Zaloguj się, aby obserwować  
kubkowa

Podnoszenie poziomu pracownika

Recommended Posts

Jeśli chcesz inwestować w pracowników, to wniosek jest prosty: Dobry z Ciebie szef! Ja też kiedyś byłem na takim kursie od szefa w aj.edu.pl - wiem jedno na pewno, szef nie był na tym stratny ani trochę, bo zyski wyciągane z naszej pracy po kursie były dużo dużo większe ze względu poprawienie się naszego angielskiego :)

Warto inwestować w pracowników. Pracownikom potrzebne są szkolenia. Dzięki nim pracownik poszerza swoją wiedzę i umiejętności oraz czuje się doceniany.

Takie dodatkowe szkolenia to bardzo dobry pomysł. Nie tylko chodzi o to, że pracownik staje się bardziej wydajny i potrzebny. Wtedy też pracownik ma zupełnie inne nastawienie do szefa i do pracy - wie, że szef nie tylko wymaga, ale też stara się współpracować. Takie szkolenia zawsze przynoszą pozytywne efekty.

Myślę, że wyjście na przeciw oczekiwaniom pracowników właśnie poprzez szkolenia, czy kursy to idealne rozwiązanie. Taka metoda pozwala nie tylko wzmocnić pozycję firmy, ale sami pracownicy poczują się docenieni. Jeśli chodzi o sam proces przeprowadzania takiego szkolenia, sporym zainteresowaniem cieszy się Learning Management System [link usunięty] , który umożliwia przeprowadzenie kursów e-learningowych. Jest to dobre rozwiązanie dla pracowników, ponieważ mogą korzystać z platformy w dowolnym momencie.

Coraz więcej firm zauważyło, że podnoszenie poziomu pracownika jest bardzo opłacalne. Od 10 lat prowadze firmę szkoleniową i w ostatnich kilku latach zauważyłem znaczny wzrost zainteresowania szkoleniami. Pracodawcy wiedzą, że zmotywowany i doceniony pracownik lepiej pracuje, jego praca jest wydajniejsza, a także może robić więcej rzeczy, których się nauczył na szkoleniu. Tak jak pisałem mam firmę szkoleniową. Od jakiegoś czasu szukam możliwości współpracy ze stronami internetowymi, na których mógłbym publikować informacje o swoich szkoleniach. Tu http://serwis.inwestycjawkadry.info.pl/bazy-wiedzy/poradnik-dla-podmiotow-swiadczacych-uslugi-rozwojowe znalazłem ciekawy poradnik dla firm szkoleniowych. Ktoś z Was go zna?