monte

prawnik w firmie

33 postów w tym temacie

Wszystko zależy jaka jest branża działalności, jaka skala itp. Dla małych firm stałe zatrudnienie prawnika może okazać się zupełnie nieopłacalne. W przypadku konieczności skorzystania z opinii prawnej można skorzystać z funkcjonujących na rynku kancelarii.

A może spróbuj się doradzić zawodowców z tej dziedziny? Można sobie w ten sposób wielu trudności oszczędzić :)

Firmom raczej opłaca się albo mieć własnych prawników czy współpracować z kancelarią prawną, albo z radcą prawnym. Radca może nawet pomóc o tyle lepiej, że może pozostawać w stosunku pracy, a adwokat nie, dlatego radca czy prawnik jako osoby tworzące dział prawny firmy - na zasadzie wewnętrznego działu czy też współpracy z zewętrzną firmą może przyneiść bardzo dużo korzyści. Dobrą kancelarię mogę polecić zwłaszcza osobom z Jaworzna czy ogólnie ze Śląska - http://agatakosciuk.pl/, to właśnie prawnik radca prawny, więc współpraca biznesowa jak najbardziej sie ułoży w takim modelu.

Najbardziej opłacalna jest współpraca z kancelarią bo żaden  adwokat Kraków nie będzie chciał pracować pod skrzydłami firmy, na wyłączność. To dla nich mniejsza kasa, potem próbują zdzierać z firmy. Także mówię że bardziej opłacalna jest współpraca z kancelarią ;)

Ja ze swojego punktu widzenia mogę śmiało powiedzieć, że oczywiście prawnik w firmie to całkiem fajna sprawa, jednak o wiele lepsze jest chyba wynajmowanie prawnika na godziny lub takiego, który obsługuje firmę https://krasniej.pl/prawo-gospodarcze-kancelaria-adwokacka-warszawa . W Warszawie na Gocławiu nieopodal ul. Saskiej jest fajny prawnik Mecenas Kraśniej.

Wszystko zależy jaka to branża. Dla małych firm stałe zatrudnienie prawnika może okazać się zupełnie nieopłacalne, ale przy większych biznesach to jest jak najbardziej korzystne. 
Ja współpracuje z tą kancelarią adwokat-rodzinny.com . Nie opłacało mi się zatrudnienie prawnika, to podpisałem partnerstwo z sąsiednią kancelarią ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się