handlara

Jaki pomysł na biznes dla kobiety?

Recommended Posts

Hmm myślę, że jedną z form biznesu, w których nie oszukujmy się, ale kobiety są dużo lepszymi specjalistami, jest np. przedszkole. Otwierając niepubliczny punkt przedszkolny, masz dużą szansę na powodzenie, gdyż jak pewnie sama się orientujesz, miejsc w takich placówkach jest wciąż za mało. Gdyby zainteresował cię ten temat, to na przyszłość polecam ci zajrzeć na stronę firmy Edulex - http://edulex.com.pl/ gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia dokumentacji oraz zajęć edukacyjnych dla dzieci. Co więcej, wszystko to możesz kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. 

Ja polecam pomyśleć nad  otworzeniem własnego biznesu i zacząć sprzedawać na przykład bieliznę damską, męską i dziecięcą.  Moja znajoma ma taki mały butik i zamawia bieliznę ze strony hurtowni Ansel w której znajdziemy ciekawe ceny i super rabaty dla stałych klientów. 

Może biznes związany z ekologią? Jest to teraz prężnie rozwijająca się gałąź biznesu. Ja osobiście polecam wam zainwestować w rośliny ekologiczne. Sprzedażą takich roślin zajmuje się firma www.bep-sa.pl Dzięki takim roślinom możecie produkować pellet i biopaliwa.

Nie jest to na pewno opcja dla każdej kobiety bo wymagana jest tutaj pewna doza samodzielności oraz biznesu, ale możecie zastanowić się nad prowadzeniem własnego sklepu z używaną odzieżą. Odzież taką kupuje się w hurtowniach. Jak tutaj

https://www.del-mar.com.pl

Znajdziecie tutaj odzież z:

Wielkiej Brytanii

Daniii

Norwegii

Szwecji

Bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca na biznes. To gdzie ostatecznie otworzymy ciucholand będzie warunkować liczbę klientów. Najlepszą lokalizacją są duże osiedla, gdzie w pobliżu nie jeszcze podobnego sklepu.
Nie zapominajmy, że nasz obiekt musi spełniać określone wymogi, np. sanitarne, budowlane i przeciwpożarowe.

Koleżanka piecze torty na różne okazje zaczynała w domu, piekła dla znajomych. Obecnie ma duży popyt, torty robi naprawdę ładne i bardzo smaczne.

Powinniśmy się przyzwyczajać do tego, że nie tylko mężczyźni jak to było do tej pory mogą odnosić sukcesy w prowadzeniu własnego biznesu. Teraz edukacja jest na wyciągnięcie ręki, nawet nie trzeba wychodzić z domu. Wszystko co potrzeba znajdziemy w sieci, a dodatkowo możemy wziąść udział w szkoleniach online na ten temat. Nic jednaknie zastąpi doświadczenia więc trzeba umieć wdrażać pomysły w życie. Na sam poczatek warto jest znaleźć coś co możemy robić po przysłowiowych "godzinach". Moja znajoma dla przykładu zaczęła prowadzić kwiaciarnię internetową. Miała trochę problem skąd wziąść artykuły florystyczne jednak zdecydowała się na - https://giftmania.com.pl/ z wyboru którego jest w pełni zadowolona. Po paru miesiącachj ma dużo zadowolonych klientów i myśli o rzuceniu pracy na etat 🙂

Moja siostra na przykład doskonale sprawdza się w niewielkim biznesie, gdzie szyje kołderki, poszewki, zabawki dla dzieci itp. To świetny biznes teraz jest w tym nisza, ludzie chcą mieć indywidualne wyposażenie dla dzieci i chcą mieć pewność, że są one bezpieczne. Siostra bierze materiały z hurtowni   https://2lime.pl/ więc jeśli ktoś myśli o podobnym biznesie, koniecznie tam zajrzyjcie.  Mają duży wybór polarów, pluszy czybawełny i minky. Wszystko doskonałej jakości iw świetnych cenach. Mnóstwo wzorów i kolorów. Materiały są trwałe i estetyczne. Towar przychodzi bardzo szybko, mają też konkurencyjne ceny.

Witaj,

Jaki biznes mogę zaproponować kobiecie? Dokładnie taki, jak mężczyźnie 🙂

Najważniejsze jest, co tak naprawdę lubi osoba, która zakłada biznes, na czym się zna. Równie dobrze może się znać na motocyklach, czy materiałach budowlanych - i to właśnie może być strzał w 10. Bo biznes typowo "męski", którego właścicielką i twarzą jest kobieta (oczywiście kompetentna w tej dziedzinie) to najlepszy punkt odniesienia dla promocji i marketingu. Taką firmę się  zauważy i zapamięta

Jak wyżej - biznes nie zna podziału na kobiety i mężczyzn. Każda płeć może sprawdzić się w tych samych branżach. Moja mama czaruje różne rzeczy ręcznie robione z tektury, papieru ozdobnego itp - są to kartki okolicznościowe, dyplomy, zaproszenia, kartki z gratulacjami, kolorowe metryczki z narodzin dziecka. Teraz jest szał na takie rzeczy indywidualnie robione. Mama korzysta z  hurtowni papieru ozdobnego  https://papercast.pl/ - mają niskie ceny i przesympatyczną oraz pomocną obsługę klienta. Zawsze pomogą i dopasują indywidualnie ofertę do potrzeb klienta. Do tego ich materiały są wysokiej jakości - trwałe, doskonale współgrają z innymi elementami ozdobnymi.

A może produkcja własnych, domowych kosmetyków? 🙂 Teraz takie rzeczy są na topie, ludzie są bardziej świadomi, patrzą na skład. Opakowania na kosmetyki kupisz na   http://www.novopak.com.pl/   sam korzystam od lat z ich usług i jestem zawsze zadowolony. Opakowania są solidne, jeśli potrzebują, indywidualnie dopasowują ofertę pode mnie. Do tego atomizery czy dozowniki w opakowaniach są funkcjonalne i niezawodne, nigdy nie miałem z nimi problemów. Same opakowania są solidne i świetnie leżą w dłoni, uwielbiam linię Suny Ray czy Adara. Ich opakowania są nie tylko funkcjonalne ale też i mają nowoczesny wygląd, są estetycznie wykonane a ich wygląd od razu przywodzi na myśl luksusowy produkt 🙂

Dla osób które chcą mieć zawsze pewne dodatkowe dochody, bez żadnej inwestycji, ryzyka itp. Pracę możesz podjąć praktycznie od zaraz [ podpisujemy umowę o współpracy ] Tu uzyskasz stałe, co miesiąc wzrastające dochody. Oferta dla osób i firm [ dla firm super produkty, korzyści ]
Masz znajomości w różnych firmach ? nawet pośrednie. Tu masz super biznes. Prawdopodobnie będzie to dla Ciebie najlepszy i najpewniejszy biznes z jakim się spotkasz. Więcej na życzenie, pisz na email pracapewna@gmail.com [ dopisek praca ]

Dobrym biznesem dla kobiety z odpowiednim wykształceniem może być na przykład własna przychodnia lub gabinet stomatologiczny. Do czegoś takiego wymagana będzie odpowiednia odzież medyczna, która powinna być bezpieczna dla pacjenta i wygodna dla specjalistów. Taką odzież możesz znaleźć w sklepie medycznym NaMedycyne: https://www.namedycyne.shop.pl/