Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gośka99

Jak chronić nasz wzrok

33 postów w tym temacie

Kup sobie suplement na poprawę wzroku Klarin ja sobie zamóiwłem bo też boje się o problemy ze wzrokiem a ostatnio siedzę sobie przy komputerze po 9-10 h przez prace

Okulary, które nosimy muszą być dobrze dobrane. To również jest ważne, jeżeli planujemy dbać o nasz wzrok. Ja okulary miałem dobierane w gabinecie okulistycznym www.optyk-debica.pl i polecam ich również wam. Zbadali mój wzrok i doradzili mi w wyborze odpowiednich okularów.

Hej,

warto jest wykonywać regularne badania wzroku, poprzez noszenie źle dopasowanych okularów albo soczewek można tylko sobie zaszkodzić. Proponuje wam skorzystanie z okulisty w lublinie, tutaj znajdziecie kontakt https://opticon-cdw.pl/

Regularnie wykonuje badania i jestem pod stałą opieką okulisty. Pamiętajcie, żeby dbać o swoje oczy!! :)

Oczywiście, że regularne badania wzroku to podstawa. Ja niestety nosze okulary korekcyjne i stale monitoruję, czy moja wada wzroku nie uległa powiększeniu. Teraz chcę zmienić oprawki na jakieś nowsze, bardziej modne. Może zainwestuję w Dolce&Gabbana:  https://tylkookulary.pl/marka/dolcegabbana,8 ? Wiadomo, że to synonim luksusu i stylu. A ja nie ukrywam, że jestem takim gadżeciarzem i lubię dobre jakościowo rzeczy ;) 

Po za wizytami u okulisty dobrze byłoby dbać o odpowiednie witaminy w organizmie. Jest kilka takich które mają bezpośredni wpływ na jakość wzroku. Niektóre z nich możecie tu sobie obczaić i zamówić www.oftal-koralewscy.pl . Teraz też czekam aż przyjdzie paczka z witaminą k i jeszcze takim jednym suplementem ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0