Zaloguj się, aby obserwować  
firmowiec

Co byś zrobił jakbyś wygrał w toto-lotka? ;)

Recommended Posts

W końcu to misz masz, więc i pomarzyć można. Ja na pewno część pieniędzy wpłaciłbym do banku i w sumie mógłbym żyć z odsetek, a część kasy zainwestował bym w wielki biznes, który musiałby się udać. Do tego giełda, bukmacherka.

Oczywiście także przyjemności - jacuzzi, wielka plazma, Playstation 3 :)

ach, marzenia... :D

Kupiłbym domek nad morzem i spędził tam resztę życia gapiąć się na morskie fale :P

A poważniej - na pewno wciąż bym pracował, bo bez tego bym chyba zwariował, ale na pewno nie tyrałbym za grosze i bardziej bym się szanował. Co do plazmy i jacuzzi - sprawa pierwszorzędna :)

Ja bym zainwestował w klub piłkarski z mojego miasta. To moje największe marzenie - być prezesem w klubie piłkarskim i prowadzić całą tą (uczciwą) politykę. Choć nie wiem czy te 10 mln by starczyło :D

Poza tym inwestycja w siebie, jakieś studia, warsztaty, praktyki itd. Ogólnie - rozwój :)

Kupiłbym jakiegoś rewelacyjnego laptopa z 10 GB Ramu i 1TB dysku :D Do tego net ok. 10mb/s i będę mógł wszystko, każdy plik w sieci nie ominie mnie szerokim łukiem ;)

Poza tym kupiłbym dyskografie muzyczne moich ulubionych zespołów i ulubione filmy, wraz z najlepszym oczywiście kinem domowym.

resztę bym zainwestował.

Ja nie gram w toto lotka, więc na pewno nie wygram. A jeśli spadła by na mnie z nieba walizka z milionami złotych (choć wolałbym Euro :P) to założyłbym własną, najlepszą gazetę o tematyce komputerowej :)

Pojechałbym w podróż dookoła świata kilka razy, za każdym razem inną drogą :) Zwiedzić świat to moje ciche marzenie. W każdym razie mam zamiar to zrobić, wygrywając w totka czy nie :)

ja bym:

a) założył firmę tworzącą oprogramowanie (coś jak Adobe, tylko duuuuuuuuuuuuuuuuużo mniejsze)

B) założył portal internetowy (z taką kasą, portal musi się udać)

c) wyjazd do USA, gdzie bym pędził żywot osoby zwiedzający ten piękny kraj (miasta, plaże, góry), albo zamieszkał w Miami

ale to tylko marzenia głupca... pewnie nikt z nas nie wygra w Totka :( tak czy siak mam zamiar zwiedzić USA

Także moim marzeniem jest wyjazd (wylot?) do USA. Szczególnie ostatnio marzy mi się Chicago, nie wiem czemu, może dlatego, że tak dużo Polaków tam mieszka?

Tak czy siak, 2000 zł za samolotowy bilet, to pieniądze, które spokojnie można uzbierać, więc przyszłość należy do mnie (nas) ;)

Szansa na wygraną w totolotka jest nikła. Dużo większa jest za to szansa zarobienia miliona. Więc jeśli zarobiłbym milion, wybudowałbym piękny dom a resztę zainwestował w przedsięwzięcia, które dałyby mi dwa miliony. Wtedy zainwestowałbym w przyszłość córek, kupując nieruchomości, żonę zabrał na zakupy :) jakieś wakacje i trochę przyjemności dla wszystkich. Ford Mondeo w wersji platinum jako auto rodzinne a dla siebie Ford Focus ST. Resztę znów zainwestowałbym aby zarobić tym razem cztery miliony. I taka niekończąca się pętla do emerytury :D

Założyłbym wielkie schronisko dla zwierząt o najwyższym standardzie w Europie, gdzie psy i inne zwierzaki czułyby się jak w hotelu. Moja filozofia jest bowiem taka, że powinny mieć one niekiedy więcej praw od bestialskich ludzi, przywiązujących je do drzewa lub wyrzucające w zimę na dwór.

Gość rgp

Zauważyłem, że na pytanie "co byś zrobił jakbyś wygrał w toto-lotka?" jest lepszym pytaniem niż "jaki jest Twój plan na biznes" :D... I na umiejętność zadawania takich pytań przeznaczyłbym wygraną - informacja rządzi światem :):)

Z tego, co zostanie przeznaczę na Audi R8 i Q7, studia MBA na Wyższej Handlowej w Warszawie i całą stertę licencji i kursów ;)

Nie gram w totka ale gdybym wygrała to na pewno domek z ogródkiem i dużym psem do tego. Nie ma jak swoboda u siebie w domu, można tylko pomarzyć :P Urlop też jest kuszący ale domek na pierwszym miejscu

Gdyby była to potężna gotówka to pewnie wybrałbym się w podróż mojego życia. Gdzieś tak na pół roku zaplanował sobie zwiedzanie świata, musi być to fajna sprawa zobaczyć jak inni żyją, poznac ich kulture. Ale to tylko marzenia, które warto mieć nawet jeśli nigdy się nie spełnią :P

Gdyby mnie się udało wygrać w totolotka to wszystko zależy od tego jaka to by była kwota, ale prawdopodobnie po pierwszym szoku. Poszłabym odebrać wygraną.

a potem zaczęłabym się zastanawiać nad tym, w co można byłoby zainwestować. może też kupiłabym sobie jakiś domek. ale na pewno pojechałabym na wakacje.

Chociaż powiem wam, że mimo wszystko nawet jeśli byłabym bardzo bogata chyba nadal chciałabym pracować;)

Na pewno bym się cieszyła:) kupiłabym jakiś super apartament w Warszawie i Krakowie i mniejszą , skromniejszą kawalerkę pod wynajem. Resztę pieniędzy dałabym na lokatę i spokojnie czekała aż znowu mi się uzbiera fortuna. Bardzo miła perspektywa:) A może wygram w totka:)

Jak miło pomarzyc:)))

wycieczka dookoła swiata, pensjonat nad naszym polskim morzem i super plac zabaw dla dzieci

nie zapominając o dobrze oprocentowanej lokacie, oczywiście;)))

Oczywiście na początek zabawa z 2 miesiące jakaś podróż, zainwestowałbym w działkę w górach np. Ustroń i zbudował pensjonat z basenem na zewnątrz małą plażą itp.

Napewno połowę bym przepuścił na pierdoły(dom,samochód,wakacje, motocykl, ciuchy) a resztę bym zainwestował.

Fajnie pomarzyć ;)