Zaloguj się, aby obserwować  
matia

Dobra kancelaria prawna z Krakowa

Recommended Posts

Spotkałam się z sytuacją, kiedy klient nie chciał zapłacić należnego mi wynagrodzenia za wystawione faktury. Z polecenia zgłosiłam się do GP kancelarii i zajęli się moim problemem. Windykacja przebiegła sukcesywnie. Adwokat Karolina Liszka zajęła się sprawą i po 3 miesiącach miałam już pieniądze na koncie. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że są skuteczni. Teraz z wieloma sprawami związanymi z prowadzeniem działalności zgłaszam się do prawników z GP i jak na razie jestem zadowolona z przebiegającej współpracy. Uważam, że warto do nich uderzać również w innych sprawach i prosić o pomoc lub poradę.

1 godzinę temu, optimusnaczelny napisał:

Możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od spraw związanych z tworzeniem i analizowaniem umów oraz przygotowania i dokumentów korporacyjnych?

Sporo adresów zostało już tu wymienionych, jeżeli żaden z powyższych nie spełnia Twoich oczekiwań, to sprawdź jeszcze tutaj http://bartoszuk.com/klienci-biznesowi/

Oferta dla klientów biznesowych.

Rozejrzyj się jeszcze tutaj: http://www.ofachowcach.pl/Default.aspx?Search=adwokat Kraków

Portal na którym ludzie trochę szerzej wypowiadają się na ten temat.

W Krakowie jest sporo dobrych adwokatów, ale trzeba wiedzieć do których drzwi zapukać. Sprawdźcie sobie kancelarię na Szafera, prowadzi ją mec Michał Słomka, adwokat bardzo wysoko wykwalifikowany, mogę go polecić, pomógł mi w sprawie spadkowej. Człowiek naprawdę zaangażowany w powierzona sprawę, interesuje go dobro klienta, ma obszerną wiedzę, którą potrafią w odpowiedni sposób wykorzystać w sądzie. 

Dużo zależy od tego, jaka to sprawa, niektórzy adwokaci są lepsi w sprawach karnych, ale gorzej sobie radzą na przykład przy rozwodach. Moim zdaniem podczas wyboru adwokata trzeba zwrócić uwagę w czym tak naprawdę się specjalizuje, w jakiej dziedzinie odnosi najwięcej sukcesów. Oczywiście, jak sprawa jest prosta, to każdy da sobie radę, ale jak czeka nas długi i skomplikowany proces, to trzeba nawiązać współpracę z naprawdę dobrym i doświadczonym specjalistą.

Pani Węgrzynowicz z Jwc kancelaria, nie daleko Dworca Głównego jest godna polecenia. Mi pomogła wybrać sprawę w sądzie bo bardzo profesjonalnie podeszła do tematu.

Każda kancelaria specjalizuje się w innych dziedzinach prawa. Jeśli mamy jakąś konkretną sprawę, to warto najpierw zorientować się, która kancelaria będzie w stanie nam pomóc. Ten adwokat w Krakowie na stronie http://www.migas-adwokat.pl/ ma wyszczególnione jakie sprawy prowadzi. Warto sobie tam zerknąć. Plusem jest też to, że ta kancelaria oferuje również pomoc prawną online.