Zaloguj się, aby obserwować  
Gośka99

Kreatywne zabawki dla dzieci

Recommended Posts

Dla mnie rozwijające zabawki to przede wszystkim klocki, artykuły plastyczne (jak modelina) i gry planszowe :) Ostatnio na polskim rynku pojawiło się też coś takiego jak komiksy paragrafowe - ale to już dla trochę starszych dzieciaków. Ogólnie chodzi w nich o to, że czytelnik jest głównym bohaterem i poprzez ścieżki wyboru rozwija fabułę. 

Ja kupuję moim dzieciakom akcesoria i zabawki plastyczne,  bo widzę że mają dryg do malowania, rysowania, wycinanek etc. To także edukacyjna forma zabawy, bo rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność, ćwiczy ręce. Można kupić cały zestaw składający się np. z kredek, pisaków, farb, pędzli itp. - https://achdzieciaki.pl/zestawy-szkolne-215 .

Idealny dla małego artysty do tworzenia bajecznie pieknych dzieł sztuki! :) 

Na Empiku Online macie markę o nazwie Lameze, jest bawet teraz odnośnik na stronie głównej.

A w ich ofercie macie takie naprawdę fajne zabawki dla najmłodszych.

Na pewno polecam ich gryzak z grzechotką. Nie wiem, z czego to wynika, ale on faktycznie potrafi zainteresować dziecko. 

Warto zajrzeć do sklepuJokomisiada. Znajdziesz tam zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych i różnych cenach na każdą kieszeń. Wysoka jakość.

Ogromny wybór zabawek mam w [link usunięty] .Mam pociechy w różnym wieku i o rożnym zapotrzebowaniu i zawsze znajdę tam coś dla każdego z nich. Dobre ceny, często promocje lub wyprzedaże.

Kupuję synowi kreatywne zabawki, które rozwijają jego wyobraźnię, zdolność planowania, koncentrację itp. Na Mikołajki dostanie ode mnie zestaw Montino Rurki 3D Alexandra do samodzielnego tworzenia kolorowych konstrukcji.

Spory wybór ciekawych zabawek dla dzieci znajdziecie w ofercie firmy https://krainazabawy.pl/ Jest to bardzo dobry sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą zabawek w całkiem niezłych cenach. Tam znajdziecie między innymi zabawki edukacyjne, które rozwijają kreatywność dzieci.