Zaloguj się, aby obserwować  
asiako007

Meble medyczne

Recommended Posts

Ja z kolei mogę podać namiary na meble apteczne i do sklepów farmaceutycznych http://www.aptecznemeble.com/ dzięki którym można bardzo stylowo i nowocześnie wyposażyć każdą aptekę. Do wyboru bezpieczne i komfortowe meble z odpowiednim atestem higienicznym.

Duży wybór materiałów i produktów medycznych w cenie pozbawionej wszystkich zbytecznych kosztów można znaleźć na solomedica.pl, taki zakupy pozwalają też oszczędzać czas, nie tylko pieniądze

Sprzęt związany z wyposażeniem sal oraz inny sprzęt medyczny można znaleźć na stronie firmy www.emtim.pl Mają szeroką ofertę wartą uwagi, więc polecam ich wam. Sam zamawiałem ich produkty i mogę potwierdzić ich wysoką jakość.

W gabinecie lekarskim na pewno nie może zabraknąć biura. Nie jest to zwykłe biurko, które można kupić w każdym sklepie. Musi mieć ono specjalne zastosowania. Ciekawa oferta znajduje się na stronie http://medicalonline.pl/g1262-biurka-lekarskie.html - biurka lekarskie Ten sklep może również przygotować dla nas specjalną ofertę, którą warto się zainteresować, bo ceny są korzystne.

My mamy takie meble z firmy Polon Labor, tu adres polonlabor.pl. Firma na rynku już jest sporo czasu, tak więc bez dwóch zdań ma doświadczenie i sporą ilość realizacji. Z resztą na stronie można wszystko obejrzeć. Pracują bardzo dokładnie i meble są wykonane bardzo starannie.

Może nie meble medyczne, ale np. chłodziarki do krwi i inne wyposażenie spokojnie można zamówić w frost.com.pl firma na poziomie. Bardzo dobra jakość, różnorodny asortyment, do tego doradztwo, aby nie kupić czegoś, co po prostu nie jest potrzebne. Warto wejść na stronę i się zapoznać.

Zajrzyj na medicalonline.pl, to portal z katalogiem sprzętu, firm i usług medycznych, wysyłając zapytanie ofertowe najdziesz najlepsze meble medyczne w dobrej cenie. Korzystałem przy wyposażaniu mojego gabinetu.

Jeżeli chodzi o meble medyczne polecam jednak skorzystać z opcji kupna mebli używanych. Ja np. jestem bardzo zadowolona ze sprzętu oraz mebli, które kupiłam w sklepie Med-Elektronik.pl Jako, że są używane to cena była dużo niższa więc sporo zaoszczędziłam a sprzęt i tak spełnia wszystkie normy oraz jest sprawdzony pod każdym kątem.