Zaloguj się, aby obserwować  
tradycjonalista

Restauracja 'Tradycyjne Dania'

Recommended Posts

Wpadłem na pomysł otwarcia restauracji, w której priorytetem byłyby tradycyjne dania jak śledzik w śmietanie, bigos, pierogi, barszcz itd. W dobie pizzeri i fast foodów ludzie wolący 'normalne' dania nie mają gdzie zjeść, dlatego pomyślałem, że może to być klucz do sukcesu. co o tym sądzicie?

Zastanów się nad tym dokładniej. Sam napisałeś 'w dobie fast foodów'. Myślisz, że będzie duży popyt na tego typu dania? Młodzież odpada, bo oni wolą pizzę i hot-dogi, a starsi? Może i jest to jakiś fajny pomysł, ale mam wrażenie, że starsi wolą kupić składniki i sami zrobić sobie ten bigos na świńskim ryju niż chodzić po mieście i szukać restauracji ;)

Dlatego - przemyśl to jeszcze raz - czy nie lepiej zainwestować w młodzież?

Właśnie chodzi mi o to, że w młodzież inwestuje dziś każdy, a zapomina się o tym starszym pokoleniu. Nie wiem - być może masz rację, ale jeszcze nad tym pomyślę, bo chciałbym się przekonać osobiście czy to wypali czy nie ;)

Pozdrawiam.

Zgadzam się z Tobą, rynek za bardzo otworzył się na młokosów, zapominając o tych starszych. Życzę Ci powodzenia, myślę, że odpowiedni klimat knajpki i dobre dania zrobią swoje - tylko pamiętaj, żeby nie przesadzać z ceną. Emeryci bidują w naszym kraju ;)

A czemu taka restauracja miała by być tylko dla emerytów. Myśle że młodzież tez lubi pierożki czy bigosik. Oczywiście nie ma jak pizza czy hamburger ale nie możemy zapominać o naszych daniach , z których słynie Polska. Potrzebujesz dobrą reklame, żeby restauracja przyciągała klientów.

Powodzenia

Może warto pomysleć o takim lokalu gdzie będzie można zjeść pizza jak i flaczki. DLa każdego coś miłego. W dzisiejszych czasach nie wolno skupiać się na jednym, trzeba próbować wszystkiego. Brakuje lokali z tradycyjnym jedzeniem wszędzie tylko hamburgery i pizza.

Uważam, że taki szanujący się lokal czy restauracja powinna się tak prezentować- http://stolbar.net.pl/bary-restauracyjne-klasyczne/

Ewentualnie bardziej nowocześnie, ale jak ma ona być dla emerytów- to taki styl będzie do niej pasował!

W pobliżu mam właśnie taką restaurację.

Tradycyjna polska kuchnia, smaczne jedzenie i niewygórowane ceny.

Ale największy zysk mają oni z różnych przyjęć okolicznościowych,

jak wesela, komunie czy imprezy integracyjne.

Tylko oczywiście trzeba się dobrze rozreklamować,

aby mieć klientów. Warto zamieścić swoją ofertę

całkiem za darmo na http://www.slubeo.pl/ ,

to taki portal z ogłoszeniami dotyczącymi

organizacji ślubów i wesel.

Kto będzie chciał zjeść tradycyjne polskie dania ten zje :) Dlatego nie przejmuj się fast foodami i rób swoje. Ja na Twoim miejscu pomyślałabym o promowaniu restauracji w sieci a nawet o dostawie jedzenia do klienta. W dzisiejszych czasach mało kto ma czas na gotowanie czy chodzenie do restauracji. Dlatego dostawa do domu może być kuszącą opcją zwłaszcza gdy można wybrać między smacznym, polskim jedzeinem a niezdrowym hamburgerem.

Pomyśl o tym koniecznie!

Zrobienie strony internetowej możesz zlecić tej firmie z Częstochwy - http://litenet.pl/ Z tego co mi wiadomo działają na terenie całego kraju i mają duże doświadczenie zarówno w tworzeniu stron jak i reklamie.

Skoro zdecydowaliście się na prowadzenie restauracji z tradycyjną kuchnią polską to powinniście nawiązać współpracę z firmą taką jak http://www.agnes.waw.pl Jest to producent wyrobów garmażeryjnych, który ma swoją siedzibę w Warszawie.