Zaloguj się, aby obserwować  
kubkowa

Konferencja w Krakowie

Recommended Posts

Według was gdzie najlepiej robić konferencję wraz z noclegiem w Krakowie? Mamy jeszcze trochę czasu na zaplanowanie tego i chciałabym poznać zdanie innych.

Wielokrotnie załatwialismy takie rzeczy z Best Western - standard sam mówi za siebie, myślę, że to hotel w którym niczego nie brakuje w temacie organizacj takich eventów.

Wielokrotnie załatwialismy takie rzeczy z Best Western - standard sam mówi za siebie, myślę, że to hotel w którym niczego nie brakuje w temacie organizacj takich eventów.

A możesz napisać ile mniej więcej zapłaciliście?

Według was gdzie najlepiej robić konferencję wraz z noclegiem w Krakowie? Mamy jeszcze trochę czasu na zaplanowanie tego i chciałabym poznać zdanie innych.

Bardzo wiele zalezy od budżetu jaki sie posiada. Kraków nie jest tanim miastem ale można tam znaleźć noclegi w cenie od 100 zł za dwojkę w hotelu średniej klasy. Konferencja również nie musi być droga. Uważam jednak,ze czasami warto jest dopłacić te kilkadziesiąt złotych za osobę ale mieć wszystko zorganizowane na tip top.

Odsyłam Cie na stronę, na której możesz sobie przejrzeć obecnie wszystkie miejsca konferencyjne w Krakowie:

http://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/krakow.html

Obok każdego miejsca znajduje się szczgółowy opis wraz z cenami oraz spodziewanym standardem. Ze swojej strony polecam hotel Galaxy, który dysponuje salą na ponad 500 osób oraz 200 miejscami noclegowymi.

A nielepiej taką konferencję zorganizować w jakimś ciekawszym miejscu? Na przykład w takim hotelu http://www.kasprowy.pl/sale-konferencyjne . Ostatnio znajomy mówił mi, że był tam na wyjeździe firmowym i strasznie dobrze wypowiadał się o tym miejscu. Co wy na ten temat sądzicie?