Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną w Warszawie?

Recommended Posts

Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Zielona Polana w Łączkach, macie tam wszystko, a przede wszystkim - imprezę w totalnie innych klimatach niż na co dzień.

Chaty góralskie, kulig, ognisko, całe mnóstwo innych możliwości. Na dokładkę loty balonem i impreza przebierana.

I sądzę, że chodzi właśnie o takie klimaty. 

Ja bardzo lubię organizować imprezy w tym miejscu http://palackobylin.pl/. mam pewność że wszystko będzie tak jak należy. Obsługa jest sprawna i miła. Wiedzą jak podejść do klient ai jak traktować gości. Pokoje są dobrze urządzone i czyste. kuchnia jest smaczna i w odpowiednich ilościach. Każda impreza którą tam organizowałem zawsze kończyła się sukcesem i zadowolenie klienta. Polecam 

W kwestii transportu to moim zdaniem najkorzystniej wychodzi wynająć autokar po prostu. To najpewniejszy środek transportu dla np. 20-40 osób. Jak szukacie takiej firmy, polecam NAT-MAT http://przewozy-autokarowe24.pl/ wynajmują autokary wraz z kierowcą właśnie. Są terminowi, mają eleganckie autokary i busy wyposażone we wszystkie „wygod”, a nie jakieś tam rzęchy rodem z PRL.

Jeśli zależy Wam na tym, aby móc ze sobą porozmawiać, dobrze zjeść i napić się alkoholu, rozważcie organizację przyjęcia w https://www.hotelponiatowski.pl/ w Wólce Kosowskiej. To elegancki ośrodek, w którym organizowane są nie tylko przyjęcia firmowe, ale również wesela, chrzciny i komunie. Myślę, że jego oferta może Was zainteresować.

Spoko imprezę firmową możesz urządzić w Gościnnej Chacie w Piastowie. organizowałem tam taka imprezę i wyszło super. Smaczne jedzonko i w odpowiednich ilościach. Bardzo fajna knajpa i miła obsługa. Co prawda jest poza Warszawą ale zorganizowaliśmy sobie transport i wyszło spoko. ceny też są przystępne. Polecam 

Zielona Polana w Bieszczadach - tam macie wszystko, to pensjonat w miejscowości Łączki.

Bardzo trudno jest o znalezienie miejsca, które zapewnia taką liczbę atrakcji, bo tam zapewniają wszystko, co może wam przyjść na myśl.

Na jednym terenie basen, własna plaża, kajaki, sauna, kort, boiska itd. A można też ogarnąć paintball czy loty balonem.

Powinniście się niesamowicie bawić!

Ja mogę polecić restaurację na Mokotowie, która świetnie sprawdza się na imprezy firmowe - Akademię przy Różanej. Byłam tam na kilku imprezach pracowniczych i za każdym razem świetnie się bawiliśmy, a do dzisiaj wszyscy wspominają ich pyszne jedzenie :)

Polecam wam pomyśleć nad imprezą plenerową. Sam często takie imprezy organizuję. Jeżeli też się na to zdecydujecie to zajrzyjcie na stronę www.konke.pl Możecie tam wynająć namioty imprezowe i balony nadmuchiwane, na których umieścicie logo waszej firmy.

jako, że w naszej firmie sami faceci to imprezę integracyjną mieliśmy w klubie go go Gold House i bawiliśmy się do samego rana

Nie liczy sie jedynie to jakie miejsce wybierzecie na imprezę firmową. Nawet jesli sala będzie odpowiednia oraz jedzenie smaczne, to jeśli nie będzie na takiej imprezie atrakcji, to może się okazać klapą. To jakie atrakcje będą najlepsze w dużej mierze będzie zależało od tego kto bedzie konkretnie brał udział w takiej imprezie. W jakim wieku będą to ludzie.

Polecam kontakt z nimi

https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm

W sali mozna zorganizować imprezę firmową na .... trampolinach. Opcja ciekawa, bardzo sportowa. Ale przy tym zupelnie bezpieczna (w przeciwieństwie na przyklad do paintballu tradycyjnego). 

W Warszawie jest świetne miejsce na zorganizowane imprezy firmowej a mianowicie Restauracja Akademia. Od nas z firmy w zeszłym roku było tam przyjęcie i w tym roku również się szykuje. Pełen profesjonalizm, pyszne jedzenie desery i alkohole. Nie sposób aby komuś się nie spodobało. Ogromnie polecam!

Bardzo fajnym miejscem na kolację firmową jest Ellada.  Pierwszorzędnie urządzona knajpka z bardzo miłą i fachową obsługa o jedzonko tam serwowane to po prostu palce lizać. Polecam 

W Sakanie na Moliera. Świetna restauracja z super jedzeniem. Jak dla mnie idealna sprawa, dla osób ze mną współpracujących też. Kuchnia wiadomo pierwsza klasa, do tego w restauracji jest ekstra grill oraz bar. A z atrakcji to oczywiście warsztaty sushi, każdy na własnej skórze może się przekonać, jak się robi sushi. Potem to lepiej smakuje!

Fajnie się sprawdza lokalizacja nad Zegrzem , niedaleko, jest woda, teren, co tylko się wymarzy. A po atrakcje polecam zerknąć na firmę A&M  Club Adrenalina i Motywacja www.adrenalinaclub.pl mają ogromną flotę sprzętową i super ceny. Załatwią hotel po cenach agencyjnych i nie wezmą ani złotówki 0 zł prowizji, trzeba tylko coś wybrać z oferty atrakcji.