Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Ile kosztują okulary z polaryzacją?

Recommended Posts

Czy takie okulary są bardzo drogie?

Słyszałam, że tylko one zapewniają pełną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, a ostatnio więcej jeżdżę samochodem i rzeczywiście zwykłe okulary z sieciówki niewiele mi dają...

Rzeczywiście nie są takie okulary najtańsze, ale warto w nie zainwestować.

Zresztą, jeśli nie boisz się zakupów w internecie, to znajdziesz takie w dobrej cenie. Na przykład w Kodano: http://kodano.pl/polar15.html mają teraz promocję.

Na okulary z polaryzacją jest 15% obniżki.

W efekcie można znaleźć dobre okulary od 34 złotych, więc cena nie jest z kosmosu.

Jeśli rzeczywiście masz bardzo wrażliwe oczy to okulary z polaryzacją będą dobrym wyobrem. Dzięki nim bez problemu można prowadzić samochód, co wcześniej dla mnie (też mam bardzo wrażliwe oczy) było katorgą, bo ciągle mnie oczy piekły i łzawiły. Kupowałem różne krople, które pomagały, ale porządne okulary przeciwsłonecznego dla takich osób jak my są po prostu niezbędne. Szukałem po sklepach stacjonarnych, ale niestety, jednak te ceny nie były dla mnie, ostatecznie znalazłem promocje w sklepie internetowym, w którym kupuje soczewki: http://www.soczewki.kontaktowe.com/i zapłaciłem 100 zł, a nie 250 zł... Staram się naprawdę dbać o wzrok, bo co jak co, ale jak sami o to nie zadbamy to kto o to zadba... :)

A czy myślałeś o soczewkach? Jest to szczególnie optymalne rozwiązanie gdy dużo czasu spędzamy za kiewonicą. Zerknij na air optix na ZdroweSoczewki.pl i zastanów się czy nie byłoby warto ich zamówić. Jak masz wątpliwości to na tej stronie jest możliwość wysłania zapytania do okulisty, możesz z tego skorzystać.

Nie dla każdego soczewki są dobrym rozwiązanie. Wiele osób po prostu nie może ich nosić. Ja myślę, że każdy powinien znaleźć odpowiednie okulary dla swoich potrzeb. Na rynku jest sporo różnych możliwości, takie jak chociażby Ver Sport model Flipper. To coś dla mnie, bo często uprawiam sport. Najlepiej sami poszukajcie takich okularów, które pozwolą Wam być sobą w każdej chwili. 

Mi się udało znaleźć bardzo fajne okulary w sklepie internetowym https://www.brylove.pl/kategoria/okulary-przeciwsloneczne-damskie Faktycznie te okulary z polaryzacją są nieco droższe, ale warto w nie zainwestować. W końcu chronią wzrok i Posiadają one specjalne soczewki, dzięki którym kolory są żywsze a wzrok mniej się męczy.

Okulary z polaryzacją nie są dużo droższe od standardowych, odwiedź sobie salon optyczny https://www.rianoptyk.pl/ fachowa obsługa przedstawi ci produkty w rozsądnej cenie i będziesz mógł wybrać te, w których czujesz się najlepiej. Ja od tego roku przerzuciłem się na soczewki kontaktowe i to była dobra decyzja, są bardzo wygodne i mi w niczym nie przeszkadzają. 

A  nie lepiej pomyśleć o laserowej korekcji wzroku? Teraz nie trzeba się obawiać, są takie nowoczesne metody jak Lentivu (maja w Optegrze) ze naprawde żaden strach, a wzork mozna w zasadzie odzyskać... Lepsze to niz okulary, a wiadomo, ze okulary to tania sprawa tez nie jest. 

Każde okulary mają inną cenę, więc nie da się określić jednej. Ja swoje okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV zakupiłem w salonie optycznym Fielmanna. Sprzedają świetne okulary przeciwsłoneczne w bardzo dobrych cenach, więc polecam wam wybrać się do jednego z ich salonów.

Koszt okularów jest głównie zależny od oprawek jakie dobierzemy i salonu w jakim zakupimy okulary. Jeżeli zależy wam na dobrych okularach w rozsądnych cenach to skontaktujcie się z salonem optycznym Fielmanna. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.