wesola

Własny sklep internetowy czy allegro

Recommended Posts

Nieważne na co się zdecydujesz. Podstawą każdego sklepu internetowego jest dbanie o opinię u klientów. Warto dobrze zabezpieczyć przesyłki wysyłane do klientów, dzięki czemu nie otrzymają oni uszkodzonego towaru. Polecam wam zakup taśm klejących od firmy www.totalmarket.pl Sam używam ich taśm do pakowania produktów.

Lepiej załóż własną stronkę ze sklepem. Do tego podepnij bloga, na którym będziesz omawiał sposoby użycia Twoich produktów.

Zawsze warto postawić na jedno i drugie. Przede wszystkim mając sklep internetowy możesz dowolnie wrzucać też produkty na Allegro. I to też będzie dobre rozwiązanie. Ja polecam jedno i drugie. Sama mam sklep internetowy. 

Niezależnie od tego jakie rozwiązanie wybierzecie, to zawsze będziecie musieli zadbać o odpowiednie opakowanie wysyłanego towaru. Warto dokładnie to przemyśleć. Przede wszystkim należy zainwestować w tego typu taśmę z nadrukiem https://opakowania24.eu/tasmy-z-wlasnym-nadrukiem.html . Nie tylko zabezpieczymy paczkę w sposób profesjonalny, ale również jest to dobra reklama naszego biznesu. 

Moim zdaniem własny sklep internetowy to super pomysł. Zwłaszcza wtedy kiedy planujemy uderzyć w konkretną kategorię produktów. Nawet nie wspominając o kosztach na allegro, prowizjach itd..  Założyć taki sklep jest łatwiej niż się wydaje. Jakieś dwa lata temu zakładałem swój, z częściami do komputerów. Trafiłem na fajne narzędzie, za pomocą którego cały proces zakładania sklepu ograniczył się do kilkunastu kliknięć. Zresztą zerknijcie sami - https://www.cstore.pl/

Własny sklep internetowy to świetny pomysł na biznes, który jest łatwy w realizacji. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.centropack.pl Od nich zakupicie materiały do pakowania przesyłek w całkiem niezłych cenach.