Zaloguj się, aby obserwować  
daraya

Cudzoziemiec i działalność gospodarcza w Polsce

Recommended Posts

Czy Polska jest dla cudzoziemca atrakcyjna pod kątem rozwoju działalności gospodarczej? Inwestycji - w ogóle? Być może to zaskakujące ale okazuje się, że jak najbardziej! Według ogólnodostępnych danych, udostępnianych przez Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej - na dzień 27.01.2022r. w Polsce działają 93 283 spółki z kapitałem zagranicznym.  Dla inwestorów zachodnich Polska jest atrakcyjna, ponieważ jest „tania”, dla inwestorów wschodnich (tj. np. Ukraina) - bo ciągle znajduje się w fazie rozwoju i ma nieograniczony dostęp do rynku zachodniego. Polskie przepisy oferują duża swobodę w zakresie prowadzenia działalności, przez cudzoziemców na terenie kraju. Co musi wiedzieć cudzoziemiec, aby założyć działalność gospodarczą w Polsce? 

[link usunięty]

Nie wiem co musi wiedzieć cudzioziemiec ja mogę pracować za 300 zł 10 godzin w miesiącu. Znam się na stronach internetowych Wordpress, umiem forex, umiem reklamę, umiem finanse i ekonomię, umiem pozyskać finansowanie, umiem, zmusić i wymusić na wrogu szefa, znam się na windykacji. Jestem człowiekiem dobrych intencji do każdego, ale dla wrogów szefa bym był złym skurwysynem. Prowadzę blog porad biznesowych, www.europolnexis.com.pl. Jeśli mi dasz zlecenia to wykonuję zlecenia i robię co ktoś każe, 572-105-411 [email protected] Szukam zleceń również dla koleżanki, księgowej i komornika. Ukraińców lubię, nic do nich nie mam. Nigdy nie psuję nic szefowi nawet wrogom. Zapraszam.