handlara

Jaki pomysł na biznes dla kobiety?

Recommended Posts

Hmm myślę, że jedną z form biznesu, w których nie oszukujmy się, ale kobiety są dużo lepszymi specjalistami, jest np. przedszkole. Otwierając niepubliczny punkt przedszkolny, masz dużą szansę na powodzenie, gdyż jak pewnie sama się orientujesz, miejsc w takich placówkach jest wciąż za mało. Gdyby zainteresował cię ten temat, to na przyszłość polecam ci zajrzeć na stronę firmy Edulex - http://edulex.com.pl/ gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia dokumentacji oraz zajęć edukacyjnych dla dzieci. Co więcej, wszystko to możesz kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. 

Ja polecam pomyśleć nad  otworzeniem własnego biznesu i zacząć sprzedawać na przykład bieliznę damską, męską i dziecięcą.  Moja znajoma ma taki mały butik i zamawia bieliznę ze strony hurtowni Ansel w której znajdziemy ciekawe ceny i super rabaty dla stałych klientów. 

Krzysztof123 na czym polega Studio Figura? W google otrzymuje wyniki, gdzie są informacje o modelowaniu sylwetki.

Może biznes związany z ekologią? Jest to teraz prężnie rozwijająca się gałąź biznesu. Ja osobiście polecam wam zainwestować w rośliny ekologiczne. Sprzedażą takich roślin zajmuje się firma www.bep-sa.pl Dzięki takim roślinom możecie produkować pellet i biopaliwa.

Nie jest to na pewno opcja dla każdej kobiety bo wymagana jest tutaj pewna doza samodzielności oraz biznesu, ale możecie zastanowić się nad prowadzeniem własnego sklepu z używaną odzieżą. Odzież taką kupuje się w hurtowniach. Jak tutaj

https://www.del-mar.com.pl

Znajdziecie tutaj odzież z:

Wielkiej Brytanii

Daniii

Norwegii

Szwecji

Bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca na biznes. To gdzie ostatecznie otworzymy ciucholand będzie warunkować liczbę klientów. Najlepszą lokalizacją są duże osiedla, gdzie w pobliżu nie jeszcze podobnego sklepu.
Nie zapominajmy, że nasz obiekt musi spełniać określone wymogi, np. sanitarne, budowlane i przeciwpożarowe.

Koleżanka piecze torty na różne okazje zaczynała w domu, piekła dla znajomych. Obecnie ma duży popyt, torty robi naprawdę ładne i bardzo smaczne.