Zaloguj się, aby obserwować  
jakzarabiacpieniadze

Jak obniżyć ratę kredytu?

Recommended Posts

Witam - moja godność Mateusz Kiszło i chciałbym z wami nawiązać współpracę. Zajmuję się czymś dość nietypowym, bo mam swoją wąską specjalizację i jest nią zmniejszanie rat kredytów. Nie kryje się za tym żadna konsolidacja, ale tajemnica tkwi w usuwaniu dla klienta obowiązkowego ubezpieczenia w kredycie. W dużym skrócie banki uniemożliwiają rezygnację dzięki odpowiedniej klauzuli w umowie pod groźbą wypowiedzenia. Zajęło to trochę czasu i konsultacji ze znajomym prawnikiem, ale potrafię to robić zupełnie bez szkody dla klienta. Prawda jest bowiem taka, że prawo stoi po stronie konsumenta, a ubezpieczenie w kredytach jest FATALNE. Aby się o tym przekonać wystarczy zapytać dowolnego agenta ubezpieczeniowego. Jest pełne wykluczeń i chroni WYŁĄCZNIE interes banku. W dodatku pozwala na dodatkowy zarobek (za sprzedaż polisy bank pobiera prowizję od współpracującej z nią firmy) i obejście w ten sposób maksymalnego RSO.

Moje działania zmniejszają kapitał kredytu, a tym samym automatycznie bank zmuszony jest pomniejszyć ratę (począwszy od następnej). W rzadkich wypadkach zwraca całą kwotę przelewem na wskazane przez klienta konto. Jeśli na kredycie są opóźnienia to w pierwszej kolejności zwrot reguluje zaległość.

Procedura wygląda następująco:

1) Klient się do nas zgłasza i analizuję jego dokumenty kredytowe

2) Jeśli uznamy, że zmniejszenie rat jest możliwe (odpowiednie zapisy w umowie i dużo innych czynników) informujemy klienta o prognozie.

3) Do klienta dojeżdża współpracująca z nami osoba, która udaje się z klientem do banku i pomaga sporządzić odpowiedni wniosek.

4) Nasze wynagrodzenie należne jest po fakcie, a oscyluje w okolicach 8% od zwrotu (za zwrócone 1000 złotych należne jest 80 złotych). W razie potrzeby możliwe jest rozłożenie tego na raty.

Współpracujemy z pośrednikami finansowymi:

+ Nie zajmujemy się kredytami, ani niczym innym - nie nasza działka.

+ Zwiększamy klientom zdolność

+ Procent od naszego zarobku (25%) za telefon i uprzedzenie klienta

+ Proszę do mnie napisać, chętnie odpowiem na wszystkie pytania ;)

tel. na stronie internetowej - prosiłbym tylko w pilnych przypadkach (osoby fizyczne), a pośredników zachęcam do rozmowy właśnie telefonicznej.

mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl

A ja i tak jestem zdania, że nic nie zastąpi dobrego kredytu konsolidacyjnego. Zwłaszcza jeśli mądrze wybierzemy. Są porównywarki takie jak tutaj http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne, które mogą nam pomóc w takim wyborze, bo prezentują aktualne parametry kredytów konsolidacyjnych w poszczególnych bankach.

Polecam poczytać sobie o tym co to jest rolowanie kredytu i czemu zabrania tego ustawa:

http://kartuzy.info/wiadomosc,28289,Czym-jest-rolowanie-pozyczki-i-jak-zabrania-go-ustawa.html

Na stronie jest wszystko bardzo prosto wyjaśnione. Rolowanie pożyczki to w skrócie odraczanie spłaty pożyczki. Po prostu ignorowanie wezwań oraz niespłacanie rat. Przez to wielkość długu narasta bardzo oraz dochodzi do tedgo,że nie jesteśmy w stanie go spłacić.

Nie jest to tak widoczne w kredytach bankowych, ale możemy zobaczyć to w chwilówkach.

Nie ma jednej prostej metody na obniżenie kredytu w trakcie jego trwania. Tego typu możliwości trzeba szukać jeszcze na etapie przed podpisaniem umowy kredytowej, a więc w okresie w którym banki są skore do negocjowania umowy kredytowej.

Wymusza to na nich konkurencja. A o jej istnieniu może świadczyć chociażby ten ranking: http://www.mediarp.pl/chwilowki-online-bez-bik-ranking-chwilowek-przez-internet/.

To prawda. Sposobów na obniżenie raty kredytu jest co najmniej kilka. Przy czym sami nie zawsze potrafimy negocjować, czy to z bankami, czy co gorsza z firmami finansowymi. Dlatego też na pewno nader przydatną może okazać się pomoc https://www.pomoczadluzeniowa.pl , przy czym możemy tutaj liczyć na wynegocjowanie przystępnych warunków spłaty zadłużenia.