klarowna

Najlepsze sposoby na reklamę

Recommended Posts

A słyszeliście o tym druku i reklamie UV. Dzięki tej metodzie można tworzyć bardzo piękne i przemyślane rzeczy na takich powierzchniach jak: metal szkło, kaseton.

Zobaczcie sobie realizacje na http://neonprojekt.com/

Uwążam, że nie warto negować reklamy tradycyjnej! Większość osób to wzrokowcy- warto o tym pamiętać!

Nie lepiej było by pomyśleć o jakiś innych ciekawszych metodach? Słyszałaś o merchandisingu? Bo wydaje mi sie,że jak chcemy by nasza firma była rozpoznawalna a reklama skuteczna to warto w to zainwestować. Sama szukałam już konkretnej firmy zajmującej się tego typu rzeczami i udało mi się znaleźć ta http://www.msservices.pl/pl/merchandising . Widziałam ze mają doświadczenie wiec mam pewność ze warto im zaufać.

Reklama powinna być dostosowana do konkretnej branży. Mam wrażenie, że wiele osób o tym zapomina nawet jak korzystacie z takiej samej metody to powinna być dobrana indywidualnie, świetny przykład, dla lokali w których mamy kontakt z klientem pokazuje AromaCorp - http://www.aromacorp.pl/ firma zjamuje się marketingiem zapachowym, po wejściu do lokalu klient czuje konkretny zapach. Przecież inny zapach powinien być w kawiarni a inny w pizzeri. Swoją drogą polecam przetestować taką metodę.

A zdecydowalibyście się na takie http://krakowskiereklamy.info.pl/oferta/litery-przestrzenne.html? to dobry pomysł, żeby przyciągnąć do siebie klientów?

Każdy sposób promocji będzie dobry, pod warunkiem, że firma posiada zaplanowaną strategię marketingową. Dobrą skuteczność ma marketing mobilny, za jego pośrednictwem można dotrzeć do potencjalnego klienta bezpośrednio.

Wielu z Was piszę o pozycjonowaniu stron. Chciałbym polecić Wam dzisiaj całkowicie darmowe narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli wykonać audyt SEO. Link do narzędzia - https://www.semtec.pl/audyt-seo-online/ . Dla laików Audyt SEO ma na celu wskazanie błędów na stronie, które mają negatywny wpływ na widoczność naszej strony na dane frazy w wynikach wyszukiwania. Audyt wskazuje nam błędy, które należy poprawić podczas optymalizacji strony internetowej. Są to działania, które należy przeprowadzić przed rozpoczęciem pozycjonowania naszej strony internetowej. Audyt możemy oczywiście zlecić jakiejś agencji SEO, ale czy większość z Was nie chciałaby go samodzielnie przeprowadzić całkowicie za darmo chociażby po to, żeby mieć wgląd w liczbę błędów, które występują na naszej stronie. Polecam to narzędzie.

Nie ma najlepszego sposobu na reklamę, jako, że skuteczność reklamy jest różna w zależności od tego, do kogo jest skierowana. W większości przypadków dość skuteczna jest reklama w wyszukiwarce, a z bardziej tradycyjnych form reklama w telewizji. Sporo też zależy od tego, kto prowadzi kampanie reklamową, amator, czy specjalista - gdybyście szukali fachowców od reklamy firmy, to sprawdźcie agencję Best Eye Studio, tu http://www.besteyestudio.pl/agencja-reklamowa/ jest o niej więcej.

Witam, istnieje wiele innych kreatywniejszych i bardziej docelowych form marketingu niż ulotki ,plakaty banery etc.. Istnieje firma, która robi reklamy uliczne, dosłownie wykonuje instalacje reklamową na chodniku bądź ulicy. Na stronie znajdują się przykłady reklam które wykonują [link usunięty]

Zawsze zwracam uwagę na niestandardowe reklamy. Wypożyczalnia rowerów z której korzystam ma fajną reklamę na pokrowcach i torbach rowerowych http://www.izisport.pl/świetnie to wygląda a takie pokrowce czy torby są bardzo przydatne w transporcie, naprawdę uważam że to świetny pomysł.

Bardzo dobrze jest zadbać o gadżety reklamowe, dzięki którym kojarzenie naszej firmy stanie się dużo prostsze. Długo poszukiwałem odpowiedniego producenta tego typu, jednak wybór padł na  [link usunięty]  . To właśnie spod ich ręki wyszły podkładki pod myszkę, maty, bilonowce czy nawet popielniczki i inne gadżety. Widać, że w ich narzędziowni bardzo przyłożono się do jakości oraz detali.

Ja bardzo lubię dostawać gadżety reklamowe, wszystko jedno, jakie, byle były praktyczne i można było z nich korzystać wielokrotnie, jak np. torba na zakupy. Dzięki temu marka pozostaje z nami na dłużej, więc nie ma szans, że o niej zapomnimy. Oprócz tego billboardy wciąż są w cenie, widzę teraz w większych miastach w niektórych miejscach ruchome billboardy, ale jednak to tych zwykłych pozostaje taki malutki sentyment. Co do działalności handlowych, słyszałem, że bardzo teraz sprawdza się AdWords i ogólnie płatne reklamy i content - pytanie, co znowu namieszają w algorytmach wyszukiwarek i kiedy się to zmieni, bo prędzej czy później tak się stanie. Cenię też, jako konsument, content marketing, którzy najczęściej jest porządnie zrobiony, aż chce się czytać.

Praktycznie w każdej firmie na pewno super się sprawdzi stworzenie filmu promocyjnego jako bardzo fajna wizytówka waszego biznesu :) Jeżeli macie fajny pomysl na zaprezentowanie swojej firmy to udajcie się do  [link usunięty]  Jeżeli nie macie pomysłu też to zróbcie, stworzą oni także scenariusz na taki film

Coraz modniejszym sposobem marketingu i reklamy jest... aromamarketing.  Działa on poprzez aplikację zapachów rozprowadzanych równomiernie.przez co nie jest ani zbyt słaby, ani zbyt intensywny i dociera na powierzchnię całego lokalu. Rozprowadzane są poprzez wentylację. Udalo mi się zainwestować w taki system , oferowany przez  [link usunięty]  . Tym sposobem moja firma jest kojarzona z konkretnymi zapachami, również wpływają one na zachowania konsumentów. :)

Na pewno warto postawić na kampanię programmatic buying. To  gwarantuje automatyczne, skuteczne i szybkie dotarcie spersonalizowanej reklamy do wybranej grupy odbiorców w sieci. Zajmuje się tym  [link usunięty] . Takie kampanie przynoszą świetne efekty. 

ja jeszcze uważam,  że z reklamą usług warto wyjść "w miasto", do ludzi. niech bedzie widoczna i przyciąga uwagę. Od tego sa wszelkie reklamy świetlne czy banery. My zainwestowaliśmy w takie i uważam, że był to naprawdę świetny wybór. Zleciliśmy ich wykonanie tej firmie [link usunięty]

Skuteczną formą reklamy mogą też być filmiki promocyjne - jeśli są profesjonalnie wykonane i opowiadają ciekawe historie to na pewno przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku marki. Takie spoty produkuje nasze studio. Na stronie [link usunięty] zamieściliśmy kilka wideo, które zrobiliśmy dla różnych marek. Taka forma promocji jest skuteczna również dlatego, że filmy mogą być oglądane zarówno przez telewidzów, jak i internautów.

Warto zobaczyć ten artykuł    https://seo.zgred.pl/jakie-kpi-zastosowac-w-procesach-pozycjonowania-i-seo-4421          Pokazuje on jakich należy używać sposobów by być widocznym w sieci. Wyjaśnia co to jest seo, pozycjonowanie, frazy kluczowe. Wszystko co jest ważne w ofercie  zamieszczanej w internecie. To ważny artykuł dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów.

Nie wiem czy można rozpatrywać formy reklamy w kategoriach, które są lepsze. Przecież każda reklama jest równie dobra, ale trafia do innych odbiorców. I wybór formy reklamy powinno być pokierowane właśnie tym do jakiej grupy odbiorców jest ona skierowana. Na  [link usunięty] jest kilka ciekawych artykułów w tym temacie, z którymi warto się zapoznać. 

Wszystko zależy od specyfiki branży.  Polecam gadżety reklamowe, które należy dobrać tak by ich zbyt był rentowny dla firmy.  Reklama musi być widoczna. Nikomu zwyczajne rozdawnictwo nigdy nie służy. Gadżety typu długopis, breloczek, smycz, kalendarzyki w formie wizytówek, to podstawowe niskobudżetowe gadżety, które możecie dodawać do produktu. Wyżej stoją kubki z nadrukiem oraz torby bawełniane z nadrukiem. To jest świetny i praktyczny wybór. Torby same się przemieszczają po mieście i są widoczne wszędzie. Najciekawszym ( i najdroższym) rozwiązaniem będą koszulki reklamowe. Ta sama sytuacja co z torbami. Pomijam tu torby papierowe, papier firmowy , balony, zapałki itp. - zawsze są praktyczne i przyciągają wzrok. Wszystkie wymienione produkty możecie sprawdzić na stronie  http://dgprint.pl/  oraz zapoznać się ze specyfikacją.  Może coś Was zainspiruje.

Bardzo ciekawym i oddziałującym na potencjalnych klientów sposobem reklamowania się są eventy, nawet te mniejsze firmy mogą pozwolić sobie na zorganizowanie niewielkiego eventu. U mnie się to sprawdziło, a do organizacji wybrałam agencję  [link usunięty]  - naprawdę dali radę :)

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

Przede wszystkim reklama powinna być dopasowana do firmy i profilu klienta. Należy się zastanowić, jak klienci poszukują oferowanych przez nas usług lub produktów. Ponadto każdy rodzaj reklamy należy testować, sprawdzać, co działa, a co nie jest skuteczne. Dzięki temu uniknie się ryzyka inwestowania w mało dochodowe kanały. Nie ma jednej skutecznej recepty. To, co działa w firmie konkurencyjnej, niekoniecznie musi się sprawdzić u nas.