Komar

Wymiana walut

Recommended Posts

Korzysta ktoś z was z internetowych kantorów? Polecacie? Rozpoczęliśmy wspołpracę z paroma zagranicznymi klientami i tak sobie pomyślałem, że chyba w ten sposób będzie jakorzystniej wymieniać walutę.

Ja od dawna korzystam z usług kantorów internetowych i jestem bardzo zadowolona. Szybka obsługa i na bieżąco wiem jaka jest cena za daną walutę. Teraz jestem w trakcie planowania wyjazd do NY, lece 26.04 i juz rozglądam się za korzystnym kursem dolara, który znalazłam na [link usunięty] i myślę, że tam kupię całą potrzebą sumę na wyjazd :)

Ja nigdy nie korzystałam z internetowego kantoru ale ostatnio trafiłam kantor online na http://ergokantor.pl/ i chyba się wymienię u nich kasę na wakacje. Mają o wiele atrakcyjniejszy kurs niż kantor w mojej okolicy. Poza tym nie pobierają zadnych prowizji ani dodatkowych opłat. Czy ktoś z was korzystał już z ich usług?

Jeżeli chodzi o wymianę waluty to ja zdecydowanie polecam dobre i sprawdzone kantory internetowe, gdzie przelicznik jest korzystny,a poza tym to również duża wygoda, uważam że warto.

Ja uważam podobnie :) Zawsze wole skorzystać z kantorów internetowych niż z tych stacjonarnych. Dzięki temu możecie też szybko zareagować na odpowiedni moment wymiany waluty. Czasami warto poczekać, przeanalizować i wymienić pieniądze w najlepszym do tego momencie. Jeżeli chcecie poznać aktualne kursy walut zapraszam  [link usunięty]  może też znajdziecie dzięki temu najlepszy moment na wymiane :)

Ja korzystam i też prowadzę firmę. Często wyjeżdżam i potrzebuję wymienić kasę. Nie ukrywam, że lepiej zwracać uwagę na kursy jakie proponują w kantorach bo nie raz można się naciąć. Najlepiej korzystać z tych internetowych, sprawdzonych, np. 

https://www.walutomat.pl/kursy-walut/usd-pln/

A czy jesteście w stanie może polecić jakiś dobry kantor, w którym można sprawdzić [link usunięty] ? Zastanawiam się, czy na przykład ten, który podlinkowałem jest ok... Co o nim myślicie?