wesola

obsługa prawna

Recommended Posts

jaka kancelaria prowadzi obsługę prawną dla przedsiębiorstwa, wiecie jakieś pisemne opinie prawne, przygotowywanie umów itp. Chętnie Kancelaria, która może wykonywać takie czynności w formie zdalnej

Obsługą przedsiębiorców zajmuje się m. in. kancelaria, z którą ja współpracuję. Obsługujemy firmy z wielu branż. Prowadzimy obsługę prawną także w formie zdalnej. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu.

Kancelarii tego typu jest cała masa, tylko pytanie skąd jesteś, bo nie wszystko można przeprowadzać na zasadzie zdalnej. W każdym razie, dla osób z Łodzi lub okolic - Wawrzyniec Chróścielewski to na pewno nazwisko, które warto sobie zanotować, szczególnie w sprawach karnych, ale gospodarcze z tego co mi wiadomo też prowadzi. Najlepiej to wejść sobie na stronę gdzie są wszystkie kancelarie czy prawnicy i poszukać instytucji czy osób, które spełniają nasze wymagania.

u nas całą obsługa prawną zajmuje się Lex Consilium http://lexconsilium.com.pl/ :) i z tego co wiem mają własnie opcję zdalnej współpracy w jakimś tam zakresie. Nie znam szczegółów na ile zdalnie można pewne rzeczy załatwić, ale takie podstawowe to na pewno:)

jaka kancelaria prowadzi obsługę prawną dla przedsiębiorstwa, wiecie jakieś pisemne opinie prawne, przygotowywanie umów itp. Chętnie Kancelaria, która może wykonywać takie czynności w formie zdalnej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy pełną obsługę prawną, w tym również porady on-line. Więcej pod tym linkiem - Obsługa prawna- Kraków

@irena29 myślę, że powinnaś zajrzeć tutaj http://adwokatorlowski.pl . Jest tam kancelaria, która na pewno Ci pomoże rozwiązać Twój problem. Specjalizują się w prawie autorskim czyli w sprawach o ochronę dóbr osobistych, a także ochronę prawa własności przemysłowej.

jaka kancelaria prowadzi obsługę prawną dla przedsiębiorstwa, wiecie jakieś pisemne opinie prawne, przygotowywanie umów itp.

Takich firm jest bardzo dużo - internet, fora dyskusyjne pękają w szwach od dyskusji o nich :) Więc to nie jest na pewno żaden ewenement ta obsługa prawna przedsiębiorstw.

Tak sobie tylko myślę, czy aby na pewno dobrym rozwiązaniem byłoby załatwianie wszystkiego zdalnie. OK, to jest w pewnym sensie wygodne, ale jednak nie zawsze. No chyba że nasza firma zlokalizowana jest na totalnym odludziu, to rozumiem ;)

W każdym razie, jeśli ktoś woli czuć "bliskość" firmy, której zlecił obsługę prawną, a operuje we Wrocławiu i okolicach, sugeruję rozważyć współpracę ze spółką Law Up (http://law-up.pl/). Pomaga ona w założeniu przedsiębiorstwa, sporządza i analizuje umowy, reprezentuje przed sądem, windykuje należności, dochodzi odszkodowań, doradza na polu zamówień publicznych - robi w sumie to, co do sprawnego funkcjonowania firmy jest niezbędne. Zresztą, najlepiej przekonać się samemu.

Ja korzystam z usług kancelarii adwokackiej Jerzego Chojki z Wrocławia. Zawsze mogę liczyć na ich porady, dzięki czemu nie mam żadnych problemów z obsługą prawną najpilniejszych procesów w przedsiębiorstwie.

No niestety czasem trzeba skorzystać z pomocy prawnej. Jakoś mi się z tym, że jak człowiek popada w kłopoty to biegnie do prawnika. W sumie często tak bywa, ale też czasem po prostu trzeba zasięgnąć informacji. Ja mam zaprzyjaźniona kancelarię www.kancelaria-notarialna.net - często sięgam u nich po radę. Tak to jest jak się prowadzi własny biznes.

Ja korzystam z telefonicznej obsługi prawnej w kancelarii Lextel Life (http://lextel.pl/life/). Płacę stały abonament dla firm, w którym mam nielimitowane porady prawne przez cały miesiąc. Nie spotkałem się z tego typu ofertą w innych kancelariach. Stały dostęp pozwala mi na bezproblemowe rozwiązywanie niejasności prawnych w trakcie prowadzenia firmy.

Posiadając firmę, wsparcie kancelarii jest niezwykle istotne. Warto poszukać takiej, ktora będzie gotowa pomóc wam i udzielić porady w każdej chwili. My rozważamy pomoc tej kancelarii http://lextel.pl/. Można spotkać sie z nimi lokalnie ale pomagają też online. Gdy jestem zabiegana nie będę miała czasu na odwiedziny osobiste a tak szybko uzyskam pomoc.

Na Twoim miejscu spróbowałabym się skontaktować z http://bartoszuk.com/ i podjąć właśnie tam współpracę. Super obsługa prawna i co najważniejsze, rzeczowe podejście do klienta. Ja sama nigdy nie próbowałabym walczyć z prawem, zbyt łatwo coś pominąć...

Nie piszesz w jakim konkretnym problemie interesuje Cię to doradztwo @ernest. Z obsługi prawnej można też skorzystać przy okazji prowadzenia księgowości w Tax Care. Mają dodatkowy abonament prawny, który obejmuje projektowanie, opiniowanie umów, pism sądowych i urzędowych, interpretacje i ocenę prawną sytuacji, a w razie potrzeby nawet spotkanie z prawnikiem lub radcą prawnym. Pewnie to tańsza opcja niż usługi prywatnych kancelarii na mieście, a wcale nie gorsza.

Jak potrzebujecie dobrej kancelarii adwokackiej, warto wziąć pod uwagę http://wp-kancelaria.com z Wrocławia. Kancelarię prowadzi Pan Wojciech Podgórski, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym. Polecili mi go znajomi i rzeczywiście okazał się bardzo pomocny. Dobra obsługa prawna w przypadku firm to podstawa, warto mieć takie wsparcie.

Właśnie wykupienie abonamentu prawnego w Tax Care daje taką możliwość. Wsparcie prawne w sytuacjach firmowych, to bardzo przydatna rzecz, a skorzystanie z takiego rozwiązania przy ofercie księgowości to według mnie wygoda.

Radzę zajrzeć sobie tutaj kancelaria Poznań. Oferta tych prawników jest warta uwagi.  Zawsze należy wybierać takie kancelarie, które mają szeroki zakres działania, aby móc do nich zwrócić się z każdą sprawą. Dobry prawnik, to naprawdę ogromna pomoc w firmie. Dzięki temu można wiele zaoszczędzić i uniknąć problemów.

Możesz zerknąć sobie na

kancelaria podatki warszawa warto zerknąć na ich ofertę , mi znajomi polecili ich usługi korzytam i jestem zadowolona. Musisz znaleźć kogoś godnego zaufania i najlepiej z polecenia. Taka pomoc w firmie jest naprawdę bardzo przydatna wiem cos o tym .

Wielokrotnie do trudnych spraw gospodarczych brałem prawnik Miłosławę Strzelec-Gwóźdź z GP kancelarii działającej na terenie Krakowa i muszę powiedzieć, że za każdym razem udało się załatwiać sprawy sukcesywnie. W moim przypadku ich skuteczność wyniosła 100%. Pomagali mi też w kwestiach windykacyjnych ( 2 skończyły się w sądzie i też muszę powiedzieć, że zakończyły się wygraną - odzyskałem pieniądze wraz z odsetkami) Jestem z nich bardzo zadowolony i dlatego znajduje się pod zdalną opieką z ich strony. Jak ktoś poszukuje efektywnych prawników i nie drogich, to polecam się do nich zgłosić.

Ukraina. Kompleksowa obsluga prawna, adwokacka. Doradztwo gospodarcze, transakcyjne, audyt, consulting. Kijow.Kancelaria prawna Zimin,Chilinski,Woropai i wspolnicy.Kompleksowa obsluga duzych,srednich przedsiebiorstw na kazdym szczeblu ich rozwoju.Wprowadzanie na rynek krajowy inwestorow zagranicznych.Specjalistyczne doradztwo prawne,gospodarcze,uslugi adwokatow,postepowania sadowe.Prawo energetyczne,zagadnienia podatkowe,projekty inwestycyjne,obrot nieruchomosciami,tworzenie,przeksztalcanie itp.Oferujemy indywidualne podejscie do kazdego klienta,satysfakcjonujace i pragmatyczne rozwiazania. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina