Zaloguj się, aby obserwować  
AnoMaciek

Jaki rower do jazdy wieś - sklep - las?

Recommended Posts

A co zabieracie na treningi rowerowe?  Jedzenie, picie zestaw do naprawy? Czytałam  właśnie artykuł na ten temat portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16000/5_rzeczy_ktore_musisz_zabrac_na_trening  Bralkuje mi tam plecaka na rower , który zawsze zabieram i do którego wszystko co najbardziej potrzebne zawsze się zmieści. 

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest zakup jakiegoś uniwersalnego roweru do codziennej jazdy. Polecam ci zajrzeć na stronę www.rowerowa.bydgoszcz.pl Jest to hurtownia rowerowa, która ma ponad dwieście rowerów w swojej ofercie. Dodatkowo znajdziesz tam wiele części i akcesoriów rowerowych.

Myślę, że na takie wypady sprawdzi się każdy rower nie trzeba wydawać kupy pieniędzy :) Polecam sprawdzić w komisach bo czasem można trafić na prawdę świetną okazję.

Na rynku jest masa ofert z różnego typu rowerami, ale w mojej ocenie warto zwracać uwagę tylko na wybrane marki, jeśli chce się mieć pewność dobrze wydanych pieniędzy i komfortowej jazdy bez zbędnych wydatków przez długi czas. Mój faworyt to rower cube. Przychylnie też patrzę na rowery cannondale.

Od siebie mogę polecić wam firmę www.roweryrolki.pl  Sprzedają rowery z górnej półki jak i te4 zwykłe. Znajdziecie tam rowery, górskie, turystyczne, miejskie oraz wiele części i akcesoriów do nich. Mają korzystne ceny, więc warto się przyjrzeć ich ofercie.

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy blog o rowerach Kross http://kross-rowery-24.com.pl/ . Jeśli szukacie dobrych rowerów na przygody rowerowe to warto poznać firmę rowerową Kross. Sama interesuję się rowerami itd, ale ten blog mnie bardzo zaciekawił bo dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy.  Myślę że każdy kto się interesuję rowerami znajdzie tu ciekawy temat dla siebie. 

Porządny rower można dostać u  www.e-polbike.pl. Można zaopatrzyć się u nich w świetny markowy rower. Służą doradztwem i mają konkurencyjne ceny. Realizacja zamówienia błyskawiczna. 

Świetny sklep internetowy i stacjonarny, w którym kupicie markowe rolki i rowery zarówno dla osób jeżdżących wyczynowo, jak i dla tych ceniących aktywność fizyczną to  www.roweryrolki.pl. Można wyposażyć się w profesjonalny sprzęt oraz niezbędne akcesoria rowerowe oraz części do rolek. 

Najlepszym wyborem będzie www.activsport.eu. Bogata oferta, sprzęty najwyższej jakości i kompetentna, sympatyczna obsługa. Kupiłem u nich już dwa rowery i sprawują się znakomicie. 

Jeżeli zależy ci na szybkim przemieszczaniu się między punktami to zainwestuj w napęd elektryczny do roweru. Będzie to sporym ułatwieniem. Osobiście polecam ci zajrzeć na stronę  https://elektrycznenapedy.pl/ Firma ta sprzedaje całkiem niezłe napędy elektryczne do rowerów.

Patrzcie tutaj - empik.com/goetze-rower-blueberry-28-niebieski,p1186711522,sport-p

Pewnie, że wiele zależy od tego, jaki macie budżet, ale naprawdę - porządne rowery wcale nie wymagają ogromnego wydatku. 

Tutaj marka solidna, parametry w porządku, podobnie cena. I raczej taki rowerek na wiele sezonów, a nie na jakiś czas. 

Moja mama w takim miejscu jeżdzi mała miejską mazdą. Wziąłem ją po prostu do salonu Klimczak w Częstochowie i tam sobie pooglądała, pojechała na jazdę próbną i wybrała. Pracownicy nam bardzo pomogli, opowiadali wszystko mamie dokładnie. Najważniejsze że jej się podoba i się pewnie w tym aucie czuje. A poza tym nie cały rok da się jeździć na rowerze, a czasami też są dłuższe trasy do zrobienia