Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Wynajmowanie mieszkań turystom nad morzem

Recommended Posts

Ja uwielbiam Gdańsk i chętnie tam bym coś wynajął ;) Choć wiem że wiele osób woli małe nadmorskie miasteczka, ale dla mnie to właśnie urok miasta (kto był w Gdańsku ten wie) i bliskość morza to połęczenie idealne :)

Ja uwielbiam Gdańsk i chętnie tam bym coś wynajął ;) Choć wiem że wiele osób woli małe nadmorskie miasteczka, ale dla mnie to właśnie urok miasta (kto był w Gdańsku ten wie) i bliskość morza to połęczenie idealne :)

Zgadzam się w 100%. Kupno mieszkania w Trójmieście wprawdzie bedzie trochę droższe ale masz pewność,że znajdziesz tam chętnych na wynajem. Życie trwa tam cały rok tak więc możesz wynajmować takie mieszkanie nie tylko w sezonie.

Zerknij sobie na stronę: http://targimieszkaniowe.net/trojmiasto-i-okolice/rynek-pierwotny/ - znajduje się tam zestawienie wszystkich nowych inwestycji realizowanych przez deweloperów. Jest wygodna tak wiec wszystko można sobie łatwo przejrzeć. Nowe mieszkanie wynajmiesz drożej.

Możecie jeszcze zastanowić się nad zakupem mieszkania za granicą. W Polsce ceny nieruchomości są bardzo wysokie i może się okazac,ze w takiej Hiszpanii kupicie mieszkanie o wiele taniej. Zerknijcie sobie tutaj:

http://agnesinversiones.pl/

Na stronie obecnie można sobie przejrzeć nieruchomości turystyczne za granicą. Polecam szczególnie wybrzeże Costa Del Sol. Piękna pogoda praktycznie przez cały rok ( nawet zimą jest tam stosunkowo ciepło).

Daje to również o wiele lepsze pieniadze z wynajmu niż wynajmowanie mieszkania u nas ( tam można wynajmować cały rok a u nas jednak sezon jest znacznie krótszy).

Tak, pomysł jest bardzo trafiony. Z tym, że trochę bym go przeinaczył. Zamiast Gdańska (czy w ogóle któregokolwiek z miast Trójmiasta) postawiłbym na coś w pobliżu. Łatwiej jest znaleźć ładne inwestycje w przystępnych cenach. Zresztą wystarczy zerknąć [link usunięty]