Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Jak wygląda profesjonalna archiwizacja dokumentów?

Recommended Posts

Są firmy takie jak System z Warszawy, które zajmują się kompleksowym zarządzaniem dokumentacją. tworzą archiwa, przechowują dokumenty i papierowe, i w formie elektronicznej, niszczą co niepotrzebne itp. Także jak widać zakres usług dość szeroki. Jeśli chcesz się dowiedzieć co dokładnie mogą Ci zaoferować, to po prostu zadzwoń.

Chyba można skorzystać z jakiegoś profesjonalnego programu komputerowego. Z tego co pamiętam to ta firma http://adsonline.pl/ świadczy usługi związane własnie z archiwizacją dokumentów. Może do nich się zgłoś?

Faktycznie archiwizacja dokumentów we własnym zakresie może być kłopotliwa. Zwłaszcza jeśli prowadzimy większy biznes. Dlatego dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnych firm takich jak np. http://archiwizacjadokumentow.com.pl , które odpowiednio zarchiwizują dokumenty oraz je przechowają.

Witam.

Dokładnie nie wiem jak to wygląda, ale na rynku znajdują się firmy, które się tym zajmują. Ta firma [link usunięty] ,porządkuje i przechowuje dokumenty. Mają 20 letnie doświadczenie na rynku i dyplomowanych archiwistów.

Działanie elektronicznego dokumentów w teorii i praktyce przedstawiono w artykule [link usunięty] więc sobie zerknij, na spokojnie przemyśl, co tak naprawdę jest Ci potrzebne i jak to wykorzystać w firmie. Masz w takim systemie obieg dokumentów, gdzie archiwizacja odbywa się automatycznie.

Nie ma sensu takich rzeczy robić samodzielnie. To mnóstwo pracy, a i wiedza odpowiednia jest potrzebna. Tutaj [link usunięty] jedna z firm, które mają doświadczenie w archiwizacji dokumentów papierowych, a poza tym posiadają odpowiednie miejsca do ich przechowywania.

Jak dokładniej wygląda profesjonalna archiwizacja dokumentów?

Ktoś z was korzystał w swojej firmie z takich usług?

Ja korzystam z usług firmy Ekoakta, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę trzymać dokumentów w biurze i dzięki temu zwolnił mi się cały pokój. Jeden telefon i dokument, którego potrzebuje znajduje się u mnie na biurku. No dla mnie same plusy, więcej można przeczytać na ich stronie: http://www.ekoakta.pl/uslugi/4,skanowanie-dokumentow. Mogę pisać i pisać, a i tak najlepiej wszystkiego się dowiesz ze źródła.

Odnosnie profesjonalnej archiwizacji wam nic nie powiem ale moge wam pokazac jak wyglada profesjonalne ogloszenie w internecie wejdzie na [link usunięty]

i zobaczcie jak mozna w profesjonalny sposub zareklamowac swoj produkt. Naprawde fajna szata graficzna i swietny opis

Jak dokładniej wygląda profesjonalna archiwizacja dokumentów?

Ktoś z was korzystał w swojej firmie z takich usług?

Dołączam do pytania, bo sam prowadzę własne przedsiębiorstwo i chciałbym usprawnić cały proces obiegu dokumentów w firmie. Zaciekawił mnie ostatnio jeden z systemów elektronicznej wymiany dokumentów - Platforma Logito. Może ktoś z Was korzysta już z tego rozwiązania? Tutaj można przeczytać na ten temat - [link usunięty]

Dobrym pomyslem moze byc zakup kopertownicy - ulatwi to segregowanie dokumentow oraz zalatwi porzadek w dokumentacji. Jesli chodzi o wybor takiego sprzetu, to jest naprawde duzy. Mozna przejrzec oferte np: [link usunięty] - nie jest to drogi sprzet - wszystko zalezy od tego, jak wydajna kopertownice chcemy zakupic:)

my korzystamy z http://paperless.pl/pl/oferta/ safe Nie ma problemu z odnalezieniem potrzebnych dokumentow, wszystko jest zabezpieczone no i najwiekszy plus: nie zalega w jakis szafach czy cos :) Taki program to o wiele lepsze rozwiazanie niz tradycyjna archiwizacja

Ja korzystam ze starej metody papierowej, a archiwizację i przechowywanie dokumentów zleciłem firmie  [link usunięty] . Jestem spokojny, bo firma rzetelna i uczciwa. Nie płacę wiele, a wiem, że mam porządek w papierach.

Najlepiej archiwizować dokumenty w formie cyfrowej. W ten sposób można zaoszczędzić naprawdę wiele miejsca i z powodzeniem wszystko szybko znaleźć. Tutaj http://drukwfirmie.pl/4783-digitalizacja-dokumentow-papierowych-prostsza-niz-sadziszznajdziecie wiele cennych informacji na ten temat. Warto się z nimi zapoznać.

u nas w firmie postawiliśmy na [link usunięty] . Zresztą jak widzę sporo osób decyduje się na takie rozwiązanie i w sumie mnie to nie dziwi. W dzisiejszych czasach chodzi o to, żeby nie marnować czasu na przeszukiwanie sterty papierów, a poza tym trzeba odpowiednio zabezpieczyć wszystkie informacje i dane (szczególnie jeśli chodzi o RODO... ;)). A w takim archiwum elektronicznym masz całkowitą kontrolę nad tym co i kto widzi.

W Warszawie fachowo archiwizacją dokumentów zajmie się firma [link usunięty] .  Wysoka jakość świadczonych usług i przyjemna współpraca. Dokumentacja jest przechowywana zgodnie ze standardami.

Polecam wprowadzić do firmy takie właśnie systemy jak DMS lub ECM bo najprościej mówiąc, będzie nam się lepiej pracowało. My z takich systemów korzystamy i podjęliśmy współpracę z firmą e.volution z Katowic.