Zaloguj się, aby obserwować  
Niebanalna Sekwencja

kantor internetowy

Recommended Posts

wygodna :) zwłaszcza jeśłi przechodzi się z takiego tradycyjnego kantoru na wersję online to można poczuć sporą różnicę. przede wszystkim zaoszczędza sie czas, nei trzeba stać w kolejkach, a wymienione pieniądze są po kilkunastu minutach. jak dla mnie sprawdzona opcja i korzystam przy każdej potrzebie z Lidera [link usunięty]

A czy wymiana następuje od razu? W sensie czy po przelaniu na stronę kantoru, zamianie i przelaniu na wskazane konto walutowe od razu środki pojawiają się na koncie?

Nie wiem jak jest w innych kantorach, bo nie wymieniałam, ale w Ergo Kantor (tu masz do nich linka http://ergokantor.pl/ - tam w zakładce "Jak Działa" zostało to dokładnie opisane).

Załóżmy, że chcesz kupić franki. Przelewasz ze swojego konta złotówkowego do nich, a oni przelewają Ci franki na Twoje konto walutowe (lub ewentualnie od razu na konto banku w którym spłacasz kredyt). Wszystko odbywa się w ciągu kilku chwil. Ot cała filozofia...

Można założyć konto w kantorze wymiany walut online. To dobry wybór, bo można korzystać codziennie, nawet nie wychodząc z domu. W ten sposób oszczędza się czas i nie rzadko pieniądze, bo w takich kantorach jest taniej. Polecam www.amronet.pl.

Jest sporo tych kantorów online. Ostatnio dowiedziałam się o tym [link usunięty] I co najfajniejsze można tam negocjować cenę. Wielu ludzi o tym nie wie i sprzedaje obcą walutę za ten kurs, który oferuje kantor, a przecież można ponegocjować i wycegocjować coś więcej dla siebie.

Nie miałam jeszcze okazji korzystać z takiego kantru internetowego jednak sporo moich znajomych własnie takie rozwiązanie wybiera. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna forma wymiany pieniędzy na inną walutę. Poza tym można śledzić kursy i kupić w najkorzystnej cenie. Wiem, że sporo osób poleca ten [link usunięty] kantor ze względu na najlepsze ceny. Myślę, że gdy będę wybierała się zagranicę to w końcu wypróbuję to nowoczesne rozwiązanie jakim jest kantor internetowy :) Wiem, że nie które osoby mają obawy przed taką formą jednak ja jakoś nie mam z tym problemu.

Uważam, że dobre kursy walut można znaleźć w https://ekantor.pl/ . Jeśli więc szukacie dobrego kantoru internetowego, który gwarantuje, szybkie, bezpieczne i terminowe transakcje, to uważam, że to miejsce jest godne polecenia.