jagielonka

Dobre miejsce na konferencję

Recommended Posts

Ze swojej strony jestem w stanie polecić Dworek Kurowski w Kurowie - przepiękne miejsce. efektywnie wykończone w przepięknej okolicy. Doskonałe warunki akustyczne!

W Krakowie jest wiele ciekawych miejsc do zorganizowania konferencji. Jednak organizowanie samemu takiego spotkania wymaga doświadczenia i jednak sporo przemyśleń organizacyjnych. Dlatego u nas w firmie poprosiliśmy profesjonalna agencję eventową Concept Music Art, która szybko i sprawnie zorganizowała nam konferencję. Firma ta posiada sprzęt nagłaśniający i audiowizualny pozwalający na organizację imprez w każdym miejscu.

Jeżeli właśnie pytacie, jak w najszybszy sposób dotrzeć na konferencję biznesową oraz na spotkanie z klientem (często jedno jest połączone z drugim) to polecam air taxi. Praktyczne rozwiązanie, transport komfortowy i szybki. Warto rozważyć taką opcję z Call&Fly.

Dnia 12.02.2019 o 12:10, matuszewski napisał:

Jeżeli właśnie pytacie, jak w najszybszy sposób dotrzeć na konferencję biznesową oraz na spotkanie z klientem (często jedno jest połączone z drugim) to polecam air taxi. Praktyczne rozwiązanie, transport komfortowy i szybki. Warto rozważyć taką opcję z Call&Fly.

To prawda. W mojej firmie zarząd regularnie korzysta z Call&Fly. Chodzi głównie o to, że w krótkim czasie można być w kilku miejscach. Podróż po Polsce pociągiem albo samochodem często obarczona jest dużym ryzykiem wystąpienia opóźnień. A jednak  przy spotkaniach biznesowych, punktualność jest kluczową sprawą.

Pod Kielcami znajduje się świetne miejsce, w którym można zorganizować konferencję. Polecam wam zapoznać się z ofertą http://palacwkonarach.pl/  Jest to hotel i centrum konferencyjne, które może pomieścić Nawet 500 osób w jednej sali.

Moja firma organizowala niedawno konferencję w hotelu Biała Dama w Nieborowie. Super miejscowka, pięknie dookoła, niedaleko od Warszawy, więc podróż nie byla męcząca. No i mają świetne zaplecze konferencyjne - odpowiednio wyposażone sale, pyszne jedzenie. Zajrzyjcie sobie na ich stronke najlepiej, jeśli byście byli zainteresoani zorganizowaniem tam konferencji https://dworek-nieborow.pl/konferencje/ .

W Rzeszowie współpracowałem z hotelem u Kroczka, który jest usytuowany w pięknej, zielonej okolicy. Robiliśmy wspólnie konferencję i na każdym etapie byli pomocni i służyli informacją, tak samo jak nam zależało im na korzystnym przebiegu wydarzenia. Na miejscu mają również świetną restaurację z hotelem :) 

Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Trójmiasta to polecam wam hotel www.hotellogos-gdansk.pl w Gdańsku. Organizowałem tam już niejedną konferencję. Zawsze wszystko odbywało się bardzo profesjonalnie.  Hotel ten posiada 3 świetnie wyposażone sale konferencyjne.

Moja firma zorganizowała konferencję na Stadionie Poznań  i powiem szczerze, że było to jedno z lepszych szkoleń  i lokalizacji. Dużo miejsc parkingowych, świetny widok na miasto i sam stadion. No i oczywiście smaczne jedzenie w ich restauracji "12" :-)

Możesz zastanowić się nad hotelem Mercure Warszawa Grand:
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-3384-mercure-warszawa-grand/index.shtml
Tutaj jest ich oferta. Hotel 4* ,nie jest duży niemniej posiada bardzo dobrą ofertę w zakresie mniejszych oraz średnich szkoleń. Znajdują sie tam również sale umożliwiające przeprowadzenie większych spotkań firmowych. Jakiś czas temu moja firma wynajęła u nich mniejszą salę konferencyjną i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Ciekawy, nowoczesny wygląd, bardzo smaczny bufet a także pełne wyposażenie sali.  Mają spore doświadczenie w służbowych spotkaniach i to się czuje. 
Niektórzy również mieli na miejscu zapewnione noclegi z uwagi na przyjazd z daleka ( bez problemu można wynająć). 

Bardzo dobra lokalizacja tak więc nikt nie powinien mieć problemu z trafieniem na miejsce. Poza tym jest mozliwość zaparkowania samochodu co jest dla mnie dużym plusem bo wiadomo jak to jest z parkingami w Warszawie. 

jesli chodzi o organizacje konferencji to bardzo fajnie mozna to zrobic w Hotelu Imperium w Rzeszowie, swietne zaplecze konferencyjne, sala typowo pod to dopasowana, projektor, naglosnienie, flipchart, wszystko jest :) 

Ja byłam w bardzo ładnym hotelu Locomotiva  w Lublinie na  Północnej   28C i powiem wam, że jestem bardzo miło zaskoczona. Hotel bardzo dobrze przygotowany pod względem biznesowym ( konferencja ) i cenowo jak na takie lux warunki to super. 

Miejsc w Warszawie jest bardzo wiele. Ogolnie nie jest problemem znalezienie odpowiedniego miejsca,  z uwagi na to, ze praktycznie każdy hotel dysponuje obecnie wyposażoną salą konferencyjna. Problemem jest tutaj zgranie czynników takich jak

miejsce

katering

prezenty dla uczestników konferencji

dojazd i ewentualne noclegi dla osób z daleka

jak również opracowanie planu konferencji i treści. 

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje - firma specjalizuje się w organizacji profesjonalnych konferencji firmowych.