gorilas

pomysły na wakacje

Recommended Posts

Dnia 28.11.2017 o 15:51, ajwena napisał:

Ja byłam w Hiszpanii, a konkretniej w Andaluzji :)  [link usunięty]

Estepona też brzmi bardzo fajnie, ja byłam akurat w Nerji.

Dnia 28.11.2017 o 15:51, ajwena napisał:

Ja byłam w Hiszpanii, a konkretniej w Andaluzji :)  [link usunięty]

Estepona to całkiem fajna miejscówka zwłaszcza dla młodych osób. :D

Jeśli szukasz inspiracji i ciekawych pomysł to zajrzyj na tego bloga http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/run,252.search_attr.html?category%5B%5D=97  mnie bardzo zainteresował a atrakcje które można znaleźć na ten niedużej wyspie wręcz zadziwiają, możliwości jest naprawdę dużo, wydaje mi się urlopu nam nie wystarczy :)

Wiele bardzo ciekawych propozycji dajecie, a ciekawa jestem jaką macie opinię odnośnie Indonezji? Zastanawiamy się nad wyjazdem wakacyjnym i trafiliśmy na ciekawą ofertę biura podróży Dua Benua [link usunięty] . Dwa tygodnie zwiedzania pięknych zakątków Indonezji, w pełni zorganizowane aktywności oraz dwa dni wolne, kiedy można sobie wypocząć na Bali oraz na rajskiej wyspie Gili Air. Brzmi niesamowicie, a ceny są również atrakcyjne. Na stronie biura, oprócz szczegółów, programu wycieczki, można znaleźć również wszelkie niezbędne informacje. Co o niej o takich wczasach?

Wiele ciekawych podróży oferuje biuro podróży http://www.lachmanski.pl Sam wyjechałem dzięki nim do Panamy. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę to polecam wam się do nich zgłosić. Podróże są przez nich organizowane bardzo profesjonalnie.

Ja w tym roku do Hiszpanii - już nie mogę się doczekać :) Z pomocą tej firmy:  [link usunięty]  kupiliśmy z mężem świetny apartament w Alicante, także na pewno w tym roku wypoczniemy :)

Temat jest o wakacjach, ale ze akurat w moim wojewodztwie trwaja teraz ferie to chce zapytac o jakas dobra taksowke w okolicach gór? Znalazlem do tej pory [link usunięty] i z tego co opinie na innych stronach czytalem sporo osob poleca. Potrzebowac bede sie 2x dostac z miejsca na miejsce ciekawe jak u nich z cenami ktos sie orientuje? :)

Ja lubię Polskie morze i zawsze staram się jeździć regularnie ale po za sezonem...nienawidzę tych tłumów, dzieci, waty cukrowej i gofrów....wolę poczekać i jechać nawet jak będzie chłodniej. Najczęściej jadę do Sopotu i wybieram apartament z oferty  [link usunięty] .  

Wakacje w Indonezji faktycznie mogą być niezapomniane. Szczególnie, że biuro podróży Dua Benua [link usunięty] oferuje naprawdę urozmaicony plan wycieczki, napięty, który pozwoli dokładnie poznać tą bajeczną krainę. Myślę, że nie ma co się nawet zastanawiać. Jeżeli jest taka możliwość i wygospodarujecie 14 dni na takie wakacje, to są one naprawdę warte każdej ceny. Sama się nad tym wyjazdem też zastanawiam i mam nadzieję, że uda nam się w tym roku zrealizować takie wakacje.

Osobiście uwazam, że Indonezja to piękne miejsce na wakacyjny odpoczynek. Na [link usunięty] możecie poczytać sobie sporo informacji na ten temat. Uważam, że nie jedna osoba postanowi się tam wybrać.

Ja jadę  na wyprawę motocyklową z ADV Poland kolejny raz. Rok temu byłem i mam bardzo miłe wspomnienia związane z wyprawą, super organizacja oraz ciekawie dobrane trasy. Polecam każdemu miłośnikowi wypraw motocyklowych.

Jeżeli poszukujecie czegoś na rodzinny wyjazd to polecam wam udać się na mazury do ośrodka wypoczynkowego Zalesie Mazury. Miejsce to jest idealne na rodzinny wyjazd. Dzieci mają zapewnione sporo atrakcji a rodzice mogą trochę odetchnąć ;)

My byliśmy w Bułgarii z biurem Columbus i było bardzo fajnie. Wygrzaliśmy kości, najedliśmy się dobrych rzeczy, widoki było cudne, woda ciepła, piasek złocisty :)

Ja na wakacje zawsze jeżdżę ze znajomymi gdzieś, gdzie można popływać kajakami :) Uwielbiamy tak spędzać czas i zawsze cieszymy się na wspólne wypady. Zazwyczaj wypożyczaliśmy kajaki, ale ostatnio trafiliśmy na naprawdę fajny sklep z kajakami i postanowiliśmy wreszcie zamówić swój sprzęt! Na https://gokajak.com/ udało nam się znaleźć bardzo dobry kajak, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni :) I do tego dokupiliśmy oczywiście wszystkie potrzebne akcesoria. 

Też lubię aktywnie spędzać czas podczas urlopu ale odrobina leżenia na plaży też jest potrzebna, tym razem odwiedziliśmy Chorwację z AGA Travel z Bielska-Białej a w przyszłym roku planujemy Albanię i też z tym biurem bo jesteśmy zadowoleni z poprzedniego pobytu

Fajnie jest w Gdańsku, jest co zwiedzać, np. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Muzeum Narodowe, Muzeum Bursztynu, Centrum Hewelianum – od groma tego. Nam się bardzo podobało. Do tego mieliśmy dobrą miejscówkę - Amber Hotel.  Bardzo dobrze tam karmią a do tego hotel ma w strefę spa.

Ja ze z tego względu, że troche zaoszczędziłam w tym roku mogłam sobie pozwolić na zakup biletu na moje wymarzone wakacje a mianowicie za rok lecę na wycieczkę Mozaika Azji z Konsorcjum tj. zobaczę Japonię i Koreę Płd - nie mogę się doczekać!

Konkretnych planów wyjazdowych jeszcze nie mam, pewnie jakaś ciepła wyspa, ale coś czego jestem pewny to to, ze parę dni spędzę w doskonałym pensjonacie w Nałęczowie http://www.samoniowka.pl/. Byłem tam rok temu i powiem wam,że była to doskonała odskocznia od rzeczywistości , totalny reset i świetny wypoczynek! Masaże, otoczenie przyrody, klimat tego miejsca naprawdę pozwala naładować baterie:)

Nie oszukujmy się, ale w dzisiejszych czasach można polecieć tak naprawdę wszędzie. Linie lotnicze coraz częściej oferują swoim klientom szeroki zakres kierunków, w które mogą udać się za naprawdę niewielkie pieniądze. Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz oraz jaki rodzaj wypoczynku cię interesuje. Jeżeli chcesz połączyć zwiedzanie z opalaniem się na plaży to myślę, że Hiszpania może być bardzo ciekawym kierunkiem. Ja w tym roku np. pierwszy raz będę jechał do Nepalu, co jest moim marzeniem od dzieciństwa. Niestety koszty wycieczki są dość spore, dlatego nie mogę pojechać tam z całą rodziną. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby również moje dzieciaki spędziły świetne wakacje, gdyż na stronie firmy Atas – https://kursy.atas.pl/  znalazłem wiele ciekawych kursów językowych dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu będą miały okazję nie tylko na świetne wakacje, ale przede wszystkim nauczą się języka, a także poznają obcą kulturę i kraj. Polecam takie rozwiązanie każdemu rodzicowi, który stawia na rozwój i edukację swoich dzieci.

Hmm a może wakacje na jachcie? Być może nie każdy to polubi, lecz gwarantuję, że wrażenia są niezapomniane. Rok temu korzystaliśmy z narzeczoną z czarteru jachtów w Chorwacji https://www.ecomarine.pl . Praktycznie cały urlop spędziliśmy na jego pokładzie i wiecie co? Było po prostu super! Klimat, morze, widoki..no i piękne wspomnienia.