Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Akcesoria reklamowe - na jakie postawić?

Recommended Posts

Jakie akcesoria reklamowe opłaca się kupić, jeśli wybieramy się na targi branżowe?

Chodzi mi o coś, co sprawdzi się na stoisku naszej firmy.

Może warto zainwestować w sam stojak reklamowy na tę okazję? Będzie nie tylko funkcjonalny, ale także będzie reklamował samą firmę. Chodzi mi produkt typu POS, m.in Emano [link usunięty] ma takie w swojej ofercie. Myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie.

Wydaje mi się, że wszystko uzależnione jest od branży firmy. Jeśli jest to np. branża IT to wiadomo, że powinny pojawić się gadżety, które dodadzą "świetności" usługom firmy. Jeśli np. jest to branża odzieżowa, jak najbardziej powinny się znaleźć próbki tkanin itp.

Obecnie im bardziej gadżety są wymyślne, tym lepiej. Nikt nie zwraca uwagi na tradycyjne ulotki, na tradycyjnych półkach itp. Im bardziej "fikuśnie" tym lepiej.

A ja właśnie uważam, że ulotki również dobrze się sprawdzają, pod warunkiem, że nie stanowią jedynego rodzaju reklamy, w jaką inwestujemy.

Warto pomyśleć o wyrobach z plexi, np. http://pl.plexima.eu/wyroby-z-pleksi/ - to tworzywo zapewnia wiele możliwości jeśli chodzi o reklamę - na targach branżowych coś takiego, jak choćby standy dobrze się sprawdzą.

Musisz tylko zadbać też o odpowiedni przekaz i treść tego, co ma się pojawić na tej reklamie.

Też mi się wydaje, że ulotki to dodatek, aczkolwiek ważny. Ważne, zeby w spójny sposób przedstawiał to, co robi firma, żeby nie były odstraszajace, ale w spójny sporób przedstawiały najważniejsze usługi w ofercie firmy. Dobra [link usunięty] na pewno zrobi odpowiedni projekt.

A może koszulki? Sama jakiś czas temu zauważyłam,że klienci lubią dostawać właśnie takie praktyczne gadżety reklamowe. Nie przepadają za oklepanymi brelokami czy też długopisami bo to już chyba sie przejadło. Poza tym nie spełnia to takiej dobrej roli reklamowej. Takie rzeczy najzwyczajniej w świecie się gubią.

Same koszulki nie są takie drogie.

Tutaj na przykład jest dobra http://www.openwear.pl/ - mają tam wiele sprawdzonych marek. Jakiś czas temu zamawialiśmy u nich partię ubrań na konferencję. Szybko oraz zawsze można się dogadać w sprawie ceny.

Wydaje mi się, że http://folioplast.eu/cennik.html to najlepsza opcja. Szczególnie dla małych sklepików, itp. Z pewnością w każdej branży takie torby reklamowe się nie sprawdzą, jednak dla wielu firm takie rozwiązanie wydaje się być najrozsądniejsze.

Ile głów tyle pomysłów na gadżety reklamowe. Ja spotkałam się z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. do moich ulubionych należą parasole, kubki termiczne, czapki i maty plażowe. Wszystkie wymienione i o wiele więcej oferuje http://www.grupataka.pl/oferta/gadzety-reklamowe/ Polecam

Ja bym oprócz gadżetów reklamowych zainwestoała w baner reklamowy [link usunięty]  .  Wydaje mi się, że to przyga uwagę potencjalnych klientów. Jakie macie na ten temat zdanie? Czy w ogóle uważacie, że taka forma reklamy jest skuteczna?

Z pewnością zarówno na targi, jak i na inne okazje świetną reklamą będzie reklama umieszczona na aucie -  [link usunięty]  Taki samochód, którym będziecie jeździć będzie świetną wizytówką i reklamą dla firmy. Dzięki temu jadąc gdziekolwiek wszystkim rzuci się w oczy nazwa i logo firmy, które na pewno zapamiętają. Jest to bardzo prosty ale i bardzo skuteczny sposób.

Odpowiednio dobrana strategia marketingowa dla Waszych firm musi być poparta reklamą w formie gadżetów. Wszystko zależy od specyfikacji branży. 

Gadżety reklamowe należy dobrać tak by ich zbyt był rentowny dla firmy.  Nikomu zwyczajne rozdawnictwo nigdy nie służy. Gadżety typu długopis, breloczek, smycz, kalendarzyki w formie wizytówek, to podstawowe niskobudżetowe gadżety, które możecie dodawać do produktu. Wyżej stoją kubki z nadrukiem oraz torby bawełniane z nadrukiem -  świetny i praktyczny wybór. Nadruki na torbach są widoczne wszędzie, gdzie pójdzie człowiek. Najciekawszym ( i najdroższym) rozwiązaniem będą koszulki reklamowe, które mają również zastosowanie we własnej  firmie. 

Miejsce wystawiennicze powinno być wzbogacone o Roll-Up - wysoki rozsuwany i mobilny baner.

Pomijam tu torby papierowe, papier firmowy , balony, zapałki itp. - są praktyczne i przyciągają wzrok. Wszystkie wymienione produkty możecie sprawdzić na stronie  http://dgprint.pl/  

Miejsce godne polecenia.

Dzięki nawiązanej współpracy z  [link usunięty]  miałem bardzo szeroki wybór co do akcesoriów tego typu. Mój wybór padł na trybunki, ścianki wystawiennicze, flagi i roll upy.  Zostały zaprojektowane w tak ciekawy i charakterystyczny sposób, że przyciągneliśmy sporą ilość potencjalnych klientów oraz gapiów. Zdecydowanie o to chodziło. :)

Koniecznym must have jest  [link usunięty]  który możemy zabrać ze sobą, dowolnie wykorzystać w biurze w celach promocji naszej firmy! Kupiłam, pakuje ze sobą na wszystkie targi, wyjazdy, kampanie, jest niezawodny! Dodatkowo jest bardzo elegancki i niedrogi, co mnie bardzo cieszy! Będzie mi jeszcze długo służył! 

najlepsze są takie akcesoria, która wpadną w oko potencjalnemu klientowi. mogę polecić np. druk koszulek, wizytówek, kalendarzy personalizowanych, ulotek itp. do tego świetnie nada sie drukarnia a3extra, która ma spore doswiadczenie w takich dzialaniach. ich projekty są bardzo ciekawe i podobaja sie niemalze kazdemu.

Na pewno warto zainwestować tego typu http://side.com.pl/.  Najlepsze są praktyczne rozwiązania, dzięki którym można przede wszystkim zdobyć lojalność klientów. Poza tym plusem jest to, że nie kosztują zbyt wiele, a sprawiają naprawdę wiele radość.

Słodycze reklamowe, dlugopisy, ulotki moze, cos co mozna klientowi dac i z zadowoleniem to wezmie. Na targach Ramadays jest duzy wybor gadzetow, teraz 7-9 lutego są i też sie wybieram