdzić na portalu franczyzawpolsce.pl. Wystarczy że ma się kapitał i wrodzoną przedsiębiorczość i można realizować już zbudowane modele biznesowe z korzyścią dla siebie.

My kobiety poradzimy sobie z każdym biznesem jak będzie trzeba. :) Mam to szczęście, że mąż zarabia tyle, że jest w stanie utrzymać rodzinę, ale zawsze chciałam sama tez się czymś zajmować, być za coś odpowiedzialna, poza tym jak wiadomo – od przybytku głowa nie boli. ;) Zdecydowałam się na punkt z  samoobsługowymi odkurzaczami parowymi Green Steam i okazało to się dobrym pomysłem, bo klientów mi nie brakuje

Moim zdaniem warto zainwestować w salon fryzjerski lub kosmetyczny. Tutaj https://www.akademiaversum.pl/ znajdziecie ciekawe porady oraz informacje biznesowe. Jest tam bowiem kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Wiedza tam dostępna pozwoli na zdobycie wielu lojalnych klientów.

Ja polecę to wszystko, w czym dana kobieta czuje się najlepiej. To wszystko. Mam znajomą, która jeździła tirami i chce do tego wrócić, także uważam, że płeć nie ma tutaj kluczowego znaczenia. Pozdrawiam :)

Dużo zależy od zainteresowań. Mnie akurat moda kręci, więc otwieram swój butik z ubraniami, torebkami, biżuterią, zegarkami itp. Dodatki będą wyeksponowane w takich gablotach stojących  [link usunięty] . Z czasem jak interes się rozkręci pomyślę o dobrych gatunkowo butach, skórzanych szpilkach itp.  

Jeśli chodzi o dobry biznes dla kobiety to polecam sklep internetowy z biżuterią lub innymi gadżetami można fajnie dorobić sobie do pensji jednak do tego potrzebny jest dobrze zaprojektowany sklep internetowy. Ja swój sklep internetowy w Prestashop projektowałem w  [link usunięty]

Z tego co zdązyłam zauwazyć to teraz jest wielkie bum na ozdoby i dekoracje do pokoi dziecięcych. W szczególności moda kręci się wokół tapet na ściany. Tylko wiadomo musisz kupić odpowiedni sprzęt, np z:  [link usunięty]  zeby mieć pewność ze będzie bezpieczny dla dzieciaków;)

Dnia 12.07.2017 o 23:12, izaela napisał:

Kochana, w dzisiejszych czasach kobiety sprawdzają się w każdej branży ;) 

Otóż to :) Wybór własnego biznesu powinien zależeć przede wszystkim od tego na czym się znamy, jaki mamy kapitał i jak chcemy pracować (w biurze, w domu,  jeżdżąc po kraju z jakimiś warsztatami itd.). Warto rozejrzeć się za jakąś niszą, bo wydaje mi się, że tak często wspominane tutaj sklepy internetowe z biżuterią są strasznie popularnie i trudno będzie przebić się bez dobrej reklamy i ciekawych produktów.

Myślę, iż biznesem mocno kobiecym byłoby rozpoczęcie produkcji odzieży i akcesoriów związanych z ubraniami. Tym bardziej, jeśli interesujesz się modą to wszystko powinno pójść z górki. Najważniejsze to zaopatrzyć sięw odpowiedni sprzęt i maszyny do szycia, które zagwarantują Ci sukces. Moja firma odzieżowa została zaopatrzona przez importera www.bosmann.com.pl/ . Zdecydowanie był to doskonały wybór,  szyjemy najkonkretniej jak się da!

Dużo osób poleca gastronomię, jakieś lokale żeby pootwierać. Ja nie mam wątpliwości że gastronomia to ciężka praca, ale  uważam że jest tego warta. Może dać Ci mnóstwo satysfakcji i to też po prostu dobry biznes. Ale na pewno trzeba zwrócic uwagę na dobry sprzęt, wybierać firmy które sa już długo na rynku jak Winterhalter, który robi zmywarki. Bo tutaj liczy się jakość :) i klienci to doceniają

Dla kobiet to zawsze dobrym pomysłem będzie kosmetyka, manicure i tym podobne...kobiety zawsze dobrze się w tym czują. Moja znajoma ma zakładzik kosmetyczny w którym prowadzi takie usługi jak makijaż, zabiegi kosmetyczne, tipsy, hybrydy i tym podobne. Moja znajoma bardzo doba też o higienę w swoim zakładzie  i to też jest podstawa i takie rzeczy jak  rękawiczki lateksowe, przybory do sterylizacji  narzędzi,  płyny do dezynfekcji,  worki na odpady i tym podobne kupuje w dobrej cenie w  sklepie EMKA z Żyrardowa. 

Hej drogie Panie,

jeśli szukacie oszczędności na biznes, to spójrzcie na ofertę OTVARTEJ, nowego operatora, który ma niezwykle tanie abonamenty telefoniczne i internetowe. Sprawdźcie naszą stronę!

Zakład krawiecki to świetny pomysł na biznes. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam zapoznać wam się z http://www.pasmanteria-legionowo.pl  Oferują nici, gumy, guziki oraz wiele innych materiałów potrzebnych w zakładzie krawieckim.

Wszystko zależy od tego, co Cię interesuje, w czym czujesz się dobrze, jakie masz pasje.

Możesz doskonale sprawdzić się w branżach, które uznawane są za męskie.

Miałem kiedyś klientkę, której pomogłem pozyskać dotację na założenie warsztatu samochodowego, więc wszystko jest możliwe:).

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl