Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel85

Kupię lub wynajmę lokal pod biuro w Krakowie

Recommended Posts

Poszukuję lokalu pod biuro w Krakowie około 100 m2.

Początkowo interesowała mnie tylko Nowa Huta ze względu na dobre połączenie z moim miejscem zamieszkania.

Ale ogłoszenia które przeglądałem w necie są bardzo słabe. Przede wszystkim jest ich mało i nie bardzo jest w czym wybierać.

Teraz zastanawiam się nad Starym Miastem, bo lokali tam nie brakuje, ale tam z kolei obawiam się o wysokie ceny kupna.

Może wy coś podpowiecie lub zasugerujecie?

A te 100 m2 jest konieczne? :) Bo może np zadowoli Cię nieco mniejszy lokal (80-90m), ale za to na Starym Mieście? ;) Cenowo powinno się to w miarę wyrównać :D Nie wiem pod jakie biuro ten lokal, ale może lepiej właśnie w centrum ze względu na większą ilość osób która się tam przewija? B)

Nie wiem też gdzie szukałeś, ale ja jak kupowałem swoje mieszkanie to przeglądałem ogłoszenia głównie na necie, ale na samych największych portalach z ogłoszeniami. Na inne nawet szkoda było mi czasu :P

Póki co śledziłem głównie gumtree i też portale lokalne, ale z ogłoszeniami które by mnie interesowały jest słabo.

Właściwie to przemyślałem też trochę sprawę i wolałbym na początku jednak wynajmować niż od razu kupować.

Jeśli dałbym radę znaleźć coś fajnego na Nowej Hucie to oczywiście wolałbym tam.

Ale chyba faktycznie muszę przemyśleć opcję trochę mniejszego lokalu ale za to w centrum.

Generalnie wynajem wydaje się najlepszą opcją, bo po co od razu kupować? :P

Warto sobie przejrzeć też oferty na morizonie, bo tam mają tego sporo ;) Przejrzyj sobie od razu Nową Hutę i zorientuj się czy są jakieś ciekawe lokale [link usunięty]

A moze warto byłoby zorientować się w realizacjach deweloperskich? Kupno mieszkania w nowym budynku będzie moim zdaniem lepszym rozwiązaniem ponieważ takie mieszkanie w przyszłości nie straci na wartości. Zerknij sobie tutaj:

http://www.findelio.pl/

Jest to nowa strona z ogłoszeniami nieruchomości.Znajduje się tam zestawienie praktycznie wszystkich realizacji jakie obecnie są budowane albo zostały już wybudowane. Wiele z nich oferuje na parterze korzystne lokale. Stawiałabym głównie na centrum albo na dzielnice blisko centrum.

hmm tylko, że nie zawsze te inwestycje deweloperskie się nadają na biura, no ale zawsze można się przejść zobaczyć, czy zadzwonić :) Fajna inwestycja jest realizowana np. z ramienia http://www.apartamentyrekawka.pl/ na Podgórzu :)