Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Gdzie można jechać na wakacje w Polsce?

Recommended Posts

Moja siostra nie tak dawno wróciła z okolic Tomaszowa Lubelskiego, miała fajne [link usunięty] . Ładna okolica, oglądałam zdjęcia i można tam aktywnie spędzac czas, ale nie tylko, spokojnie wypocząć takie można.

Ja jestem fanką morza, a właściwie Trójmiasta, dlatego na wakacje polecam to miejsce. Ale jeszcze całkiem fajnie jest w okolicach Kołobrzegu.

Chociaż ostatnio byłam też w Karpaczu i muszę przyznać, ze to miasto i jego okolice też mają niezwykły urok :)

Od 7 lat jeździmy na wakacje do Krynicy-Zdroju. Ostatnio odkryliśmy tam fajne apartamenty - [link usunięty] cisza spokój, blisko centrum i cena noclegów też nie przesadzona.

Gorąco polecam wypoczynek w hotelach w górach. Korzystam od paru lat z [link usunięty]

Wyjątkowo zachwyca swoim wyglądem, posiada wiele udogodnień i miłą obsługę. Mieści się blisko Karpacza. Dodatkowo w okolicy hotelu odbywa się wiele licznych imprez i wydarzeń kulturowych. Oprócz tego bliskość natury i gór zachwyca! Dodatkowo jest dostęp do potoku górskiego oraz czystej wody źródlanej.

POLECAM!!! idealne wakacje :)

A ja bym sie chętnie wybrał gdzieś do środkowej Polski. Zarówno góry jak i morze są mocno przereklamowane. A taki np. weekendzik w Borach Tucholskich brzmi całkiem świeżo :) Tu podali całkiem niezłą ofertę:  [link usunięty]

Czy byłeś w Krośnie? Jeśli nie, powinieneś to zmienić - to miasto, znajdujące się w województwie podkarpackim ma wiele atrakcji, o których można przeczytać tutaj: http://visitkrosno.pl/pl/lista/zabytki-krosno? Samo województwo podkarpackie jest dość barwnym rejonem  - nie daleko stamtąd w góry i na Słowację :-).

Ja zdecydowałem się w tym roku na  [link usunięty]  znalazłem i jedziemy niedługo :) Uwielbiam góry zimą , chodzenie po szlakach , zwiedzanie zabytków to jest dla mnie najlepszy odpoczynek. 

A ja mam pytanie o wycieczkę do Krakowa, co warto jest tam zobaczyć? Wiem, że Wawel i rynek to podstawa, ale chodzi mi o jakieś atrakcje dla dzieci. Na  [link usunięty] czytałem, że w wielu miejsach jest fajnie, słyszeliście o tym? Ewentualnie może aqua park? Co byście mi doradzili najlepiej?

Dnia 2.10.2017 o 15:07, kaja napisał:

Ja w tym roku byłam w Głuchołazach. Fajne, spokojne miejsce, idealne jeśli chodzi o wypoczynek na łonie natury. Kwaterę rezerwowałam poprzez Bookapart i cenowo wyszło naprawdę w porządku.

Według mnie fajna opcja :D 

Dnia 2.10.2017 o 15:07, kaja napisał:

Ja w tym roku byłam w Głuchołazach. Fajne, spokojne miejsce, idealne jeśli chodzi o wypoczynek na łonie natury. Kwaterę rezerwowałam poprzez Bookapart i cenowo wyszło naprawdę w porządku.

Głuchołazy brzmią ciekawie, na pewno nie są jeszcze tak oblegane. 

Dnia 28.12.2017 o 18:52, lunka napisał:

Głuchołazy brzmią ciekawie, na pewno nie są jeszcze tak oblegane. 

Ja od siebie dorzuciłabym także Sól—Kiczorę, na Bookaparcie mają całkiem w porządku noclegi

Najlepiej jechać w góry. Tam bowiem jest pięknie nie tylko zimą, ale również latem. Jeśli chodzi o noclegi, to na pewno tutaj http://www.willaczajka.pl/ warto sobie zerknąć. Są tam ciekawe rozwiązania. Miejsce jest bardzo atrakcyjne. Poza tym apartamenty w Kościelisku wcale nie są drogie. 

Jeżeli już podróżuję po Polsce, to są to raczej wypady na weekend. Z całą pewnością mogę polecić Kazimierz Dolny, jakoś mnie tak szczególnie ujął malowniczą przyrodą, pięknymi panoramami, czy wąwozami, już o zabytkach nie wspominając. Jest to miejsce, gdzie naprawdę można wypocząć i nabrać sił przed powrotem do pracy. Z hoteli to na pewno warta uwagi jest Villa Bohema [link usunięty] , z racji tego, że  w swoim kompleksie posiada też basen oraz SPA to jest to gwarancja wypoczynku nie tylko naszego ducha, ale również dla ciała. Najlepiej mi się wypoczywa właśnie w takich miejscach, gdzie wszystko mam pod ręką, ale to przecież właśnie po to człowiek udaje się na wczasy, czy takie wypady weekendowe, by zaznać takiej wygody.

Mazury są zawsze dobrym kierunkiem do wyjazdu na wakacyjny urlop. Osobiście polecam wam ośrodek Zalesie Lublin, który posiada specjalną ofertę dla całych rodzin. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą tam wiele atrakcji dla siebie.

Mazury są zawsze dobrym kierunkiem do wyjazdu na wakacyjny urlop. Osobiście polecam wam ośrodek Zalesie Lublin, który posiada specjalną ofertę dla całych rodzin. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą tam wiele atrakcji dla siebie.

Dnia 21.01.2018 o 03:21, izaxbel napisał:

Ja od siebie dorzuciłabym także Sól—Kiczorę, na Bookaparcie mają całkiem w porządku noclegi

Zgadzam się, to akurat dobry pomysł :) 

A co powiecie na wakacje nad morzem we wrześniu? Bez tłumów turystów i tych wszystkich kolorowych kramów z wszystkim i niczym ;)

Do końca miesiąca na sun&snow mają niezłe rabaty, można wykorzystać okazję i doładować bateryjki :)

[link usunięty]

Na pewno Kraków i okolice są ciekawym miejscem na wakacje dla singli czy par. Wcale nie trzeba wydawać sporych sum, aby wykupić noclegi w komfortowych warunkach. Sprawdźcie sobie koniecznie ten hostel https://www.premiumhostel.pl . Jak na dłoni widać, że tani nocleg w Krakowie jest możliwy. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. 

Można np. wybrać się do Nałęczowa do http://www.samoniowka.pl/. Przyciągnie was na pewno piękna, zadbana okolica i cała masa atrakcji jak np. masaże, czy możliwość pobytu na łonie natury. Nałęczów to przepiękna miejscowość, w ktorej złapiecie oddech od codziennych obowiązków, naładujecie baterie i zadbacie o swoje zdrowie!