Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Szukam dobrego dentysty w Warszawie

Recommended Posts

Co prawda nie w centrum, ale na Warszawskich Włochach jest Klinika Martomedica http://martomedica.pl/ . Systematycznie do nich chodzę na przegląd zębów, z dwa lata temu robiłem u nich mostek. Nie miałem jednego zęba, a jest to tańsze rozwiązanie niż założenie implantu. Panie okazały się być bardzo cierpliwe co do mnie, w końcu jak każdy facet boję się dentysty. Na szczęście cały zabieg być w znieczuleniu.

Na Woli jest Centrum Demed, co prawda jedynie prywatnie przyjmują ale mają bardzo dobrych stomatologów, więc naprawdę warto się zapisać. Ja z leczenia mojej 7tki jestem bardzo zadowolony.

Jeśli chodzi o leczenie kanałowe (pod mikroskopem) to polecam dr Karolinę Mikołajczak, przyjmuje  w klinice Provital. Jest pierwszą dentystką u której wizyta nie wywołuje u mnie panicznego lęku, jest bardzo delikatna i stosuje nowoczesne metody leczenia, które są nieporównywalnie mniej bolesne niż te, które dentyści stosowali jeszcze kilka lat temu. Ja pamiętam za dzieciaka jaka to była trauma iść do stomatologa, błagałem rodziców i obiecywałem że będę grzeczny, tylko niech pozwolą mi zostać w domu... ale czasy na szczęście się zmieniły :) 

Ja również szukam dobrego stomatologa i ortodonty, z tego względu, że muszę mieć założony aparat na stałe, jednak do tego również konieczne jest wyleczenie kliku zębów. A Znacie może centrum  OrthoVision? Słyszałam o nim wiele dobrych opinii, poza tym sporo osób własnie na jego temat się wypowiada i specjalistów jacy tam pracują, więc chyba warto skorzystać z ich usług. 

Jeżeli szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego, to warto odezwać się do Hippolit. Moja mama miała tam ostatnio leczone dziąsła, a o samym leczeniu dziąseł przeczytać na ich stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/leczenie-periodontologiczne Na tej stronie znajdziesz również kontaktu do tych specjalistów. 

Ja korzystam z usług Doroty Witkowskiej z CM Panoramy z Radzymina. Byłam w kilku warszawskich klinikach i w żadnej nie chciano podjąć się leczenie kanałowego jednego z moich zębów, a w Panoramie wykonano je bez mrugnięcia okiem i nie zapłaciłam jakoś dużo. Tobie też proponuję, żebyś się do niej udał. 

Jeżeli poszukujecie profesjonalnego gabinetu stomatologicznego to polecam wam zgłosić się do www.ortodentis.pl Jest to centrum stomatologiczne, które znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Mają bardzo szeroką ofertę i specjalistów, którym można zaufać.

Ja znalazłam swojego dentystę w bardzo prosty sposób - wpisałam w wyszukiwarkę "dentysta Bemowo", a następnie posprawdzałam opinie na temat lekarzy, którzy mi wyskoczyli w wynikach. Warto posprawdzać opinie, aby mieć większe wyobrażenie na temat danej osoby. 

mnie najbardziej odpowiada Stomapol. Mam zęby bardzo wrażliwe i wiele gabinetów już przeszedłem. w każdym mi coś nie odpowiadało, ale najlepiej się czuję w Stomapolu właśnie. mają ludzkie podejście do człowieka!

Jak kyoś szuka naprawdę dobrego gabinetu, to mogę polecić Stomapol. Delikatny i wszechstronny dentysta. ma podejście nawet do osób chorych. w niedługim czasie byłem tam trzy razy. za kazdym razem super zadowolony jestem.

Witam Krajana:). Podaję namiar do gabinetu, który jest według mnie idealny. Stomatolog dokładny, a gabinet nowoczesny. To się chwali! Do tego RTG na miejscu, a dla mnie to ważne, że nie trzeba biegać gdzieś do centrum by zdjęcie zrobić.

Jeśli zależy Ci na zdrowych zębach i chcesz usunąć przyczyny próchnicy to koniecznie poczytaj na temat medycyny chińskiej. Nawet nasze dzieci mają problem z próchnicą. Może w Futura Medica pomogą?

w Warszawie dobrych specjalistów mają w Corten Medic i co najlepsze to to, że można się umawiać na wizyty online przez Portal Pacjenta - spore ułatwienie

Jak szukasz w Warszawie to nie możesz nie pójść do http://stomatologiapanczyk.pl/ - mają gabinet na Ursusie i na Włochach :) To świetny zespół,  leczę się już u nich od dłuższego czasu i powiem wam, że jeszcze nie spotkałem tak fajnych, wyluzowanych, ale zarazem mega profesjonalnych dentystów! Mają super podejście do pacjenta, dzięki czemu stres przed wizytą absolutnie nie występuje (a swego czasu bardzo bałem sie chodzenia do stomatologa...). Niedawno robili mi leczenie kanałowe, byłem bardzo zadowolony,bo wszystko z wykorzystaniem nowoczesnego mikroskopu, dzięki czemu mam pewność, że ubytek naprawiono prawidłowo.

Warszawa to niby bardzo duże miasto a jednak cieżko o dobrego dentystę. Ja najlepszego moim zdaniem znalazłam w klinice Medykus na Mokotowie. Powiem wam, że poza szeroką ofertą usług poczynając od stomatologii estetycznej, przez leczenie kanałowe i endodoncję idąc a kończąć na implantach i protetyce mają oni także bardzo dobrych specjalistów, którym ja absolutnie nie boję się powierzyć swoich zębów w trakcie zabiegu. Na prawdę warto się według mnie do nich udać!

czasami tak jest że im więcej klinik, tym bardziej sie sprawa komplikuje, bo człowiek nie wie, kogo wybrac! ale, po porządnym researchu albo przepytaniu znajomych czy tam rodziny, zawsze sie w końcu znajdzie 🙂 od siebie mogę polecić klinike Well Now z Wilanowa, tu nie bede sugerowac konkretnych lekarzy, bo to zależy od tego, z jakim problemem człowiek przychodzi do dentysty, czy z zaawansowanymi ubytkami, czy problemami szczękowymi, czy z zapaleniem przyzębia. Ogólnie ja miałam pare problemów, prostowałam też zęby na sam koniec i po 2 latach regularnych wizyt mogę powiedzieć, że efekt (już po zdjęciu aparatu) jest super.

Piodent w Pruszkowie i drugi gabinet w Wołominie. Jest taniej niż w Warszawie, a na jakość usług nie można narzekać. Ja leczę zęby tylko tam.Piodent w Pruszkowie i drugi gabinet w Wołominie. Jest taniej niż w Warszawie, a na jakość usług nie można narzekać. Ja leczę zęby tylko tam.

Również szukam czegoś w tych okolicach. Gabinetów jest całe mnóstwo, ale nie wiadomo na co się zdecydować. Najważniejsza jest dobra cena i jakość usług. Macie coś takiego do polecenia? Jak sam coś znajdę to dam znać.