Zaloguj się, aby obserwować  
domna

Estetyka rąk w pracy - wazna?

Recommended Posts

Ja uważam, ze estetyka rąk jest szczególnie ważna, jak pracujemy w bezpośrednim kontakcie z klientem. Moja narzeczona pracuje z biurze i myślę, ze estetyka nawet dłoni jest dla niej ważna. Zresztą dba zarówno o dłonie, jak i o paznokcie stosując kosmetyki, które znalazła tutaj [link usunięty]

Pewnie, że tak! Przecież dłonie są jedną z rzeczy, które na które u innych zwraca się uwagę na samym początku. Jeśli macie problemy z paznokciami, to najlepiej zastosujcie preparaty Unguisan. Zapewniają one nie tylko ładny wygląd, ale też dbają o ich zdrowie poprzez wzmocnienie narządu paznokciowego. Zajrzyj do https://www.callusan.sklep.pl/k/6/unguisan i poczytaj o nich więcej. Szybko zobaczycie, jak stan Waszych paznokci się poprawia. 

Uważam, ze manicure jest bardzo ważny w każdej sytuacji. Ja osobiście chodzę na manicure do salonu Bishojo na Mokotów i jestem bardzo zadowolona. Pełną ofertę salonu można znaleźć na stronie http://www.bishojo.com.pl/. Myślę, że warto się tam udać.

Nie bez kozery mówi się, że dłonie to wizytówka człowieka. Chociaż oczywiście inaczej będą wyglądały dłonie murarza a inaczej (przynajmniej powinny) pani pracującej w banku.

To może być krzywdzące dla osób z chorobami skóry, ale niestety wielu ludzi ma wtedy problem z podaniem ręki na przywitanie. Moja znajoma choruje na bielactwo. Choć to tylko jasne plamy na skórze ( żadnych strupków czy łuszczenia) , to mówi, że dwukrotnie nie dostała pracy z tego powodu. Tak to niestety może wyglądać. 

Oczywiście, że wygląd dłoni jest bardzo ważny, dlatego ja najczęściej robię sobie manicure hybrydowy. Już od jakiegoś czasu maluję sama w domu. Ostatnio zmieniłam też lampę: [link usunięty]

Jest o tyle dobra, że ma wiatrak, którym wysuszy się też zwykły lakier, więc choć zdarza mi się coraz rzadziej go używać, to jednak w tych przypadkach też jest sporym ułatwieniem :)