Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Reklamować się tylko online?

Recommended Posts

Z własnego doświadczenia wiem, że da się trafić do klientów również dzięki reklamie zewnętrznej. Ja skorzystałam z oferty http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/bramy Reklama zewnętrzna to medium o wielkim potencjale, z atrakcyjnym, oryginalnym sposobem komunikacji. Jest naturalna i bezpośrednia w odbiorze, dzięki czemu z powodzeniem konkuruje z innymi mediami. Odbiorcy mają kontakt z outdoorem wtedy, gdy przebywają poza domem, w przestrzeni miejskiej, w okolicznościach, w których zwykle - bardziej niż w domu czy w pracy - są nastawieni na silniejszy kontakt z otoczeniem.

Moim zdaniem warto też postawić na taką reklamę lokalną bardziej, na przykład gadżetami reklamowymi. Zobacz sobie na przykład na takie pokrowce albo torby sportowe jak ma http://www.izisport.pl Świetne rozwiązanie żeby trafić do potencjalnych klientów 

Lokalna reklama jest w porządku, warto promować się w wielu obszarach. Jeśli chodzi o reklamę internetową to ciekawe opcje ma firma http://adwordsgroup.pl/ - specjalizuje się w linkach sponsorowanych i adwords. Warto zajrzeć

Jeżeli chodzi o reklamę w sieci, to chyba najlepiej sprawdzi się pozycjonowanie. Wszyscy teraz szukają informacji w necie. Polecam fajny artykuł na ten temat [link usunięty]   na podstawie sklepu, autor pokazuje triki dzięki którym możemy odnieść sukces, ostrzega również przed czynami które mogą nas zgubić. Na prawdę warto przeczytać. Polecam

Każda forma reklamy- zarówno internetowa jak i stacjonarna w postaci ulotek oraz banerów jest wskazana, szczególnie jeżeli dopiero zaczynamy, startujemy z własną działalnością.  Na reklamie podobnie jak na stronie internetowej, nie warto oszczędzać.

Ja zauważyłem, że reklama lokalna nie przynosi zbyt dużych rezultatów, dlatego przerzuciłem się na reklamę internetową i nie żałuję. Z miesiąca na miesiąc inwestuje w coraz większe pakiety usług agencji interaktywnej https://solv.pl

Uważam, że przed rozpoczęciem jakiegokolwiek reklamowania warto zacząć od pozycjonowania. Dobre seo wywinduje stronę na wysokie pozycje w google. Ja tak robię z moim blogiem  [link usunięty]

W moim przypadku reklama stacjonarna i ulotki nie przyniosły większych efektów. Zdecydowanie lepiej postawić na dobry marketing w internecie, w szczególności jeśli prowadzi się firmę o zasięgu ogólnokrajowym. Reklamę zleciłem firmie Grupie Xtreme design system i już po pierwszym tygodniu widać było wzrost zamówień. 

Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl znajdują się w modnej i popularnej oraz rekomendowanej dzielnicy Warszawy w biurowcu o wysokim standardzie. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firm w urzędach. Adres ten jest wizytówką wysokiej jakości proponowanych usług oraz buduje pozytywny wizerunek spółki w oczach jej klientów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oferują komleksową obsługę biurową, administracyjną i telekomunikacyjną. Zarządzają pocztą przychodzącą i wychodzącą, umawiają spotkania i przesuwają ich terminy, na czas dostarczają odbierane przesyłki i listy służbowe, jeśli trzeba przekierowują pod wskazany adres. Skanują maile, przechowują i systematyzują dokumentację biurową. Anonsują gości, podają kawę, wypełniają formularze, składają wnioski i wprowadzają zmiany do KRS, ZUS i US. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl to przede wszystkim przestronna przestrzeń biurowa z wyposażonymi już gabinetami i dostępem do kuchni oraz pokoju relaksacyjnego, a także profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych, które służą do spotkań służbowych i eventów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl tworzą idealne warunki do coworkingu i networkingu, co może skutkować nowymi, trwałymi i lukratywnymi współpracami. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie ich działalności i czuwają nad przyjazną atmoferom do pracy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl całościowo zadbają o sprawy biurowe Twojej firmy.