Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Wózek widłowy jaki kupić?

Recommended Posts

W chwil obecnej są firmy, jak Bilift (Falenty Nowe) oferują bardzo dogodne warunki wynajmu długoterminowego. Nie opłaci się kupować. Jak ktoś potrzebuje do magazynu 3,4,5 wózków to zakup jest naprawdę poważną iwenstycją. Nawet patrząc na Allegro to używki o niewiadomym stanie jakości kosztują 10-20 tysięcy złotych. Lepiej wynająć serwisowany wózek.

Jak najbardziej się z tobą zgadzam. Akurat z Bilift współpracujemy, właśnie znaleźliśmy ich poprzez jedno z forów internetowych. Prowadzimy sprzedaż komponentów do klimatyzatorów i wentylatorów. Od nich w rozsądnej cenie wynajmujemy kilka wózków.  Wózki dobrej jakości, niezniszczone, mamy zapewniony serwis, tak więc jak najbardziej dobre rozwiązanie.

Super klasy wózek widłowy można kupić u www.zuhwozki.szczecin.pl. W sprzedaży posiadają nowe i używane wózki widłowe. Służą fachowym i rzetelnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego wózka. Poza tym można u nich także wynająć wózek oraz serwisować. Pełen pakiet.

Świetny wózek widłowy zakupiłem od firmy www.zama.com.pl i polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Wózki widłowe oferowane przez nich są funkcjonalne, działają świetnie i mają spory udźwig. Dodatkowo firma sprzedaje maszyny budowlane i części zamienne do nich.

Ciekawe wózki widłowe ma w swojej ofercie Wrocławska firma www.pulslift.com Sam zakupiłem od nich wózki widłowe Linde H30 i Linde H80. Mają świetny sprzęt w bardzo dobrych cenach, więc polecam ich wam.

Wiesz co, sprawdź sobie jeszcze ich ofertę, według mnie mają spory wybór i w dobrych cenach te wózki http://wozkiwidlowelublin.pl/. My zakupiliśmy ich sporo i póki co sprawdzaja sie bardzo dobrze. Co mi sie podoba, to termin realizacji zlecenia jest naprawdę ok, więc mogę śmiało polecić 

Dnia 6.03.2015 o 13:49, optimusnaczelny napisał:

Podstawowe pytania to:

- Czy to ma być nowy czy używany?

- Jaki budżet?

- Jaki ma mieć udźwik oraz wysięgnik ramienia.

W przypadku używanych sprawdź stan techniczny, ile mają najechanych godzin itd. W przypadku nowych to odsyłam Cię do Still jeżeli cię na nie stać - czyli tych tutaj http://www.still.pl/elektryczne-wozki-widlowe.0.0.html

Najlepiej zaciągnąć w leasing, wtedy przy niewielkim obciążeniu finansowym masz do dyspozycji naprawdę dobry sprzęt.

Też skupiłabym się na takich podpunktach, żeby lepiej rozeznać swoje potrzeby,a później wybrałabym coś co się w tym mieści.

Szczerze powiem, że najważniejsze jest właśnie to, aby korzystać z usług firmy, która po prostu oferuje całościowe usługi, w tym serwis. A wynajem krótko czy długoterminowy naprawdę nie jest zły. Nie trzeba od razu angażować bardzo dużych srodków na zakup wózka. Stąd takie oferty firm, jak właśnie Bilift są po prostu popularne.

Kupiłem w Holandii ładny i tani wózek 3tony, sprzedający powiedział wy w Polsce tam sobie bez problemu to naprawicie podał mi namiar na firmę Akureno regeneracja akumulatorów, okazało się że nowy akumulator do mojego wózka kosztuje prawie 25  000 zł co mnie prawie z nóg powaliło, zadzwoniłem do Akureno przyjechali zabrali akumulator i odwieźli, faktura 6000 zł, wózek na baterii śmiga już 1,5 roku.

Trzeba uważać na przesadnie niskie oferty, bo można się naciąć (tak samo jak z kupnem niebitego samochodu). Mogę polecić sprawdzoną firmę, która zajmuje się sprzedażą wózków (i wynajmem). Chodzi mi o Bilift. Firma o ugruntowanej pozycji, mają sporą ofertę wiec każdy coś dla siebie znajdzie. Ogólnie firma bezproblemowa, wózki dobrej jakości.

My mamy wózek z IPZ z okolic Szczecina, konkretnie to wózek marki Royal. Jest solidny, bezpieczny, jak dotąd działa bezawaryjnie, wiec bardzo dobrze wybraliśmy. 

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą wózków widłowych jest www.tmservice.pl Oferują wózki nowe oraz używane. Można u nich również wynająć wózki widłowe. Ich siedziba znajduje się pod Wrocławiem.

Polecam www.liftom.pl - mają bardzo dobre wózki widłowe po przystępnych cenach, z cała pewnością będziecie zadowoleni, mi służą już długie lata.

Teraz właśnie jest kilka firm na terenie/okolic Warszawy, które mają dobrą ofertę i można je polecić. My mamy magazyn dość spory gdzie składowane są części samochodowe, sprzęt AGD, a także materiały budowlane. Wózków mamy kilka, wynajmujemy je w firmie Bilift (Falenty Nowe). Polska firma, już sporo lat na rynku, tak więc jest stabilna. Ze współpracy jesteśmy zadowoleni, bo też wózki są bardzo dobrej jakości i mamy zapewniony pełny serwis. Widzę, że już kilka osób o nich wspominało, nie dziwię się, bo oferta bardzo dobra

Przed zakupem jakichkolwiek wózków polecam sprawdzić czy części do nich są ogólnodostępne i czy są w przystępnej cenie. W zależności od marki ceny mogą się wahać nawet o kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. Radzę pozostać  przy najpopularniejszych markach typu Still, Linde albo Jungheinrich. Z tańszych jest jeszcze np. Toyota. Do wyżej wspomnianych marek da się bez problemu zaopatrzyć wszędzie. Osobiście poza allegro kupuję często w  https://elar-tech.pl/  Większość części przychodzi zaraz na drugi dzień, a ceny nawet tańsze niż na allegro.

Warto w pierwszej kolejności rozejrzeć się za odpowiednią firmą, od której można zakupić wózek widłowy. Autoryzowanym dealerem wózków widłowych jest www.truckmotor.pl z Olsztyna. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Sprawdź ofertę dobrej firmy UTB - wózki widłowe, doradzą Ci profesjonalnie, pomogą wybrać odpowieni do zastosowania, masz możliwość nawet wypożyczyć - sprawdzisz sobie przed zakupem jak się sprawuje

Firma Gizo ma w ofercie bardzo dobre wózki widłowe, i na sprzedaż i na wynajem. Sprzęty takich marek jak Linde, Kalmar czy JCB, można od nich śmiało wynajmować. I to są wózki mniejsze do 20T, elektryczne i spalinowe, bądź większe 4x4. Mają odpowiednio przygotowane maszyny, sprawdzone dokładnie i na bieżąco serwisowane. Również po spisaniu umowy taki serwis świadczą, z dojazdem do klienta co trzeba podkreślić, na plac budowy wskazany czy magazyn, tam gdzie wózki pracują. Gizo działają na całą Polskę praktycznie, mają oddziały i w Szczecinie i w Białymstoku i we Wrocławiu. Zawsze terminowo wywiązują się z umów i oferują usługi w korzystnych cenach. Prowadzą też skup i sprzedaż maszyn używanych.