Zaloguj się, aby obserwować  
Noella

Depilacja laserowa

Recommended Posts

Wracając do tematu domowych depilatorów laserowych. Czytałam trochę o tym laserze (IPL). Jest dużo niepochlebnych opinii. Nawet depilacja tym rodzajem światła robiona w gabinecie nie jest zbyt skuteczna. Pisano, że włosy odrastają, z taką samą gęstością jak przed depilacją.
Szukałam też ogłoszeń o sprzedaży lasera Light sheer. Znalazłam tylko jedno - używane urządzenie kosztuje ponad 100 000 zł. Różnica w cenie, pomiędzy Light sheer a IPL jest kosmiczna. I pewnie taka sama różnica w skuteczności. Tak więc ja pozostaję przy profesjonalnym usuwaniu owłosienia. :)

https://www.mestetyczna.pl/depilacja-laserowa-aksamitnie-gladka-skora-na-zawsze/

ja mialam robiona depilacje laserowa w Katowicach w klinice medycyny estetycznej Dermed, bardzo fajne miejsce, sa pionierami jesli chodzi o ta metode depilacjji, maja duuze doswiadczenie. Postanowilam sie zdecydowac, poniewaz golenie sie maszynka bylo juz meczace, a teraz... taka wygoda, oszczednosc czasu, latem sie nie musze przejmowac, dla mnie to naprawde duzy komfort

ja wiele lat meczylam sie z maszynkami jednorazowymi.. potem kupilam depilator ale bolalo jak diabli bo wlasciwie wyrywalo wlosy na zywca, teraz mam spokoj bo w Bienkowscy Clinic laserowo sie wydepilowalam i mam spokoj na dluugi dlugi czas 😄

Fajna opcja ale jedynie jeśli wybierzemy sie do gabinetu, w którym mają dobry laser... Dobrze jest sobie wcześniej poczytać o rodzajach laserów, bo nie wszystkie lasery w gabinetach kosmetycznych mają tę samą moc i wiele z nich jest po prostu słabych. 

Najlepiej depilacja działa również na ciemne włosy (aczkolwiek te nowoczesniejsze lasery powinny poradzić sobie również z włosami jaśniejszymi, wszystko zależy tutaj od sytuacji).

Polecam to miejsce: https://selectbeauty.pl/blog/depilacja-laserowa-jak-wyglada-zabieg-i-dlaczego-warto-sie-mu-poddac/

Opisane jest na stronie jak moze wygladać depilacja laserowa. 

A może jakieś centrum medycyny estetycznej, które ma w ofercie dużo więcej ponad to? Ja od dawna odwiedzam Prime Medic i jestem niezwykle zadowolona z ich usług. W niemalże każdym zakresie, a uwierzcie, trochę tego przetestowałam. 😄

Jak wyżej, koniecznie skorzystaj z usług Prime Medic. Mają ogromną ofertę zabiegów oraz profesjonalny zespół, który pomoże Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze!

Warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Z pewnością bardzo szybko docenicie komfort, jaki one dają. Ja wybrałam Vici Clinic w Krakowie i jestem zadowolona z efektów tych zabiegów. Obecnie oferują rabaty -50% na pierwszy zabieg.

Ja robiłam depilacje tutaj: https://lookdent.pl/kosmetologia/zabiegi-pielegnacyjne/ipl-sphinx-3 Moge z czystym sumieniem polecić.