Zaloguj się, aby obserwować  
domna

Jak dokładniej wykonac optymalizację strony internetowej?

Recommended Posts

Jak dokładniej wykonac optymalizację strony internetowej?

Chodzi mi o jakieś takie wskazówki co mam robic krok po kroku,

żeby nie płacić ale móc sama?

W sumie jak zdecydujesz się sama optymalizować stronę to i tak musisz brać pod uwagę

koszt Twojego czasu pracy - to też jest cena. Ale w sumie to własna decyzja - albo płacisz komus,

albo własnym czasem pracy, kwestia wyboru.

A wskazówki dotyczące optymalizowania strony internetowej znajdziesz np na http://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/42/po...etowych-pod-seo - całkiem łądnie wyjaśniowe wg mnie i faktycznie można z tego co nieco wyjąć dla siebie, oczywiście jeśli jakieś tma podstawy się ma:)

On-Page SEO

Jeśli chodzi o optymalizację na stronie SEO, jestem pewien, że słyszałeś wystarczająco dużo o znacznikach meta i gęstości słów kluczowych przez całe życie. Jeśli szukasz praktycznych strategii, które możesz teraz używać w swojej witrynie, To prosta lista kontrolna, która przyniesie więcej ruchu w wyszukiwarkach z każdej zawartości opublikowanej treści: pozycjonowanie strony internetowej on-page SEO

Sądzę, że warto skorzystać z pomocy specjalistów. Kompleksowe audyty SEO, profesjonalne działania pozycjonerskie oraz rzetelnie przeprowadzona optymalizacja z pewnością pomogą każdej firmie w odniesieniu sukcesu w Internecie. Ciekawy przykład znalazłam na http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/jak-zatrzymac-spadek-ruchu-i-osiagnac-wymarzone-efekty-w-seo-case-study-waptekapl,97.html, gdzie opisano jak dzięki odpowiednim działaniom i dobrej współpracy osiągnięto znaczny wzrost klientów w aptece internetowej.

Jeśli ktoś nie bardzo orientuje się w SEO to tez uważam, że najlepiej zlecić taką optymalizację ekspertom, a swój czas poświęcic np. na przygotowanie dobrych jakościowo tekstów. 

Najrozsądniejszym pomysłem jest nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się optymalizacją. Warto także pamiętać o tym, iż na uwadze trzeba mieć nie tylko stronę internetową, ale i również pozostałe serwisy społecznościowe w których działamy. E-Advertising http://www.investment-magnet.com zajęli się dla mnie optymalizacją przede wszystkim dla  poprawienia pozycji w wyszukiwarce, działa!

Ja z polecenia trafiłam do FunkyMedia. Mają świetne opinie i ja sama jestem zadowolona z ich usług. Ogólnie sama próbowałam coś szperać w sieci, a to żeby "zoptymalizować" (w moim przypadku chyba tylko pogorszyć sprawę). No ale to dopiero oni pomogli dobrze wypromować mój sklep, żeby był w ogóle widoczny w sieci... sama poległam, przyznaje sie bez bicia. 

Na jakim CMS masz postawiony tą stronę, często do popularnych darmowych systemów są odpowiednie pluginy które pomagają w tym procesie. Warto też znaleźć pomoc w google ale najczęstszymi grzechami są: zbyt ciężkie zdjęcia, przeładowanie strony zbędnymi skryptami, błędy z walidacją strony itd... Sprawdź sobie również stronę poprzez: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl tam uzyskasz sporo podpowiedzi.